OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – Wampirzy lifting

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

O zabiegu

To wyjątkowy program biostymulacji komórek skóry, opierający się na podaniu do skóry pozyskanego osocza bogatopłytkowego bezpośrednio z krwi pacjenta.
Osocze bogatopłytkowe znajduje przeznaczenie do każdego rodzaju skóry potrzebującej regeneracji i stymulacji. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek. Przy skórze młodej jako profilaktyka przed starzeniem, natomiast przy skórze dojrzałej w celu jej regeneracji. Użyty w zabiegu preparat jest całkowicie naturalny, a jego skład nie powoduje żadnego ryzyka wystąpienia wstrząsu czy reakcji alergicznych.

Korzyści

– Poprawa napięcia, gęstości i elastyczności skóry
– Rewitalizacja i regeneracja skóry
– Wyrównanie kolorytu skóry
– Redukcja zmarszczek
– Przyspieszenie gojenia ran po zabiegach medycyny estetycznej

W początkowej fazie lekarz pobiera niewielką ilość krwi pacjenta do specjalnych probówek, która następnie zostaje odwirowana. W ciągu kilku minut dochodzi do oddzielenia osocza, zawierającego żywe płytki krwi. Do probówek, zaraz przed wykonaniem zabiegu, dodawany jest specjalny czynnik, aktywujący płytki do produkcji czynników wzrostu. Otrzymujemy wówczas osocze bogatopłytkowe, które stanowi bazę do wykonania zabiegu. Uzyskany w ten sposób podawany jest na odpowiednią głębokość techniką mezoterapii igłowej.
Zawarte w osoczu czynniki wzrostu pobudzają proces regeneracji tkanek oraz fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, ale także wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych i aktywują mezenchymalne komórki o nieograniczonym potencjale podziałów.

–nowotwory
–choroby krwi
–ciąża i karmienie piersią
–przyjmowanie leków spowalniających, utrudniających krzepnięcie krwi

Zalecenia jak przeciwdziałać nawrotom problemu

Stosowanie się do zaleceń indywidualnie ustalanych przez Lekarza

Cennik

700 zł  – Regeneris
1200 zł – Cellular Matrix (osocze bogatopłytkowe + kwas hialuronowy)