KWAS HIALURONOWY

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

O zabiegu

Kwas hialuronowy to jeden z najczęściej stosowanych i najskuteczniejszych preparatów w medycynie estetycznej. Występuje w skórze w sposób naturalny – jest jej podstawowym składnikiem, utrzymującym jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Z wiekiem jest go coraz mniej. To dlatego skóra wysusza się, wiotczeje, zmienia się owal twarzy, pojawiają się zmarszczki. Policzki i usta tracą objętość.
Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem preparatów zawierających kwas hialuronowy. W zależności od stopnia usieciowania, kwas hialuronowy, podawany jest celem korekcji zmarszczek i wolumetrii twarzy oraz powiększania ust.
Obecnie kwas hialuronowy jest najczęściej stosowanym wypełniaczem na świecie. W zależności od gęstości, utrzymuje się w organizmie nawet do 24 miesięcy. Ulega całkowitej degradacji. Wstrzyknięty do skóry właściwej nawilży skórę, wypełni zmarszczki. Można w ten sposób modelować usta, nadając im objętości, poprawić kontur twarzy, oraz pobudzić procesy regeneracji skóry.
Kwas hialuronowy nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej. Jest substancją naturalną, co zmniejsza ryzyko alergii.

Korzyści

– Odbudowana objętość tkanek
– Niwelowanie bruzd i zmarszczek
– Przywrócony efekt zdrowej i wypoczętej twarzy
– Poprawione napięcie skóry
– Zniwelowana asymetria
– Efekt powiększenia
– Poprawa owalu twarzy

Zabieg nie wymaga żadnych szczegółowych badańdiagnostycznych i bezpośrednio po jego zakończeniu pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć.

Zabieg trwa zazwyczaj ok. 30 minut i nie wyłącza z codziennego życia. Preparaty kwasu hialuronowym wprowadza się do skóry bardzo cienkimi igłami. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki. Pacjent podczas trwania odczuwa delikatne zassanie skóry w miejscu poddawanym zabiegowi.

– ciąża, karmienie piersią
– choroby o podłożu autoimmunologicznym
– skłonność do powstawania blizn przerostowych
– stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
– nadwrażliwość na kwas hialuronowy
– choroby nowotworowe
– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych (lekarz przeprowadza wywiad dotyczący przebytych chorób, obecności alergii i przyjmowanych leków.)
– leczenie antybiotykami

Zalecenia jak przeciwdziałać nawrotom problemu

Stosowanie się do zaleceń Lekarza oraz powtórzenie zabiegu za ok 6-12mcy

 

Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym

Natura nie obdarzyła Cię krągłymi, jędrnymi pośladkami? Marzysz o tym, aby swojej sylwetce nadać bardziej kobiecy kształt i podkreślić jej atuty? Poddaj się zabiegowi modelowania pośladków kwasem hialuronowym! Wreszcie Twoja pupa stanie się bardziej elastyczna i napięta, a jej kształt — skorygowany. Kiedy ubierzesz bikini, nareszcie poczujesz się dobrze w swojej skórze. Płeć przeciwna zauważy Twoją atrakcyjność, seksapil i pewność siebie!

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym, czyli sposób, aby zyskać ponętne kształty!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna nie miała pojęcia o tym, jak wykorzystać kwas hialuronowy do modelowania sylwetki czy wypełniania zmarszczek. Jest on substancją kompatybilną z Twoja skórą, ponieważ naturalnie występuje w organizmie. Efekty zabiegu powiększania pośladków kwasem hialuronowym są subtelne, jednak zauważalne. Jeśli zatem zależy Ci na delikatnej korekcie, zdecyduj się na niego. Zyskasz ponętne kształty i więcej pewności siebie!

Wskazania do wykonania zabiegu powiększania pośladków kwasem hialuronowym

Czasy, kiedy panowała moda na zbyt szczupłe kobiece sylwetki, dawno odeszły w niepamięć. Na wybiegach modelki prezentują krągłe kształty, które są nie tylko atrakcyjne, ale i przede wszystkim — wyglądają zdrowo.

Wskazaniem do zabiegu, jakim jest wypełnianie pośladków kwasem hialuronowym, są: asymetria, deformacje, utrata objętości, wiotkość skóry, brak zadowalającego kształtu pośladków. Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym poleca się także osobom, które prowadzą siedzący tryb życia, nie korzystają zbyt często z aktywności fizycznej lub tym, u których zaczynają się procesy starzenia organizmu (wiążą się z utratą jędrności i elastyczności skóry). Powiększenie pośladków pozwala uwypuklić atuty sylwetki — staje się ona bardziej kobieca, kształtna, po prostu piękna.

