Zabiegi

Ciało / masaż

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

Zabiegi mikronakłuwania dają natychmiastowe efekty. Głębokość zmarszczek zmniejsza się, przebarwienia są usuwane, a blizny potrądzikowe stają się mniej widoczne. Biostymulacja mikroigłowa jest również skuteczna w regeneracji skóry starzejącej się z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce.

100 zł – 600 zł

Peeling laserowy jest zabiegiem, którego celem jest poprawa wizualnego wyglądu oraz kondycji skóry. Wykonywany jest przy pomocy ablacyjnego lasera erbowo-yagowego, który wywołuje kontrolowane uszkodzenia skóry na całej jej powierzchni (nie opracowujemy więc siatki mniejszych wysepek skóry, jak to ma miejsce w zabiegach frakcyjnych) doprowadzając do jej złuszczania i przebudowy. Tkanki są złuszczane są całostrefowo, zabieg powoduje szybsze efekty niż resurfacing laserowy, natomiast okres rekowalescencji jest nieco dłuższy. Zabieg ten można wykonywać na różnych głębokościach skóry w zależności od potrzeb pacjenta (powierzchownie, średniogłęboko lub głęboko).
W trakcie zabiegu odczuwalne jest delikatne ciepło i pieczenie skóry natomiast, dzięki zastosowaniu zewnętrznego systemu chłodzenia, czuciucie dyskomfortu zostaje zniwelowane.
Zabiegi wykonywane zazwyczaj są serii w odstępach 5 tygodniowych, a ich ilość jest uzależniona od stanu skóry i efektów jakie chcemy uzyskać. Przewidywany czas zabiegu to około 30 minut.
Peeling laserowy stosujemy zarówno u młodych, jak i dojrzałych osób na dowolny obszar na twarzy oraz ciele. Dzięki stymulacji włókien kolagenowych, elastynowych w skuteczny sposób poprawiamy jakość i kondycje skóry, prowadząc do jej przebudowy, a także złuszczamy naskórek dzięki czemu skóra jest rozświetlona i odświeżona.

800 zł – twarz
900 zł – twarz + szyja
1000 zł – twarz + szyja + dekolt
500 zł – dekolt

W naszej klinice medycyny estetycznej laserowe zamykanie naczynek odbywa się z wykorzystaniem specjalnego lasera. Emitowana wiązka światła działa wyłącznie na pęknięte naczynko (nie uszkadza skóry wokół niego). Laserowe usuwanie naczynek polega na tym, że światło lasera wnika do naczynia, a hemoglobina pochłania wiązkę energii. Tym samym dochodzi do wzrostu temperatury w skórze (w miejscu, gdzie działa laser), a podgrzane krwinki czerwone ulegają koagulacji (przechodzą ze stanu rozproszonych cząstek w bardziej zbite struktury przypominające spoistą masę). Owa koagulacja jest nieodwracalną reakcją białek na podniesienie temperatury. Proces ten prowadzi do zamknięcia naczynka, które po 3 tygodniach od zabiegu ulega resorpcji, czyli wchłonięciu (tym samym przestaje być widoczne). Zamykanie naczynek laserem jest szybkie, efektywne i co ważne — bezbolesne.

Zamykanie naczynek i zmian rubinowych:
od 500 zł – twarz
od 200 zł – nos
od 400 zł – policzki
od 500 zł – dekolt
od 600 zł – uda
od 500 zł – łydki
od 100 zł – pojedyncza zmiana

Redukcja rumienia:
600 zł – twarz
700 zł – twarz + szyja
900 zł – twarz + szyja + dekolt
300 zł – nos
500 zł – policzki
400 zł – dekolt

W naszej klinice do redukcji przebarwień stosujemy dwa różne lasery o odmiennym mechanizmie działania. Pierwszy z nich- laser erbowo-yagowy powoduje miejscowe złuszczenie kolejnych warstw skóry w których znajduje się nadmiar barwnika skóry czyli melaniny. Drugi laser neodymowo- yagowy pikosekundowy rozbija barwnik w skórze, bez uszkadzania otaczających tkanek- na niewielkie cząstki, które następnie wydalane są z organizmu przez naturalne mechanizmy układu odpornościowego. Pierwsze efekty zabiegu są widoczne już po kilku dniach. Przebarwienia ulegają rozjaśnieniu, aż całkowicie zanikają. Najczęściej jednak do całkowitego pozbycia się przebarwień potrzebna jest seria zabiegów w miesięcznych odstępach czasu. Podczas zabiegu głowica urządzenia jest przykładana do skóry i naświetla powierzchnię, na której występują przebarwienia. W tym samym czasie stosuje się chłodzenie, które niweluje nieprzyjemne odczucia. W zależności od procedury zabieg może trwać od kilku do kilkudziesięciu minut.

