Świadczymy usługi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii na najwyższym, światowym poziomie. Wykonasz u nas klasyczne zabiegi upiększające ciało, jak i nowatorskie usługi kosmetyczne. Do zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości i światowej klasy sprzęt, który pozwala uzyskać lepsze efekty w krótszym czasie.

Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze, których wspiera profesjonalna kadra kosmetologów, stale poszerzająca swoją wiedzę i kompetencje, co gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanych przez nas zabiegów.

Poznaj naszą kadrę

Zespół Drzazga Clinic tworzą doświadczeni lekarze, których wspiera profesjonalna kadra kosmetologów, stale poszerzająca swoją wiedzę. Niezbędne certyfikaty i doświadczenie, to tylko niektóre zalety personelu Drzazga Clinic.

Poprzednie
Następne

„Sukcesem jest
odnosić sukcesy,
ale zawsze
pozostawać sobą”

Beata Drzazga to założycielka BetaMed SA – największej firmy medycznej w Polsce, świadczącej usługi opieki długoterminowej w domu pacjenta oraz w Clinice BetaMed w Chorzowie.
Zatrudnia ponad 3 tys. osób, opiekuje się ponad 6 tys. pacjentów. Posiada 91 filii opieki domowej w 11 woje­wództwach w Polsce.

CEO

Kierunki działań Beaty Drzazgi

BetaMed International

Założyciel i Prezes firmy medycznej BetaMed International w Las Vegas.

Drzazga Clinic

Właścicielka DRZAZGA CLINIC – Kliniki Laseroterapii i Medycyny Estetycznej oferującej ekskluzywne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu

DONO DA SCHEGGIA

Właścicielka ekskluzywnego salonu mody „DONO DA SCHEGGIA” w którym oferowane są najnowsze kolekcje ze światowych stolic mody m.in. Mediolanu, Londynu, Paryża czy Wiednia.

Ekspert i prelegent

Ekspert w dziedzinie zarządzania służbą zdrowia. Prelegent wielu polskich i międzynarodowych konferencji ekonomicznych i medycznych. Uczestniczka misji gospodarczych m.in. w Nevadzie, Kalifornii, Peru, Chile, Chinach, Niemczech, Czechach, Francji.

Dziekan Wydziału Medycznego

Dziekan Wydziału Medycznego Uczelni GWSH w Katowicach.

Laureatka wielu prestiżowych nagród

Laureatka blisko 200 prestiżowych nagród i wyróżnień przyznawanych zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Nagrody

Poprzednie
Następne