Zabiegi

Dłonie

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

Zabieg wykonany z użyciem toksyny botulinowej, popularnie zwanej botoksem, to jedna z najskuteczniejszych metod wygładzenia zmarszczek mimicznych. Z zabiegów z jej zastosowaniem korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Toksyna botulinowa typu A, która wytwarzana jest przez bakterie Clostridium botulinum, rozluźnia mięśnie, do których została podana. Sprawia, że zmarszczki są bardziej wygładzone, a efekt widoczny jest przez ok. 4-6 miesięcy. Potem warto powtórzyć zabieg. Preparat ten jest wskazany do czasowej poprawy wyglądu umiarkowanych lub silnych zmarszczek w górnej części twarzy – m.in. pionowej zmarszczki między brwiami, zmarszczek poziomych czoła, czy tzw. kurzych łapek. Zabieg trwa krótko – około 15 min. Preparat z oczyszczoną neurotoksyną, czyli innymi słowy, toksyną botulinową typu A wstrzykiwany jest przez lekarza w określone miejsca twarzy, dzięki czemu uzyskiwany jest kontrolowany paraliż mięśni. Zabieg nie wymaga żadnych szczegółowych badań diagnostycznych i bezpośrednio po jego zakończeniu pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć. Toksyna wstrzykiwana jest za pomocą bardzo cienkiej igły z jednorazowej strzykawki. Ze względu na komfort pacjenta możliwe jest zastosowanie znieczulenia kremem.
Po zabiegu należy ćwiczyć mięśnie mimiczne w miejscach nakłuć minimum przez pół godziny, zaś do 4 godzin po zabiegu nie pochylać głowy do dołu. W najbliższych dniach po zabiegu nie powinno się też masować miejsc, w które wstrzyknięty został preparat.

jedna okolica – 550 zł
redukcja: zmarszczki poprzeczne czoła – 550 zł
redukcja: lwia zmarszczka – 550 zł
redukcja: zmarszczki w okolicy oczu tzw. kurze łapki – 550 zł
redukcja: zmarszczki nosa tzw. zmarszczki królicze – 550 zł
redukcja: korekcja zmarszczek brody (broda brukowana) – 550 zł

uniesienie kącików ust – 300 – 350 zł
zmarszczki palacza – 300 – 350 zł
bruksizm – 800 – 1000 zł

Stymulatory tkankowe działają na poziomie komórkowym. Odpowiednio dobrany przez lekarza preparat (np. z peptydami, kwasem hialuronowym i aminokwasami, kolagenem czy też kwasem hialuronowym nieusieciowanym) zostaje podany w sposób iniekcyjny w odpowiednią okolicę twarzy. Zabieg może odbywać się w miejscowym znieczuleniu. W efekcie dochodzi do głębokiej odbudowy i biorestrukturyzacji skóry (uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry).
Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Warto wykonać serię zabiegów w odpowiednim odstępie czasowym.

Podana cena jest to ceną za 1 ampułkę. Z jednej ampułki możemy opracować kilka okolic np. twarz, szyja, dekolt, dłonie.

Linerase – 1200 zł
Lumi Eyes – 800 zł
Nucleofill Eyes – 1100 zł
Nucleofill – 1100 zł
Sunekos 1200 – 1200 zł
Sunekos200 – 700 zł
Neauvia Hydro Deluxe – 900 zł
Electri – 650 zł
Ejal 40 – 900 zł
Prophilo – 900 zł
Dr Cyj – 800 zł
Crystalys – 1200 zł za strzykawkę

To wyjątkowy program biostymulacji komórek skóry, opierający się na podaniu do skóry pozyskanego osocza bogatopłytkowego bezpośrednio z krwi pacjenta.
Osocze bogatopłytkowe znajduje przeznaczenie do każdego rodzaju skóry potrzebującej regeneracji i stymulacji. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek. Przy skórze młodej jako profilaktyka przed starzeniem, natomiast przy skórze dojrzałej w celu jej regeneracji. Użyty w zabiegu preparat jest całkowicie naturalny, a jego skład nie powoduje żadnego ryzyka wystąpienia wstrząsu czy reakcji alergicznych.

700 zł  – Regeneris
1200 zł – Cellular Matrix (osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy)

W naszej klinice do redukcji przebarwień stosujemy dwa różne lasery o odmiennym mechanizmie działania. Pierwszy z nich- laser erbowo-yagowy powoduje miejscowe złuszczenie kolejnych warstw skóry w których znajduje się nadmiar barwnika skóry czyli melaniny. Drugi laser neodymowo- yagowy pikosekundowy rozbija barwnik w skórze, bez uszkadzania otaczających tkanek- na niewielkie cząstki, które następnie wydalane są z organizmu przez naturalne mechanizmy układu odpornościowego. Pierwsze efekty zabiegu są widoczne już po kilku dniach. Przebarwienia ulegają rozjaśnieniu, aż całkowicie zanikają. Najczęściej jednak do całkowitego pozbycia się przebarwień potrzebna jest seria zabiegów w miesięcznych odstępach czasu. Podczas zabiegu głowica urządzenia jest przykładana do skóry i naświetla powierzchnię, na której występują przebarwienia. W tym samym czasie stosuje się chłodzenie, które niweluje nieprzyjemne odczucia. W zależności od procedury zabieg może trwać od kilku do kilkudziesięciu minut.