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym jako alternatywa dla zabiegów inwazyjnych

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym jest najmniej inwazyjną metodą modelowania tej partii ciała. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej! Natomiast powiększanie pośladków własnym tłuszczem lub powiększanie pośladków implantami to zabiegi, które wiążą się z ingerencją chirurgiczną. Wypełnianie pośladków kwasem hialuronowym nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji tak, jak ma to miejsce w przypadku innych metod.

Kwas hialuronowy — substancja bezpieczna i naturalna

Zabieg powiększania pośladków z zastosowaniem kwasu hialuronowego jest w pełni bezpieczny. Sam kwas hialuronowy to substancja, która odpowiada za intensywne nawilżenie i poprawę elastyczności skóry w miejscu jego podania. Dzięki temu, że stosujemy tylko usieciowany kwas hialuronowy, efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas. Rekonwalescencja po zabiegu jest krótka, nie powoduje on także powstawania blizn przerostowych. Samo modelowanie pośladków z zastosowaniem preparatów z kwasem hialuronowym odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Powiększanie pośladków nie wymaga hospitalizacji ani nie wyłącza z wykonywania codziennych obowiązków.

Jak wygląda proces modelowania pośladków?

W przypadku modelowania pośladków kwasem hialuronowym, pierwszym krokiem jest zawsze konsultacja medyczna. Nasz specjalista oceni możliwości zabiegu w stosunku do Twojej budowy anatomicznej, przebytych chorób lub operacji. 

Stabilizowany kwas hialuronowy podajemy z wykorzystaniem specjalnej kaniuli, a następnie przechodzimy do modelowania pośladków. Doskonale wiemy, że Twoim marzeniem są jędrne pośladki o elastycznej strukturze. Staramy się, abyś osiągnęła zamierzone rezultaty.

Ile kwasu hialuronowego podajemy podczas modelowania pośladków?

Zabieg modelowania pośladków dobieramy indywidualnie do potrzeb naszych klientek. Literatura medyczna zna przypadki, podczas których podanie 400 ml kwasu hialuronowego nie wywołuje objawów niepożądanych. Powiększamy objętość pośladków, stosując nie więcej niż 150 ml substancji na jeden pośladek. U osób szczupłych efekt widoczny będzie praktycznie od razu, natomiast panie krąglejsze osiągną subtelne efekty.

Efekty powiększania pośladków kwasem hialuronowym

Efekt jędrnych pośladków utrzymuje się od kilkunastu miesięcy do nawet 2 lat! To wystarczający powód, aby poddać się modelowaniu pośladków przy użyciu kwasu hialuronowego. Twoja skóra na wreszcie stanie się jędrna, gładka i elastyczna. Linia Twoich pośladków będzie bardziej zaznaczona, co wpłynie na Twój atrakcyjny wygląd w obcisłym ubraniu i bieliźnie. Zaobserwujesz także długotrwałe nawilżenie i poprawę jakości skóry w miejscu podania preparatu. Pamiętaj, że efekt zabiegu dostosowujemy do Twoich oczekiwań i możliwości.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są: ciąża, karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne, schorzenia neurologiczne, choroby nerek i wątroby, infekcje, cukrzyca, aktywne fazy nowotworów, stany zapalne skóry, a także zaburzenia krzepliwości krwi.

Modelowanie pośladków pozwoli Ci na nowo odkryć swoją atrakcyjność. A może, zachęcona pozytywnymi rezultatami zabiegu, zdecydujesz się na kompleksowe modelowanie sylwetki? Inwazyjne metody powiększania pośladków, takie jak przeszczep tłuszczu czy implanty wymagają ingerencji chirurgicznej. Postaw zatem na bezpieczny zabieg i ciesz się kobiecymi kształtami! 

 

Cennik

1 ml – 1200 zł
bruzdy nosowo-wargowe – od 1200 zł
modelowanie ust – od 1200 zł
wypełnienie doliny łez – od 1200 zł
modelowanie policzków – od 1200 zł
modelowanie linii żuchwy – od 1200 zł
bruzdy „marionetkowe” – od 1200 zł
zmarszczki czoła – od 1200 zł
zmarszczka pionowej gładziny – od 1200 zł
wolumetria i profiloplastyka (zwykle 2-5 ml) – od 2400 zł