Zabiegi

Włosy

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

Jest to zabieg wykorzystujący działanie medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celu przyspieszenia metabolizmu, poprawy krążenia w tkankach, ujędrnienia skóry, wyrównania jej struktury, stymulacji fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Aplikacja dwutlenku węgla w początkowej fazie powoduje przejściowe niedotlenienie tkanek, co w odpowiedzi skutkuje rozszerzeniem naczyń krwionośnych zapewniając lepszy przepływ krwi, dotlenienie i odżywienie skóry.

W DRZAZGA CLINIC do terapii wykorzystywane jest urządzenie posiadające certyfikat medyczny, a wprowadzany gaz jest jałowy co zapewnia 100% bezpieczeństwo zabiegu potwierdzone licznymi badaniami.

300 zł

Podczas zabiegu lekarz pobiera od trzech do czterech malutkich wycinków skóry, o średnicy 2,5 milimetra każdy. Materiał pobierany jest z linii włosów na karku – jest to miejsce najbardziej odporne na łysienie androgenowe. Tak mała biopsja goi się samoczynnie, a przed zabiegiem lekarz znieczula miejsce pobrania przeszczepu za pomocą lidokainy, dzięki czemu zabieg jest zupełnie bezbolesny. Następnie lekarz przy użyciu nowoczesnej aparatury wyizoluje z pobranej próbki komórki pnia, czynniki wzrostu oraz komórki progenitorowe. Tak stworzona zawiesina zostanie zaaplikowana w skórę głowy metodą mezoterapii. Przy użyciu bardzo cienkiej igły, komórki pnia zostaną podane w okolice Twoich mieszków włosowych. Dzięki temu zainicjowane zostaną procesy naprawcze włosa. Warto zwrócić uwagę, że leczenie tą metodą wymaga tylko jednego zabiegu, a pierwsze efekty są widoczne już po kilku miesiącach od przeprowadzenia zabiegu.

5000zł

Jeden z najlepszych zabiegów regenerujących po koloryzacji, prostowaniu czy zabiegach chemicznych na włosy. Wyjątkowa formuła odżywcza przywraca witalność suchym i zniszczonym włosom. Zabieg bogaty w kwasy tłuszczowe, antyoksydanty, witaminy, minerały oraz aminokwasy. Regeneruje włókno włosa, intensywnie nawilża, odbudowuje. Już po pierwszej procedurze zauważamy pozytywne zmiany. Zabieg ten jest wykończony polerowaniem włosów.

Włosy krótkie – 350 zł
Włosy średniej długości – 400 zł
Włosy długie – 450 zł

Nanoplastia jest zabiegiem w 100% naturalnym i ekologicznym, prostuje nawet oporne i grube włosy.
Składniki aktywne działające na poziomie cząsteczkowym wnikają w strukturę włosa, rekonstruując go, dzięki czemu zmienia się jego układ oraz wygładza i prostuje na całej długości. Zabieg ten jest wykończony polerowaniem włosów. Efekt po nanoplastii jest widoczny od razu, ponieważ zabieg zakończony jest myciem włosów. Po zabiegu włosy stają się gładkie, sypkie, nie plączą się i nie puszą.
Ciąża oraz karmienie piersią nie są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegów Nanoplastii. Rozjaśnianie wykonujemy 14 dni przed zabiegiem, farbowanie wykonujemy min. 5 dni przed zabiegiem.

Krótkie włosy – 850 zł
Włosy średniej długości – 1100 zł
Włosy długie – 1400 zł
Włosy bardzo długie – 1700 zł