Zabiegi

Poprawa jakości życia

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

W laserowym leczeniu nietrzymania moczu wykorzystuje się specjalny laser. Poprzez oddziaływanie na struktury dna miednicy pozwala on zwiększyć ich napięcie i tym samym zmniejszyć częstość przejawów nietrzymania moczu. Urządzenie pobudza syntezę kolagenu czyli głównego składnika budującego mięśnie oraz ścięgna.

2000 zł – 1 zabieg
1500 zł – kolejny zabieg

Zabieg usunięcia ektopii szyjkowej wykonywany jest przy pomocy specjalnego lasera. Specjalista Ginekolog kieruje wiązkę lasera o odpowiednich parametrach na nadżerkę, przez co dochodzi do odparowania wody, a to w efekcie prowadzi do obumarcia nadżerki. Zabiegi laserowe w przypadku zmian powstałych na szyjce macicy są jedną z najskuteczniejszych metod leczenia tego typu dolegliwości. Zabieg trwa do 30 minut i nie powoduje krwawienia. Podczas zabiegu Pacjentka może odczuwać ciepło. W ramach przygotowania do zabiegu, Pacjentka musi mieć przy sobie prawidłowy wynik cytologii jednowarstwowej, nie starszej niż 3 miesiąc.

1000 zł – jeden zabieg

Zabieg ten to bezinwazyjny system leczenia nadmiernego pocenia się pach. Alternatywa dla zabiegów chirurgicznych skutecznie redukująca wydzielanie potu.
To bezpieczna, precyzyjna technologia wykorzystująca energię wysokiej częstotliwości za pomocą aplikacji mikroigłowej, w celu usunięcia gruczołów potowych. W celu wyeliminowania nieprzyjemnych odczuć przed przystąpieniem do zabiegu pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu. Dzięki specjalnej płytce chłodzącej, naskórek i górne warstwy skóry właściwej są chronione przed przegrzaniem. Głowica urządzenia zawiera 36 izolowanych mikroigieł emitujących prąd wysokiej częstotliwości, działających w sposób precyzyjny, aby skutecznie podgrzać tkanki, a tym samym trwale uszkodzić gruczoły potowe. Największymi zaletami zabiegu są bez wątpienia wysoka skuteczność zabiegu potwierdzona licznymi badaniami, bezinwazyjność oraz natychmiastowy efekt bezpośrednio po zabiegu. Zabieg jest mało inwazyjny, pacjent może wrócić od razu do codziennej aktywności.

1700–1900zł- leczenie nadpotliwości dłoni i stóp
1700-1900zł- leczenie nadpotliwości pach
25 zł (1 jednostka)- dostrzyknięcie preparatu podczas wizyty kontrolnej po zabiegu (o ilości jednostek decyduje Lekarz)

*Cena uzależniona od rodzaju i ilości zużytego preparatu

Zabieg rozjaśnienia warg sromowych odbywa się przy użyciu najwyższej klasy lasera. Procedura zabiegowa polega na naświetlaniu, przez Specjalistę Ginekologa, okolicy zabiegowej wiązką laserową powodując jej rozjaśnienie. Dodatkowym efektem zabiegu jest odmłodzenie i ujędrnienie okolic intymnych. Zabieg trwa około kilkunastu minut, jest całkowicie bezpieczny i daje natychmiastowe efekty. Dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów zwykle wystarcza 1 zabieg, w niektórych przypadkach są to 2–3 zabiegi. Po zabiegu pacjent może odczuwać dyskomfort w postaci podrażnienia i zaczerwieniania, dlatego też zaleca się intensywnie nawilżać okolicę zabiegową i powstrzymywać się od stosunków seksualnych do momentu wygojenia.