800 zł – twarz
900 zł – twarz + szyja
1000 zł – twarz + szyja + dekolt

Pojedyncza zmiana:
od 100 zł – do 1 cm2
od 300 zł – do 10 cm2
od 500 zł – do 30 cm2

Rodzaj blizny będzie determinował użycie technologii laserowej. Zazwyczaj w przypadku blizn zanikowych stosujemy laser, którego światło dotrze do głębokich warstw skóry i tworząc w nich szereg termicznych mikrouszkodzeń, spowoduje to uruchomienie procesów regeneracyjnych, doprowadzając do przebudowy skóry poprzez zwiększoną kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Remodeling tkanek podporowych skóry sprawi, że stanie się ona elastyczna i jędrna w miejscu występowania blizny.
W przypadku blizn przerostowych natomiast doskonale sprawdza się laser ablacyjny. Ma on za zadanie złuszczać kolejne warstwy naskórek oraz wpłynąć na przebudowę kolagenu. Dzięki temu blizna, która jest uwypuklona ponad powierzchnie skóry zostaje z nią estetycznie zrównana.

Redukcja blizn:
800 zł – twarz

Pojedyncza blizna:
od 100 zł – do 1 cm2
od 300 zł – do 10 cm2
od 500 zł – do 30 cm2

Redukcja rozstępów:
600 zł – ramiona
od 600 zł – brzuch
od 600 zł – pośladki
od 600 zł – 1 partia ud (wewnętrzna/zewnętrzna/przód/tył)
od 100 zł – pojedyncza zmiana

Przy zakupie 4 serii zabiegów -10%

Zabieg, którego celem jest poprawa wizualnego wyglądu oraz kondycji skóry. Wykonywany jest przy pomocy ablacyjnego lasera, który wywołuje setki kontrolowanych mikrouszkodzeń skóry- inaczej zwanych frakcjonowaniem. Punktowe uszkodzenia są otoczone zdrową tkanką, dzięki temu regeneracja przebiega szybko. Zabieg prowadzi to do złuszczania, przebudowy skóry, a tym samym do ujędrnienie, wygładzenia i jej odmłodzenia. Zabieg można wykonywać na różnych głębokościach skóry w zależności od potrzeb pacjenta (powierzchownie, średniogłęboko lub głęboko).
W trakcie zabiegu odczuwalne jest delikatne ciepło i pieczenie skóry natomiast, dzięki zastosowaniu zewnętrznego systemu chłodzenia, uczucie dyskomfortu zostaje zniwelowane.
Zabiegi wykonywane zazwyczaj są serii w miesięcznych odstępach, a ich ilość jest uzależniona od stanu skóry i efektów jakie chcemy uzyskać. Przewidywany czas zabiegu to około 30 minut.
Zabieg stosujemy zarówno u młodych, jak i dojrzałych osób na dowolny obszar na twarzy oraz ciele. Dzięki stymulacji włókien kolagenowych, elastynowych w skuteczny sposób poprawiamy jakość i kondycje skóry, prowadząc do jej przebudowy, a także złuszczamy naskórek dzięki czemu skóra jest rozświetlona i odświeżona.

800 zł – twarz
900 zł – twarz + szyja
1000 zł – twarz + szyja + dekolt
400 zł – okolica oczu
400 zł – okolica ust
600 zł – dekolt

Do usuwania makijażu permanentnego oraz tatuaży stosujemy laser działający w trybie picosekundowym (PICO) o dwóch żródłach światła. Pierwszym etapem zabiegu jest przygotowanie skóry. Dzięki zastosowaniu trybu frakcyjno-ablacyjnego, tworzymy siatkę mikrootworów, unikamy przez to poparzenia skóry odprowadzając gaz oraz parę wodną. Laser ten emituje silne, krótkie impulsy światła, które przenikają przez skórę i rozbijają barwnik. Jego pozostałości są usuwane przez naturalne mechanizmy obronne ciała pacjenta takie jak białe krwinki i układ limfatyczny.

