Zabiegi

Twarz

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

Czym jest lifting wektorowy?

 

Lifting wektorowy to innowacyjne rozwiązanie w zakresie nieinwazyjnego podnoszenia brwi i odmładzania górnej i dolnej powieki. Ten unikalny 3-etapowy protokół wykonywany laserem erbowo: yagowym zapewnia poprawę estetyki okolic oczu i brwi poprzez podniesienie łuku brwiowego i napięcie górnych powiek. Lifting wektorowy zapewnia optymalną równowagę pomiędzy natychmiastowym napięciem tkanki (powierzchowne obkurczenie), tworzeniem nowego kolagenu (długotrwałe odmłodzenie), nie powodują niepożądanych efektów ubocznych. Protokół ten jest bezpieczny a okres rekonwalescencji krótki, dzięki czemu pacjenci mogą natychmiast powrócić do swoich normalnych zajęć.

 

Jak działa zabieg Lifting wektorowy?

 

Lifting wektorowy to 4-etapowa procedura, która powoduje napięcie skóry na czole oraz skóry głowy, a przede wszystkim uniesienie łuku brwiowego i poprawia napięcie skóry wokół oczu (powieka górna oraz dolna)

700zł- jeden zabieg

seria 4 zabiegów -10%

Podczas zabiegu stylistka najpierw oczyszcza brwi i skórę wokół nich, a następnie przechodzi do nakładania preparatów. Na zakończenie dodatkowo zabieg jest wzbogacony o produkty odżywcze takie jak Organic Lash Boost lub keratynę do laminacji. Cały zabieg trwa ok. 45-60 min, a efektami możemy się cieszyć przez 4-6 tygodni od zabiegu.

120 zł – laminacja brwi

200zł- laminacja brwi + farbka

Farbowanie brwi farbką rozpoczynamy od demakijażu okolic oczu

Stylizacja brwi i rzęs farbką polega na wymodelowaniu brwi tak, aby idealnie pasowały do kształtu twarzy oraz na umiejętnym dobraniu koloru farbki do cery, karnacji i włosów klientki. Podkreślone brwi i rzęsy stanowią oprawę oczu i nadają charakteru całej twarzy.

Czas zabiegu:
laminacja z farbką: 60 minut
farbka: 30 minut

200zł- laminacja brwi + farbka

Metoda trwałej pigmentacji, polegająca na wprowadzeniu substancji – pigmentu w głąb skóry. Do głównych cech zabiegu można zaliczyć oszczędność czasu poświęconego na codzienny makijaż, wygodę  oraz podkreślenie urody i wyrównanie asymetrii. Makijaż permanentny brwi jest idealną opcją dla kobiet, które nie czują się pewnie w samodzielnej stylizacji brwi i chciałyby wyznaczyć ich właściwy kształt. Linergista podczas zabiegu wykonuje pełną geometrię oraz rysunek wstępny dostosowany idealnie do potrzeb klienta.

800 zł – makijaż permanentny ust
800 zł – makijaż permanentny brwi
100 zł = korekta (po 8 tygodniach)

Termolifting to zabieg z użyciem lasera, którego światło charakteryzuje się superdługim, sekundowym impulsem, w którym dochodzi do głębokiego równomiernego rozgrzania struktur skóry właściwej  do 42 °C. Wywołany efekt termiczny skutkuje natychmiastowym obkurczeniem włókien kolagenowych, a jednocześnie jest sygnałem dla komórek skóry właściwej do rozpoczęcia procesu produkcji nowego, zdrowego kolagenu i elastyny. Następuje poprawa jędrności, gęstości, elastyczności skóry, poprawa owalu twarzy, wypełnienie bruzd, zmniejszenie widoczności zmarszczek. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.

