Zabiegi

Twarz

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

Metoda trwałej pigmentacji, polegająca na wprowadzeniu substancji – pigmentu w głąb skóry. Do głównych cech zabiegu można zaliczyć oszczędność czasu poświęconego na codzienny makijaż, wygodę  oraz podkreślenie urody i wyrównanie asymetrii. Makijaż permanentny brwi jest idealną opcją dla kobiet, które nie czują się pewnie w samodzielnej stylizacji brwi i chciałyby wyznaczyć ich właściwy kształt. Linergista podczas zabiegu wykonuje pełną geometrię oraz rysunek wstępny dostosowany idealnie do potrzeb klienta.

800 zł – makijaż permanentny ust
800 zł – makijaż permanentny brwi
100 zł = korekta (po 8 tygodniach)

 

Makijaż permanentny brwi

Matka Natura nie obdarzyła Cię brwiami niczym skrzydła jaskółki? A może Twoja delikatna oprawa oczu wymaga zaakcentowania? Makijaż permanentny brwi jest tym, czego potrzebujesz! Tylko pomyśl, ile czasu spędzasz rano przed lustrem, aby wykonać precyzyjny make-up.

Tego wszystkiego sobie zaoszczędzisz, decydując się na trwały makijaż brwi. Oferujemy Ci usługę makijażu permanentnego brwi metodą piórkową lub ombre. Makijaż permanentny brwi nazywany jest inaczej microbladingiem i choć przypomina tatuaż, tatuażem tak naprawdę nie jest. Efekt zabiegu utrzymuje się do 5 lat w zależności od wybranej metody.

W czym tkwi tajemnica udanego makijażu permanentnego brwi?

W zależności od metody wykonania makijażu permanentnego brwi osiągniesz efekt delikatny lub wyrazisty. Jednak to, że zdecydowałaś się na zabieg, pozostanie Twoją tajemnicą, ponieważ nikt nie domyśli się, że nosisz trwały makijaż. Każda kobieta marzy o delikatnych, a zarazem widocznych brwiach. Makijaż permanentny brwi w naszym wykonaniu nie daje efektu przerysowanych, mocnych i nienaturalnych brwi. Wręcz przeciwnie — chcemy, aby Twoja oprawa oka pasowała do Twojego typu urody i idealnie z nim współgrała.

Czym jest makijaż permanentny brwi?

Zabieg makijażu permanentnego brwi jest obecnie popularną metodą upiększania naturalnych brwi. Polega on na tym, że specjalista wprowadza na określoną głębokość skóry specjalne pigmenty (o wiele płycej niż w przypadku tatuażu). Ostrza głowicy z barwnikiem docierają jedynie do warstwy kolczastej skóry.

Makijaż permanentny nie jest więc na całe życie. Efekt microbladingu utrzymuje się, o czym już wspominaliśmy około 5 lat. Rekomendujemy jednak, aby po roku lub półtora poprawić intensywność i kształt brwi w celu ich utrwalenia.

Wprowadzony do skory pigment imituje naturalne włoski na łuku brwiowym i tym samym tworzy gęste, bujne i kształtne brwi.

Metody stosowane w makijażu permanentnym brwi

Pierwszym krokiem, jeśli chodzi o wykonanie makijażu permanentnego brwi, jest dokładny pomiar. Zalecamy, abyś na konsultację do naszego gabinetu przyszła w makijażu, ponieważ to pozwoli nam dobrać odpowiednią grubość, kształt i kolor brwi. Następny krok to pomiary. Wstępny rysunek wykonujemy przy pomocy nitki, suwmiarki i kredki. Na tym etapie decydujesz, czy odpowiada Ci nasza propozycja. Zawsze też możemy skorygować kształt brwi. W kolejnym etapie dobieramy kolor brwi, czyli pigment (w zależności od Twojej karnacji, typu urody i preferencji). Jakie metody makijażu permanentnego brwi stosujemy?

Metoda powder effect  (metoda pudrowa)

Makijaż permanentny brwi metodą ombre tworzy delikatne przejścia tonalne. Technika ta, zwana także pudrową, daje efekt lekkiego rysunku na skórze. Wygląda niczym nałożony na brwi cień. Wypełniamy łuk brwiowy, stosując niewielki nacisk na skórę. Łuk brwiowy staje się ciemniejszy na końcu brwi, podczas gdy u ich nasady pozostaje jaśniejszy.

Czy makijaż permanentny brwi boli? Rozwiewamy Twoje wątpliwości!

Wiele kobiet obawia się tego, że makijaż permanentny boli. Nie jest to jednak prawdą. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, choć to, czy poczujesz lekkie ukłucia, jest uzależnione od Twojego odczuwania.