Laserowe usuwanie tatuażu:
Tatuaż do 4 cm2
400 zł – 1 zabieg
1200 zł – seria 4 zabiegów
1800 zł – seria 6 zabiegów

Tatuaż do 25 cm2
750 zł – jeden zabieg
2200 zł – seria 4 zabiegów
3000 zł – seria 6 zabiegów

Tatuaż do 150 cm2
1150 zł – jeden zabieg
3500 zł – seria 4 zabiegów
4500 zł – seria 6 zabiegów

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego brwi:
600 zł – 1 zabieg
2000 zł – seria 4 zabiegów
2460 zł – seria 6 zabiegów

Jest to zabieg wykorzystywany do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej oraz jednoczesnego ujędrniania skóry. Wykonywany jest przy użyciu dwóch różnych laserów. Zabieg jest podzielony na dwa etapy:
Pierwszy, polega za zastosowaniu nieablacyjnego lasera, który doprowadza do głębokiego równomiernego rozgrzania tkanki tłuszczowej w celu jej redukcji. Drugi etap, wykorzystuje laser, który prowadzi do remodeling kolagenu oraz ogólna poprawa stanu skóry-napięcia, elastyczności i jędrności.

500zł– ramiona
1000zł– brzuch (do 4 przyłożeń)
600zł– boczki
600zł– 1 partia ud (wewnętrzna/zewnętrzna/przód/tył)

seria 5 zabiegów – 10%

Zabieg polega na mikronakłuwaniu określonych partii ciała i dostarczeniu składników aktywnych indywidualnie dobieranych podczas zabiegu.
W zabiegu mezoterapii igłowej wykorzystuje się dobroczynne działanie dwóch czynników: mechanicznego oraz farmakologicznego.
Stymulacja mechaniczna za pomocą igły wywołuje kaskadę reakcji naprawczych. Pobudza mikrokrążenie, uruchamia mediatory chemiczne, uaktywnia wazodylatację. Proces gojenia przebiegając z udziałem wielu komórek takich jak np. płytki krwi, neutrofile, makrofagi czy fibroblasty stymuluje skórę do przebudowy.
Czynnik farmakologiczny to unikatowe, skondensowane zastrzyki odmładzające. Podany preparat w zależności od zastosowanej substancji nawilża, pobudza procesy regeneracji i przebudowy skóry. Kwas hialuronowy połączony z glicerolem, zapewnia głębokie nawilżenie od wewnątrz, przywracając skórze gęstość poprawia jej napięcie i elastyczność. Polinukleotydy pomogą naszej skórze w regeneracji. Ich obecność w skórze sprzyja utrzymaniu i polepszeniu warunków niezbędnych do odbudowy i metabolizmu fibroblastów, które są najważniejszymi komórkami skóry.
Polinukleotydy i kwas hialuronowy są też znakomite w profilaktyce uszkodzeń skóry przed i po ekspozycji na słońce.

Mezoterapia igłowa 700zł- 1 ampułka (2-3 okolice; twarz, szyja, dekolt, dłonie, skóra głowy)
Przy zakupie zabiegu mezoterapii igłowej- karboksyterapia 150zł (twarz+szyja+dekolt)
PRZY ZAKUPIE 4ZABIEGÓW RABAT 10% NA CAŁĄ SERIĘ

Nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący okolice twarzy, szyi oraz ciała, który pozwala uzyskać spektakularny i widoczny efekt liftingu. Zabieg w 2020 roku otrzymał nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii zabiegi liftingujące.
Technologia opiera się na wykorzystaniu metody, w której działanie bezpiecznych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości odpowiednio podgrzewają tkankę stymulując ją do regeneracji. W efekcie dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny przeciwdziałając przy tym procesom starzenia i zapobiegając wiotkości skóry. Technologia ta jest nieinwazyjna, która nie wymaga specjalnego przygotowania, ani konieczności przejścia okresu rekonwalescencji po zabiegu. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym jest to bezkonkurencyjny zabieg liftingujący przywracający skórze sprężystość i jędrność.
Sprzęt wyposażony jest w specjalną głowicę do opracowywania mniejszych okolic twarzy np. oczu.

1200 zł – czoło
1200 zł – okolice oka
1200 zł – okolice ust
2000 zł – policzki
2000 zł – owal twarzy
1500 zł – podbródek
5000 zł – cała twarz
2500 zł -szyja
2500 zł – dekolt
3000 zł – ramiona (pelikany)
2000 zł – plecy (motylki)
2000 zł – talia boczki
5000 zł – brzuch
5000 zł – pośladki

PAKIETY:
2000 zł – okolica oka + ust
3000 zł – owal twarzy + podbródek
6000 zł – boczki + brzuch

Każda dodatkowa okolica -10%