DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Drzazga Clinic – Klinika Laseroterapii i Medycyny Estetycznej w Chorzowie zaprasza wszystkie Panie i Panów na innowacyjne zabiegi ciała i twarzy!

Świadczymy usługi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii na najwyższym, światowym poziomie. Wykonają Państwo u nas klasyczne zabiegi upiększające ciało, jak i nowatorskie usługi kosmetyczne popularne w Stanach Zjednoczonych, a zyskujące popularność w Polsce za sprawą Drzazga Clinic. Wysoce wykwalifikowany personel, korzystający z innowacyjnego i unikalnego sprzętu zapewnia bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług oraz miłą atmosferę podczas zabiegu.

Zespół Drzazga Clinic tworzą doświadczeni lekarze, których wspiera profesjonalna kadra kosmetologów, stale poszerzająca swoją wiedzę. Niezbędne certyfikaty i doświadczenie, to tylko niektóre zalety personelu Drzazga Clinic.

Wszystkie drogi prowadzą do Drzazga Clinic - znajdujemy się w korzystnym miejscu komunikacyjnym, w pobliżu trasy średnicowej 902 oraz autostrad A4 i A1. Jesteśmy w samym centrum Śląska!

ZAPRASZAMY!

Beata Drzazga wlaściciel DrzazgaClinic

Beata Drzazga - właściciel Drzazga Clinic

"Piękno jest ponadczasowe, a my pomagamy Ci to zauważyć. Pozwól nam zadbać o siebie w sposób, jakiego wcześniej nie znałaś/znałeś."

Idea, która przyświeca naszej klinice, doskonale współgra z naszym motto. Każda kobieta i mężczyzna jest piękny, naszym zadaniem jest tylko pomóc im to podkreślić.  W szerokiej gamie oferowanych zabiegów każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej klinice poczujesz się swobodnie i bezpiecznie.

Piękno zaczyna się wewnątrz! Naszą misją jest jedynie to uzewnętrznić. Odkryjemy wszystkie Wasze atuty i sprawimy, że poczujecie się wyjątkowi.

Wyglądajcie zadbani dla samych siebie!  Dobry wygląd pomaga w osiągnięciu sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym.

 

Galeria

Nasz sprzęt

Vanquish

Exilis

linscan

Linscan

Exsys

Exsys

Geneo