Na zabiegu wykonania makijażu permanentnego brwi nie warto oszczędzać. W końcu zależy Ci na tym, aby Twoja oprawa oka upiększała Cię i poprawiała Twoje samopoczucie.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Zanim Twoja skóra w pełni się zagoi po wykonaniu makijażu permanentnego, upłynie 4-5 tygodni. Ważne, abyś w tym czasie przestrzegała zaleceń naszego kosmetologa. W dniu zabiegu możesz zaobserwować lekki obrzęk brwi oraz ich zaczerwienienie. Nie martw się — objawy te znikną w ciągu 24 godzin. Pamiętaj, aby w dniu po zabiegu, nie moczyć łuku brwiowego.

W ciągu kolejnych 2 tygodni zaobserwujesz proces gojenia i łuszczenia skóry. Nie zdrapuj powstałych strupków, tylko poczekaj, aż niewielkie rany same się zagoją. Do pielęgnacji brwi stosuj chusteczki z solą fizjologiczną lub wacik z letnią wodą. 

Makijaż permanentny brwi nie jest dla wszystkich. Nie powinny się na niego decydować kobiety w ciąży, osoby chorujące na cukrzycę, łuszczycę, egzemę oraz cierpiące na alergie skórne.

Upiększ swoją oprawę oka i dodaj sobie pewności siebie. Brwi nadają Twojej twarzy charakteru, sprawiając, że staje się wyrazista i intrygująca.  

Czym jest lifting wektorowy?

 

Lifting wektorowy to innowacyjne rozwiązanie w zakresie nieinwazyjnego podnoszenia brwi i odmładzania górnej i dolnej powieki. Ten unikalny 3-etapowy protokół wykonywany laserem erbowo: yagowym zapewnia poprawę estetyki okolic oczu i brwi poprzez podniesienie łuku brwiowego i napięcie górnych powiek. Lifting wektorowy zapewnia optymalną równowagę pomiędzy natychmiastowym napięciem tkanki (powierzchowne obkurczenie), tworzeniem nowego kolagenu (długotrwałe odmłodzenie), nie powodują niepożądanych efektów ubocznych. Protokół ten jest bezpieczny a okres rekonwalescencji krótki, dzięki czemu pacjenci mogą natychmiast powrócić do swoich normalnych zajęć.

 

Jak działa zabieg Lifting wektorowy?

 

Lifting wektorowy to 4-etapowa procedura, która powoduje napięcie skóry na czole oraz skóry głowy, a przede wszystkim uniesienie łuku brwiowego i poprawia napięcie skóry wokół oczu (powieka górna oraz dolna)

700zł- jeden zabieg

seria 4 zabiegów -10%

Podczas zabiegu stylistka najpierw oczyszcza brwi i skórę wokół nich, a następnie przechodzi do nakładania preparatów. Na zakończenie dodatkowo zabieg jest wzbogacony o produkty odżywcze takie jak Organic Lash Boost lub keratynę do laminacji. Cały zabieg trwa ok. 45-60 min, a efektami możemy się cieszyć przez 4-6 tygodni od zabiegu.

120 zł – laminacja brwi

200zł- laminacja brwi + farbka

Farbowanie brwi farbką rozpoczynamy od demakijażu okolic oczu

Stylizacja brwi i rzęs farbką polega na wymodelowaniu brwi tak, aby idealnie pasowały do kształtu twarzy oraz na umiejętnym dobraniu koloru farbki do cery, karnacji i włosów klientki. Podkreślone brwi i rzęsy stanowią oprawę oczu i nadają charakteru całej twarzy.

Czas zabiegu:
laminacja z farbką: 60 minut
farbka: 30 minut

200zł- laminacja brwi + farbka

Metoda trwałej pigmentacji, polegająca na wprowadzeniu substancji – pigmentu w głąb skóry. Do głównych cech zabiegu można zaliczyć oszczędność czasu poświęconego na codzienny makijaż, wygodę  oraz podkreślenie urody i wyrównanie asymetrii. Makijaż permanentny brwi jest idealną opcją dla kobiet, które nie czują się pewnie w samodzielnej stylizacji brwi i chciałyby wyznaczyć ich właściwy kształt. Linergista podczas zabiegu wykonuje pełną geometrię oraz rysunek wstępny dostosowany idealnie do potrzeb klienta.

