Zabiegi

Poprawa jakości życia

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

600 zł / 1 zabieg

1200 zł / 1 zabieg

Zabieg ten to bezinwazyjny system leczenia nadmiernego pocenia się pach. Alternatywa dla zabiegów chirurgicznych skutecznie redukująca wydzielanie potu.
To bezpieczna, precyzyjna technologia wykorzystująca energię wysokiej częstotliwości za pomocą aplikacji mikroigłowej, w celu usunięcia gruczołów potowych. W celu wyeliminowania nieprzyjemnych odczuć przed przystąpieniem do zabiegu pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu. Dzięki specjalnej płytce chłodzącej, naskórek i górne warstwy skóry właściwej są chronione przed przegrzaniem. Głowica urządzenia zawiera 36 izolowanych mikroigieł emitujących prąd wysokiej częstotliwości, działających w sposób precyzyjny, aby skutecznie podgrzać tkanki, a tym samym trwale uszkodzić gruczoły potowe. Największymi zaletami zabiegu są bez wątpienia wysoka skuteczność zabiegu potwierdzona licznymi badaniami, bezinwazyjność oraz natychmiastowy efekt bezpośrednio po zabiegu. Zabieg jest mało inwazyjny, pacjent może wrócić od razu do codziennej aktywności.

1700–1900zł- leczenie nadpotliwości dłoni i stóp
1700-1900zł- leczenie nadpotliwości pach
25 zł (1 jednostka)- dostrzyknięcie preparatu podczas wizyty kontrolnej po zabiegu (o ilości jednostek decyduje Lekarz)

*Cena uzależniona od rodzaju i ilości zużytego preparatu

Zabieg ten to innowacyjna i bezbolesna procedura termiczna, minimalizująca problem chrapania i polepszająca jakość snu. Dzięki użyciu lasera wywoływane jest ogrzanie i stymulacja napięcia tkanek w jamie ustnej pacjenta oraz pobudzenie włókien kolagenowych, aby stały się bardziej sprężyste. Efektem zabiegu jest złagodzenie wibracji oraz zmniejszenie występowania bezdechów.
Już pierwszy zabieg niweluje problem nadmiernego chrapania. Seria zabiegów wykonywana jest cyklicznie, gdzie ostatni zabieg następuje po 75 dniach od rozpoczęcia kuracji. Po ostatniej wizycie problem chrapania ustępuje.

700 zł – 1 zabieg
1800 zł – pakiet 4 zabiegów

Terapia manualna obejmująca:
plecy
klatkę piersiową
twarzoczaszkę
głowę

1 zabieg – 200 zł

W laserowym leczeniu nietrzymania moczu wykorzystuje się specjalny laser. Poprzez oddziaływanie na struktury dna miednicy pozwala on zwiększyć ich napięcie i tym samym zmniejszyć częstość przejawów nietrzymania moczu. Urządzenie pobudza syntezę kolagenu czyli głównego składnika budującego mięśnie oraz ścięgna.

2000 zł – 1 zabieg
1500 zł – kolejny zabieg

Zabieg usunięcia ektopii szyjkowej wykonywany jest przy pomocy specjalnego lasera. Specjalista Ginekolog kieruje wiązkę lasera o odpowiednich parametrach na nadżerkę, przez co dochodzi do odparowania wody, a to w efekcie prowadzi do obumarcia nadżerki. Zabiegi laserowe w przypadku zmian powstałych na szyjce macicy są jedną z najskuteczniejszych metod leczenia tego typu dolegliwości. Zabieg trwa do 30 minut i nie powoduje krwawienia. Podczas zabiegu Pacjentka może odczuwać ciepło. W ramach przygotowania do zabiegu, Pacjentka musi mieć przy sobie prawidłowy wynik cytologii jednowarstwowej, nie starszej niż 3 miesiąc.

1000 zł – jeden zabieg

Zabieg rozjaśnienia warg sromowych odbywa się przy użyciu najwyższej klasy lasera. Procedura zabiegowa polega na naświetlaniu, przez Specjalistę Ginekologa, okolicy zabiegowej wiązką laserową powodując jej rozjaśnienie. Dodatkowym efektem zabiegu jest odmłodzenie i ujędrnienie okolic intymnych. Zabieg trwa około kilkunastu minut, jest całkowicie bezpieczny i daje natychmiastowe efekty. Dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów zwykle wystarcza 1 zabieg, w niektórych przypadkach są to 2–3 zabiegi. Po zabiegu pacjent może odczuwać dyskomfort w postaci podrażnienia i zaczerwieniania, dlatego też zaleca się intensywnie nawilżać okolicę zabiegową i powstrzymywać się od stosunków seksualnych do momentu wygojenia.

1000 zł – 1 zabieg

Zabieg obkurczania pochwy może być konieczny z różnych przyczyn: menopauza, poród, ale również przez fizyczne uwarunkowania sprawiające, że pochwa nie jest wystarczająco elastyczna. Dla wielu kobiet stanowi to poważny problem w kontaktach intymnych. Zabieg ma na celu zwiększenie elastyczności pochwy, jej ścianek, jak również poprawę ich napięcia oraz zwiększenie poziomu nawilżenia. Laser oddziałuje na ścianki, powodując obkurczenie pochwy. W efekcie następuje stymulacja wytwarzania kolagenu w błonie śluzowej (dzięki temu zwiększa się elastyczność, napięcie i obkurczenia ścian). Dodatkowo następuje pobudzenie produkcji glikogenu odpowiedzialnego za nawilżenie pochwy. Pacjentki, które do tej pory skarżyły się na świąd, suchość oraz infekcje odczuwają znaczną poprawę. Po zabiegu pacjent może odczuwać dyskomfort w postaci podrażnienia i zaczerwieniania, dlatego też zaleca się intensywnie nawilżać okolicę zabiegową i powstrzymywać się od stosunków seksualnych do momentu wygojenia.

1300 zł – 1 zabieg

Kobieta
• wzmocnienie mięśni dna miednicy
• poprawa życia seksualnego
• rozwiązanie problemu nietrzymania moczu wysiłkowego, naglącego i mieszanego
Mężczyzna
• poprawa życia seksualnego
• rozwiązanie problemu nietrzymania moczu
• wyeliminowanie problemów z erekcją i przedwczesnym wytryskiem
• redukcja dolegliwości związanych z prostatą

600 zł – 1 zabieg
1400 zł – pakiet 4 zabiegów
2100 zł – pakiet 6 zabiegów
2800 zł – pakiet 8 zabiegów