800 zł – twarz
900 zł – twarz + szyja
1000 zł – twarz + szyja + dekolt

Pojedyncza zmiana:
od 100 zł – do 1 cm2
od 300 zł – do 10 cm2
od 500 zł – do 30 cm2

działanie mechaniczne oraz termiczne urządzenia pozwala na osiągnięcie wysokich efektów terapeutycznych w postaci zagęszczenia skóry na obszarze poddawanym zabiegowi.
Istotnym elementem wpływającym na wysoką skuteczność zabiegów estetycznych jest wykorzystanie dwóch systemów bezpieczeństwa:
• systemu umożliwiającego efektywność zabiegu z całkowitą eliminacją dyskomfortu pacjenta, dzięki równomiernemu ogrzaniu tkanek docelowych przy jednoczesnym zastosowaniu wysokiej energii i całkowitej kontroli jej przepływu
• systemu zapewniania monitoringu temperatury, a w efekcie kontrolę nad przebiegiem nagrzewania tkanki.

150 zł

Najbardziej efektywny i bezpieczny zabieg mikronakłuwania skóry, wykorzystujący opatentowaną technologię pulsujących igieł, pozwalających jednocześnie na podniesienie stopnia przenikania substancji aktywnych w skórę, przy minimalnym odczuciu dyskomfortu. W zabiegu zastosowano opatentowaną technologię, co umożliwia uzyskanie aż 1300 nakłuć na sekundę. To wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia. Powstałe podczas zabiegu mikrouszkodzenia zmuszają skórę do wykorzystania naturalnych zdolności naprawy i regeneracji, prowadząc do pobudzenia fizjologicznej odbudowy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia możliwe jest wykonywanie zabiegów na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust. Do każdego zabiegu wykorzystywane są wymienne jednorazowe kartridże, wyposażone w 12 molibdenowych igieł, które nie zawierają chromu i niklu, co pozwala na wykonanie zabiegu również u osób uczulonych na te metale.

600zł –twarz

750zł –twarz + szyja

850zł –twarz + szyja + dekolt

350zł –okolica oczu

350zł –okolica ust

400zł –ramiona

500zł-dekolt

500–700zł–brzuch

350zł–dłonie

500–700zł–pośladki

400zł–1 partia ud (wewnętrzna/zewnętrzna/przód/tył)

PRZY ZAKUPIE 4 ZABIEGÓW RABAT 10% NA CAŁĄ SERIĘ

Jest to zabieg wykorzystujący działanie medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celu przyspieszenia metabolizmu, poprawy krążenia w tkankach, ujędrnienia skóry, wyrównania jej struktury, stymulacji fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Aplikacja dwutlenku węgla w początkowej fazie powoduje przejściowe niedotlenienie tkanek, co w odpowiedzi skutkuje rozszerzeniem naczyń krwionośnych zapewniając lepszy przepływ krwi, dotlenienie i odżywienie skóry.

W zależności od potrzeb medyczny CO2 za pomocą cieniutkiej igły można wprowadzić śródskórnie dla uzyskania poprawy elastyczności skóry, jak również w celu zniwelowania blizn.

W DRZAZGA CLINIC do terapii wykorzystywane jest urządzenie posiadające certyfikat medyczny, a wprowadzany gaz jest jałowy co zapewnia 100% bezpieczeństwo zabiegu potwierdzone licznymi badaniami.

200 zł

80zł- manicure klasyczny

110zł- manicure hybrydowy jeden kolor

120zł- manicure hybrydowy French/zdobienie

130zł- manicure hybrydowy ombre/Baby Boomer

15zł- naprawa paznokcia hybryda

20zł- naprawa paznokcia z przedłużeniem na szablonie (hybryda)

130zł- manicure żelowy na naturalnej płytce kolor

140zł- manicure żelowy na naturalnej płytce French/zdobienie

150zł- manicure żelowy na naturalnej płytce ombre/Baby Boomer

20ł- naprawa paznokcia żel

25zł- naprawa paznokcia z przedłużeniem na szablonie (żel)

90zł- ściąnięcie hybrydy/żelu i manicure klasyczny

80zł- manicure klasyczny

80zł- manicure klasyczny (lakier lub odżywka)

100zł- manicure japoński

160zł- manicure żelowy z przedłużaniem na szablonie

170zł- manicure żelowy z przedłużaniem na szablonie French/zdobienie

180zł- manicure żelowy z przedłużaniem na szablonie ombre/Baby Boomer

110zł- pedicure klasyczny

120zł- pedicure z malowaniem lakierem

160zł- pedicure +hybryda

170zł- pedicure +hybryda french/zdobienie/baby boomer/ombre

55zł- zabieg parafinowy do dowolnej stylizacji

– dezynfekcja dłoni
– odsunięcie skórek, usunięcie nabłonków frezarką
– opiłowanie paznokcia do porządanego kształtu
– lekkie zmatowienie płytki
– nałożenie lakieru bazowego
– aplikacja wybranego koloru
– nałożenie koloru
– zakończenie stylizacji topem nabłyszczającym
– nałożenie i wmasowanie peelingu
– aplikacja oliwki na skórki, kremu na dłonie

Manicure klasyczny – 60 zł

– dezynfekcja dłoni
– odsunięcie skórek, usunięcie nabłonków frezarką
– opiłowanie paznokcia do pożądanego kształtu lub opiłowanie paznokcia do opuszka (przy przedłużaniu paznokci)
– zmatowienie płytki
– nałożenie primera, w celu odtłuszczenia płytki
– aplikacja wcierki z bazy
– nałożenie cienkiej warstwy żelu
– nałożenie warstwy budującej paznokieć
– opiłowanie masy żelowej
– docelowa stylizacja paznokci
– zakończenie stylizacji wybranym topem wykończeniowym
– aplikacja oliwki na skórki, kremu na dłonie

Manicure żelowy na naturalnej płytce – 130 zł
Manicure żelowy na naturalnej płytce French – 140 zł
Naprawa paznokcia żel – 15 zł
Ściągnięcie żelu – 40 zł
Manicure żelowy z przedłużaniem na szablonie – 140 zł