800 zł – makijaż permanentny ust
800 zł – makijaż permanentny brwi
100 zł = korekta (po 8 tygodniach)

Termolifting to zabieg z użyciem lasera, którego światło charakteryzuje się superdługim, sekundowym impulsem, w którym dochodzi do głębokiego równomiernego rozgrzania struktur skóry właściwej  do 42 °C. Wywołany efekt termiczny skutkuje natychmiastowym obkurczeniem włókien kolagenowych, a jednocześnie jest sygnałem dla komórek skóry właściwej do rozpoczęcia procesu produkcji nowego, zdrowego kolagenu i elastyny. Następuje poprawa jędrności, gęstości, elastyczności skóry, poprawa owalu twarzy, wypełnienie bruzd, zmniejszenie widoczności zmarszczek. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.

700 zł – twarz
800 zł – twarz + szyja
1000 zł – twarz + szyja + dekolt
700 zł – modelowanie owalu twarzy
500 zł – dekolt
400 zł – dłonie

Nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący policzki, który pozwala uzyskać spektakularny i widoczny efekt liftingu. Zabieg w 2020 roku otrzymał nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii zabiegi liftingujące.
Technologia opiera się na wykorzystaniu metody, w której działanie bezpiecznych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości i odpowiednio podgrzewają tkankę stymulując ją do regeneracji. W efekcie dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny przeciwdziałając przy tym procesom starzenia i zapobiegając wiotkości skóry. Technologia jest nieinwazyjna i nie wymaga specjalnego przygotowania, ani konieczności przejścia okresu rekonwalescencji po zabiegu.
Działanie sprzętu opiera się na oryginalnej technologii, która umożliwia uzyskanie różnych rodzajów energii cieplnej na skórze powodując, że zabieg jest jeszcze bardziej efektywny i bezpieczny. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym jest to bezkonkurencyjny zabieg liftingujący przywracający skórze sprężystość i jędrność. Zabieg odpowiedni jest także do opracowywania mniejszych okolic twarzy np. oczu.

2000 zł

Nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący podbródek, który pozwala uzyskać spektakularny i widoczny efekt liftingu. Zabieg w 2020 roku otrzymał nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii zabiegi liftingujące.
Technologia opiera się na wykorzystaniu metody, w której działanie bezpiecznych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości i odpowiednio podgrzewają tkankę stymulując ją do regeneracji. W efekcie dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny przeciwdziałając przy tym procesom starzenia i zapobiegając wiotkości skóry. Technologia jest nieinwazyjna i nie wymaga specjalnego przygotowania, ani konieczności przejścia okresu rekonwalescencji po zabiegu.
Działanie opiera się na oryginalnej technologii, która umożliwia uzyskanie różnych rodzajów energii cieplnej na skórze powodując, że zabieg jest jeszcze bardziej efektywny i bezpieczny. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym jest to bezkonkurencyjny zabieg liftingujący przywracający skórze sprężystość i jędrność. Sprzęt wyposażony jest w specjalną głowicę do opracowywania mniejszych okolic twarzy np. oczu.

1500 zł

To jedyny na świecie zabieg przeciwstarzeniowy wykonywany wewnątrz jamy ustnej (policzki, górna i dolna
warga). Światło lasera działa też na włókna budujące strukturę skóry. Ich termiczne kontrolowane
uszkodzenie pobudza komórki skóry do produkcji nowych, zdrowych włókien kolagenowych. Dzięki działaniu
termicznemu uzyskujemy wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki, spłycenie drobnych
zmarszczek wokół ust oraz widoczne zagęszczenie skóry. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i
bezbolesny. Jak twierdzą pacjentki, odczuwa się tylko przyjemne ciepło. Zaraz po zabiegu można wrócić do
codziennej aktywności. Można go wykonywać przez cały rok.

900 zł – twarz
2100 zł – pakiet 3 zabiegów

Masaż kobido, często określany jako niechirurgiczny lifting twarzy to niepowtarzalna forma sztuki masażu, rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, który oddziałuje na głębokie struktury skóry. Kobido to kombinacja głębokich tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Większość tych metod działa na powierzchni twarzy, natomiast cały masaż obejmuje również pracę w obrębie karku szyi i dekoltu.

Masaż jest dość złożony i intensywny. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Techniki wibracyjne stosowane są w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz szybkiego usuwania toksyn z układu chłonnego. Masaż uaktywnia nerwy twarzy, a praca na punktach akupresurowych ma doprowadzić do równowagi w skórze oraz mięśniach, a ponadto zwiększyć przepływ Qi (energii), co prowadzi do naturalnego efektu liftingu widocznego już po pierwszym zabiegu.

220 zł – 1 masaż Kobido
600 zł – seria 3x masaż Kobido
950 zł – seria 5x masaż Kobido