700 zł – twarz
800 zł – twarz + szyja
1000 zł – twarz + szyja + dekolt
700 zł – modelowanie owalu twarzy
500 zł – dekolt
400 zł – dłonie

Nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący policzki, który pozwala uzyskać spektakularny i widoczny efekt liftingu. Zabieg w 2020 roku otrzymał nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii zabiegi liftingujące.
Technologia opiera się na wykorzystaniu metody, w której działanie bezpiecznych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości i odpowiednio podgrzewają tkankę stymulując ją do regeneracji. W efekcie dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny przeciwdziałając przy tym procesom starzenia i zapobiegając wiotkości skóry. Technologia jest nieinwazyjna i nie wymaga specjalnego przygotowania, ani konieczności przejścia okresu rekonwalescencji po zabiegu.
Działanie sprzętu opiera się na oryginalnej technologii, która umożliwia uzyskanie różnych rodzajów energii cieplnej na skórze powodując, że zabieg jest jeszcze bardziej efektywny i bezpieczny. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym jest to bezkonkurencyjny zabieg liftingujący przywracający skórze sprężystość i jędrność. Zabieg odpowiedni jest także do opracowywania mniejszych okolic twarzy np. oczu.

2000 zł

Nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący podbródek, który pozwala uzyskać spektakularny i widoczny efekt liftingu. Zabieg w 2020 roku otrzymał nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii zabiegi liftingujące.
Technologia opiera się na wykorzystaniu metody, w której działanie bezpiecznych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości i odpowiednio podgrzewają tkankę stymulując ją do regeneracji. W efekcie dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny przeciwdziałając przy tym procesom starzenia i zapobiegając wiotkości skóry. Technologia jest nieinwazyjna i nie wymaga specjalnego przygotowania, ani konieczności przejścia okresu rekonwalescencji po zabiegu.
Działanie opiera się na oryginalnej technologii, która umożliwia uzyskanie różnych rodzajów energii cieplnej na skórze powodując, że zabieg jest jeszcze bardziej efektywny i bezpieczny. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym jest to bezkonkurencyjny zabieg liftingujący przywracający skórze sprężystość i jędrność. Sprzęt wyposażony jest w specjalną głowicę do opracowywania mniejszych okolic twarzy np. oczu.

1500 zł

To jedyny na świecie zabieg przeciwstarzeniowy wykonywany wewnątrz jamy ustnej (policzki, górna i dolna
warga). Światło lasera działa też na włókna budujące strukturę skóry. Ich termiczne kontrolowane
uszkodzenie pobudza komórki skóry do produkcji nowych, zdrowych włókien kolagenowych. Dzięki działaniu
termicznemu uzyskujemy wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki, spłycenie drobnych
zmarszczek wokół ust oraz widoczne zagęszczenie skóry. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i
bezbolesny. Jak twierdzą pacjentki, odczuwa się tylko przyjemne ciepło. Zaraz po zabiegu można wrócić do
codziennej aktywności. Można go wykonywać przez cały rok.

900 zł – twarz
2100 zł – pakiet 3 zabiegów

Masaż kobido, często określany jako niechirurgiczny lifting twarzy to niepowtarzalna forma sztuki masażu, rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, który oddziałuje na głębokie struktury skóry. Kobido to kombinacja głębokich tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Większość tych metod działa na powierzchni twarzy, natomiast cały masaż obejmuje również pracę w obrębie karku szyi i dekoltu.

Masaż jest dość złożony i intensywny. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Techniki wibracyjne stosowane są w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz szybkiego usuwania toksyn z układu chłonnego. Masaż uaktywnia nerwy twarzy, a praca na punktach akupresurowych ma doprowadzić do równowagi w skórze oraz mięśniach, a ponadto zwiększyć przepływ Qi (energii), co prowadzi do naturalnego efektu liftingu widocznego już po pierwszym zabiegu.

220 zł – 1 masaż Kobido
600 zł – seria 3x masaż Kobido
950 zł – seria 5x masaż Kobido

Masaż próżniowy to świetna technika modelująco-drenująca twarzy, idealnie sprawdzająca się w walce z brakiem jędrności oraz obrzękiem.
Modelowanie odbywa się dzięki zmotoryzowanej mini głowicy ssącej.

140 zł – zabieg

Przy zakupie 6 zabiegów rabat 10% na całą serię