Laserowy zabieg silnie odmładzający – twarz

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

O zabiegu

Zabieg przeciwstarzeniowy składa się z czterech innowacyjnych procedur, które działają na różnych głębokościach skóry, zarówno na naskórek jak i na skórę właściwą. Umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów w terapii anti-aging. W zależności od jakości skóry w relatywnie szybkim czasie będzie miał zbawienny wpływ na wygląd Twojej twarzy, szyi i dekoltu. Unikatowość tej metody polega na połączeniu dwóch uzupełniających się długości fal lasera, dzięki którym uaktywniane są procesy przebudowy wewnętrznych i zewnętrznych warstw skóry.
Procedura nr 1:
To jedyny na świecie zabieg przeciwstarzeniowy wykonywany wewnątrz jamy ustnej (policzki, górna i dolna warga). Światło lasera działa też na włókna budujące strukturę skóry. Ich termiczne kontrolowane uszkodzenie pobudza komórki skóry do produkcji nowych, zdrowych włókien kolagenowych. Dzięki działaniu termicznemu uzyskujemy wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki, spłycenie drobnych zmarszczek wokół ust oraz widoczne zagęszczenie skóry. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny. Jak twierdzą pacjentki, odczuwa się tylko przyjemne ciepło. Zaraz po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. Z zabiegu można wykonywać przez cały rok.

Procedura nr 2:
To metoda, za pomocą której niszczone są niedoskonałości skóry na różnych jej głębokościach. Laser działa intuicyjnie. Napotykając na: rozszerzone naczynka, nadaktywne gruczoły łojowe, przebarwienia, niewłaściwe włókna kolagenowe, eliminuje je. Zdrowe obszary skóry pozostawia w stanie nienaruszonym. Ogniska uszkodzenia zlokalizowane są bowiem głównie w miejscach już istniejących defektów struktury skóry właściwej i naskórka. Miejsca te otoczone są zdrową tkanką, co przyspiesza i wspomaga gojenie. Nieablacyjna i samoindukcyjna procedura jest całkowicie bezpieczna oraz wysoce skuteczna w polepszaniu jakości skóry. Efektem zabiegu jest regulacja wydzielania sebum, zwężenie widoczności porów, ujednolicenie kolorytu skóry, zwężenie rozszerzonych naczynek albo zmniejszenie ich widoczności i stymulacja odbudowy kolagenu. Procedura jest bezinwazyjna, bezbolesna, nie wymaga okresu rekonwalescencji, po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.

Procedura nr 3:
Za pomocą lasera, którego światło charakteryzuje się superdługim, sekundowym impulsem, dochodzi do głębokiego równomiernego rozgrzania struktur skóry właściwej do 42 °C. Wywołany efekt termiczny skutkuje natychmiastowym obkurczeniem włókien kolagenowych, a jednocześnie jest sygnałem dla komórek skóry właściwej do rozpoczęcia procesu produkcji nowego, zdrowego kolagenu i elastyny. Następuje poprawa jędrności, gęstości, elastyczności skóry, poprawa owalu twarzy, wypełnienie bruzd, zmniejszenie widoczności zmarszczek. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.

Procedura nr 4:

Jest zabiegiem, którego celem jest poprawa wizualnego wyglądu oraz kondycji skóry. Wykonywany jest przy pomocy ablacyjnego lasera erbowo-yagowego, który wywołuje setki kontrolowanych mikrouszkodzeń skóry- inaczej zwanych frakcjonowaniem. Punktowe uszkodzenia są otoczone zdrową tkanką, dzięki temu regeneracja przebiega szybko. Zabieg prowadzi to do złuszczania, przebudowy skóry, a tym samym do ujędrnienie, wygładzenia i jej odmłodzenia. Zabieg można wykonywać na różnych głębokościach skóry w zależności od potrzeb pacjenta (powierzchownie, średniogłęboko lub głęboko).

Korzyści

– przebudowa skóry,
– spłycenie zmarszczek,
– stymulacja fibroblastów do produkcji elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego,
– widoczne napięciu skóry,
– ujednolicenie kolorytu skóry,
– obkurczenie włókien kolagenowych.

Min. miesiąc przed zabiegiem należy odstawić suplementację witaminy A oraz żelaza oraz ziół światłouczulających. Istotnym jest, by zadbać o nawilżenie skóry spożywając min. 2 l. Wody dziennie.

Skóra po zabiegu może być delikatnie zarumieniona. Aby zabieg był skuteczny należy go wykonać w serii min. 6 zabiegów, w odstępie 4-6 tyg. Istotnym jest, aby podczas terapii używać preparatów z SPF 50.

– leki: zabieg wykluczony podczas zażywania sterydów w kremie lub tabletkach oraz leków fotouczulających, takich jak min. retinoidy i tetracykliny
• – suplementacja żelaza, witaminy A
• – choroby: aktywne choroby skóry (np. łuszczyca, liszaj, opryszczka)
• – bielactwo
• – padaczka
• – skłonność do powstawania bliznowców (keloidów), blizn hipertroficznych
• – choroba nowotworowa
• – zakażenia wirusowe: HIV, WZW
• – choroby hormonalne oraz endokrynologiczne, np: zespół policystycznych jajników, cukrzyca
• – czynne choroby autoimmunologiczne (np. toczeń układowy, twardzina)
• – spożycie lub okres 6 miesięcy od zakończenia przyjmowania Accutanu
• – zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
• – rozrusznik serca (wskazana konsultacja z kardiologiem)
• – zioła: na 2-3 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić picie dziurawca, nagietka, skrzypu polnego czy bratka
• – spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem)
• – peelingi (na 4 tyg. przed zabiegiem)
• – depilacja woskiem lub pęsetą na 2 tyg. przed zabiegiem – w okolicy poddawanej zabiegowi
• – bardzo sucha i bardzo wrażliwa skóra
• – opalenizna (1 miesiąc przed i po zabiegu)
• – ciąża
• – karmienie piersią
• – nadmierne oczekiwania wobec efektów zabiegu

Zalecenia jak przeciwdziałać nawrotom problemu

Należy stosować się do zaleceń specjalisty oraz korzystać z odpowiednio poleconej przez zabiegowca pielęgnacji.

Cennik

50 zł – konsultacja kosmetologiczna
0 zł – konsultacja w dniu wykonania zabiegu
0 zł – wizyta kontrola po zabiegu
2500 zł – zabieg