Więcej niż zwykła infuzja

INTRACEUTICALS to zabieg na okolice twarzy, szyi i dekoltu, który wykorzystuje zjawisko infuzji tlenowej. Dlaczego jest lepszy od innych zabiegów wykorzystujących zjawisko infuzji? Dlaczego jest tak unikatowy i uwielbiany przez gwiazdy? O tym przeczytasz w dalszej części wpisu.

INTRACEUTICALS – infuzja tlenowa

Istnieje jedna bardzo ważna zasada – zabieg – zabiegowi nierówny. Pewnie niejednokrotnie zastanawialiście się dlaczego ten sam zabieg w jednym miejscu może być tańszy, a w innym miejscu droższy i skąd wynika taka różnica cenowa. Otóż w przypadku zabiegów, czy to kosmetologicznych czy laserowych, najważniejszym aspektem jest urządzenie, które wykorzystywane jest podczas zabiegu. To ono w dużej mierze wpływa na to, jak szybko oraz jakie będziemy mieli efekty.

INTRACEUTICALS wśród infuzji nie ma sobie równych. To unikalny zabieg pielęgnujący skórę, który gwarantuje natychmiastowy efekt liftingu, wypełnienia i poprawy rysów twarzy. Zapewnia doskonałe nawilżenie skóry na wszystkich jej poziomach.

To połączenie najwyższej jakości oryginalnego, sprawdzonego sprzętu oraz opatentowanej technologii warstw hialuronowych, które wykorzystują różne wielkości cząsteczek kwasu hialuronowego celem maksymalnego nawilżania, nawodnienia skóry i jej stymulowania. Takie połączenie jest gwarancją bezpieczeństwa oraz uzyskania widocznych efektów nawet po pierwszym zabiegu.

Zabieg ten jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m. in.: Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie, a nawet Justin Timberlake – INTRACEUTICALS nie uznaje płci dlatego zabieg jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Jak wgląda zabieg?

W pierwszej kolejności po wykonaniu dokładnego demakijażu skóry, specjalnym sterylnym aplikatorem rozprowadzane jest po powierzchni skóry specjalne serum zawierające kwas hialuronowy niskocząsteczkowy i odżywcze koktajle. Serum zostaje wtłoczone w skórę pod wpływem tlenu hiperbarycznego, który umożliwia przeniknięcie preparatu do głębszych warstw naskórka. Wtłoczenie odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych technik tak, aby pierwsze efekty po zabiegu były widoczne od razu – skóra staje się promienna, pełna, ujędrniona i nawilżona. Różnice widać gołym okiem.

Po wtłoczeniu preparatu, który zawiera niskocząsteczkowy kwas, na skórę zostaje zaaplikowany specjalny żel zawierający średniocząsteczkowy kwas hialuronowy, który ma za zadanie wzmocnić działanie serum.

Ostatnim krokiem jest nałożenie skoncentrowanego kremu, zawierającego wysokocząsteczkowy kwas, który chroni wierzchnią warstwę skóry przed utratą nawilżenia. I właśnie to, że jest tu używany tlen hiperbaryczny, a nie jak w tańszych zamiennikach sprężone powietrze oraz to, że preparat jest wtłaczany najbardziej optymalnym ciśnieniem, a nie tylko zwykłym podmuchem, który otula naszą skórę powoduje, że zabieg jest skuteczny.  Nie bez znaczenia jest tutaj również technika, tylko odpowiednio trzymany aplikator wywołuje zjawisko infuzji, w innym przepadku jest to tylko zwykły podmuch powietrza, który nie przynosi efektów.

INTRACEUTICALS jest skutecznym zabiegiem poprawiającym wygląd naszej skóry. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, dlatego zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności i cieszyć się piękną i nawilżoną skórą.

Pamiętajmy, aby decydując się na zabieg, wybierać Klinikę w której personel pracuje na sprawdzonym sprzęcie, posiadającym odpowiednie certyfikaty, a nie na tańszych, zwykle chińskich zamiennikach, które nie są w żaden sposób sprawdzone. Tylko zabieg wykonany na odpowiednim sprzęcie przez wykwalifikowany personel jest gwarancją efektów. W naszej Klinice używamy najlepszych technologii, dlatego rekomendujemy i polecamy zabieg INTRACEUTICALS.

Przeczytaj również:

 Każdy z nas potrzebuje słońca. Cieszymy się kiedy zaplanowane wakacje są pełne słońca, ciepłej wody i pełnego luzu. Jednak te wszystkie czynniki wpływają niekorzystnie