LIPOLIZA INIEKCYJNA

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

O zabiegu

Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna, bezoperacyjna metoda redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej podbródka.
W miejsce zabiegu wstrzykuje się substancję, która prowadzi do rozpuszczenia komórek tłuszczowych. W miejscach wstrzyknięcia preparatu powstaje kontrolowany i zamierzony niewielki stan zapalny tkanki tłuszczowej. Uwalniające się z komórek tłuszcze trafiają do krwi i są transportowane do wątroby, gdzie zostają poddane rozkładowi, a następnie są wydalane z organizmu, w efekcie prowadzi to do widocznej redukcji tkanki tłuszczowej.
Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem odpowiednim zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Korzyści

Redukcja podwójnego podbródka

Mogą wystąpić objawy takie jak: zaczerwienienia, obrzęk, siniaki w obszarach podania preparatu.

–ciąża
–karmienie piersią
–zaburzenia krzepnięcia krwi
–padaczka
–znaczna nadwaga
–stan zapalny w miejscu zabiegu
–choroby sercowo-naczyniowe
–nadwrażliwość lub alergia na składniki preparatu
–schorzenia i upośledzenia pracy wątroby i nerek

Zalecenia jak przeciwdziałać nawrotom problemu

Stosowanie się do zaleceń indywidualnie dobranych przez specjalistę.

 

Lipoliza iniekcyjna w redukcji drugiego podbródka

Regularnie ćwiczysz, stosujesz dietę i starasz się prowadzić zdrowy tryb życia, a on ciągle jest. Drugi podbródek — Twoja zmora i zarazem szpecący element twarzy. Rozwiązaniem Twoich problemów jest lipoliza iniekcyjna. Dzięki temu zabiegowi pozbędziesz się drugiego podbródka i odzyskasz dawny, atrakcyjny wygląd.

Podwójny podbródek — dlaczego powstaje?

Redukcja tkanki tłuszczowej pod brodą to zabieg, który sprawi, że nareszcie odzyskasz piękny zarys linii szyi i twarzy. „Wałeczek” pod brodą zniknie i przestanie szpecić Twój wygląd. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego podwójny podbródek w ogóle się pojawił? Przyczyn jego powstawania jest wiele.

Druga broda to domena kobiet otyłych oraz tych, które mają kilka kilogramów nadwagi. Jednak także, kiedy gwałtownie schudniesz, powstają nieestetyczne „chomiki” i Twoja skóra nie jest w stanie oprzeć się działaniu grawitacji. Drugi podbródek to więc wynik zbyt szybkiej utraty masy ciała.

Innym powodem powstania drugiej brody są geny. Jeśli Twoja mama lub babcia miały wałeczek tłuszczu pod brodą, jest duża szansa, że i Ciebie dotknie ten problem.

Osoby, które siedzą z pochyloną głową, także narażone są na podwójny podbródek. Na jego powstanie nie pozostają bez wpływu również procesy starzenia się organizmu — utrata kolagenu i elastyny.

Lipoliza iniekcyjna, czyli redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna to mało inwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na rozbiciu komórek tłuszczowych nagromadzonych pod brodą. Czy wiesz, że lipoliza iniekcyjna likwiduje nawet 5 centymetrów tkanki tłuszczowej?

Zabieg poprzedza wywiad z pacjentką, podczas którego specjalista określa, czy istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Lipoliza iniekcyjna polega na tym, że w tkankę skórna wstrzykuje się substancje powodujące lekki stan zapalny. Najczęściej ów preparat składa się z wyciągu z soi oraz soli żółciowej.

Lipoliza podbródka rozpuszcza komórki tłuszczowe, jednocześnie wpływając na redukcję tkanki tłuszczowej. Owych komórek tłuszczowych organizm w naturalny sposób się pozbywa, wydalając je.

Nadmiar tkanki tłuszczowej pod brodą usuwa się za pomocą serii zastrzyków ze wspomnianym preparatem. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym (stosując odpowiednią maść).

Usuwanie podwójnego podbródka — nadmiar tłuszczu szybko znika!

Po zabiegu lipolizy iniekcyjnej tkanka tłuszczowa znika z okolic brody. Oczywiście lipolizę stosuje się również do modelowania innych partii ciała.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej nie wywołuje poważnych skutków ubocznych. Pojawiają się miejscowe zaczerwienienie i obrzęk, jednak zanikają one po kilku dniach. Po wykonaniu lipolizy podbródka wracasz do swoich codziennych zajęć.

Lipolizę iniekcyjną wykorzystuje się nie tylko w przypadku redukcji drugiej brody, ale także do modelowania sylwetki. Lekarz medycyny estetycznej zastrzega jednak, że najlepsze efekty zabiegu osiągniesz, decydując się na serię zastrzyków.

Jakie efekty daje lipoliza podbródka?

Lipoliza iniekcyjna to innowacyjna terapia i zarazem w pełni bezpieczny zabieg. W przeciwieństwie do liposukcji nie wymaga interwencji chirurgicznej. Po lipolizie iniekcyjnej spodziewaj się zmian takich jak:

  • bardziej jędrna skóra,
  • smukła szyja,
  • likwidacja drugiego podwójnego podbródka,
  • odżywienie skóry,
  • nawilżenie skóry.

Najbardziej spektakularne efekty zaobserwują osoby szczupłe lub jedynie z lekką nadwagą.

Czy lipoliza iniekcyjna jest dla wszystkich?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej nie jest dla wszystkich. Jego wykonanie wykluczają ciężkie schorzenia wątroby, choroby autoimmunologiczne, otyłość, ciąża i okres karmienia piersią, epilepsja, choroby tarczycy, cukrzyca, infekcje skóry, zaburzenia krzepliwości krwi, alergia na składniki preparatu.

Lipoliza iniekcyjna a liposukcja

Wiesz już, że lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem mniej inwazyjnym niż liposukcja. Ostatnia wiąże się z ingerencją chirurgiczną, a więc także podaniem narkozy. W przypadku liposukcji nadmiar tłuszczu usuwa się skalpelem. Okres rekonwalescencji jest tutaj o wiele dłuższy. Sam zabieg wymaga natomiast wizyt kontrolnych (aby zapobiec pojawieniu się powikłań).

U nas zabieg wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów medycyny estetycznej. Dzięki lipolizie podbródka nie tylko pozbędziesz się nieestetycznego wałka pod brodą, ale także otrzymasz mnóstwo porad, jak pielęgnować skórę szyi, aby na długo zachowała młodzieńczy wygląd i pożądany kształt.

Już teraz poddaj się serii zabiegów i zapomnij o drugiej brodzie!

 

Cennik

preparat aqualyx
podbródek- 390zł
1 ampułka-300zł
brzuch- minimum 4 ampułki
pelikany- 2-4 ampułki
bryczesy 2-4 ampułki