1000 zł – 1 zabieg

Zabieg obkurczania pochwy może być konieczny z różnych przyczyn: menopauza, poród, ale również przez fizyczne uwarunkowania sprawiające, że pochwa nie jest wystarczająco elastyczna. Dla wielu kobiet stanowi to poważny problem w kontaktach intymnych. Zabieg ma na celu zwiększenie elastyczności pochwy, jej ścianek, jak również poprawę ich napięcia oraz zwiększenie poziomu nawilżenia. Laser oddziałuje na ścianki, powodując obkurczenie pochwy. W efekcie następuje stymulacja wytwarzania kolagenu w błonie śluzowej (dzięki temu zwiększa się elastyczność, napięcie i obkurczenia ścian). Dodatkowo następuje pobudzenie produkcji glikogenu odpowiedzialnego za nawilżenie pochwy. Pacjentki, które do tej pory skarżyły się na świąd, suchość oraz infekcje odczuwają znaczną poprawę. Po zabiegu pacjent może odczuwać dyskomfort w postaci podrażnienia i zaczerwieniania, dlatego też zaleca się intensywnie nawilżać okolicę zabiegową i powstrzymywać się od stosunków seksualnych do momentu wygojenia.

1300 zł – 1 zabieg

Zabieg ten to innowacyjna i bezbolesna procedura termiczna, minimalizująca problem chrapania i polepszająca jakość snu. Dzięki użyciu lasera wywoływane jest ogrzanie i stymulacja napięcia tkanek w jamie ustnej pacjenta oraz pobudzenie włókien kolagenowych, aby stały się bardziej sprężyste. Efektem zabiegu jest złagodzenie wibracji oraz zmniejszenie występowania bezdechów.
Już pierwszy zabieg niweluje problem nadmiernego chrapania. Seria zabiegów wykonywana jest cyklicznie, gdzie ostatni zabieg następuje po 75 dniach od rozpoczęcia kuracji. Po ostatniej wizycie problem chrapania ustępuje.

700 zł – 1 zabieg
1800 zł – pakiet 4 zabiegów

Terapia manualna obejmująca:
plecy
klatkę piersiową
twarzoczaszkę
głowę

1 zabieg – 200 zł

Indywidualny trening personalny to trening przygotowany specjalnie dla Ciebie, który uwzględnia Twoje potrzeby i cel jaki chcesz osiągnąć. Specjalnie opracowany program zajęć łączy:
• ćwiczenia funkcjonalne, których celem jest m.in. kształtowanie siły i wytrzymałości mięśni
• ćwiczenia siłowe typu split- skupiające się na partiach, na których Ci zależy np. płaski brzuch, jędrne pośladki czy smukłe uda (choć nie oznacza to, że pozostałe mięśnie zupełnie nie biorą udziału w aktywności)
• ćwiczenia interwałowe i hiit, które pozwalają na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej (są to ćwiczenia ogólnorozwojowe, rzeźbiące sylwetkę ciała, angażujące wszystkie grupy mięśniowe)
• ćwiczenia aerobowe, które poprawiają wydolność i kondycję

Ćwiczenia fizyczne pomagają nie tylko w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, ale przede wszystkim w zachowaniu dobrego stanu zdrowia. Każdy trening ma za zadanie wzmocnić gorset mięśniowy tak, aby na co dzień odciążał kręgosłup. Kluczem do osiągnięcia celu jest poprawna technika i odpowiedni dobór ćwiczeń, co zapewnia opieka trenera personalnego podczas treningów.
Każdy trening składa się z 3 podstawowych jednostek treningowych:
• początkowej, czyli rozgrzewki
• głównej, czyli właściwej części treningu w której skupiamy się na realizacji Twojego celu
• końcowej, czyli wyciszeniu i uspokojeniu organizmu po wysiłku

Na treningach wykorzystujemy przybory takie jak hantle, sztangi, gumy oporowe, stepy oraz piłki.
Co zyskasz dzięki indywidualnemu treningowi?
Trening personalny kierowany jest do osób, które chcą osiągnąć zauważalne efekty w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo ten typ treningu idealnie sprawdzi się również u osób uprawiających różne dyscypliny sportowe, w celu podniesienia swoich wyników.
Indywidualny trening personalny to trening przygotowany specjalnie dla Ciebie, który uwzględnia Twoje potrzeby i cel jaki chcesz osiągnąć. Jeżeli chcesz skupić się bardziej na partii brzucha czy ud, albo zwiększyć swoją ogólną kondycję – żaden problem! Nasz Specjalista tak ułoży ćwiczenia, aby podczas jednej sesji wykorzystać ten czas najbardziej efektywnie i spełnić Twoje oczekiwania.

Trening z naszym Specjalistą odbywa się 2 razy w tygodniu i trwa ok. 60 minut.
Gotowa na rezultaty?
• 2 indywidualne trening w tygodniu
• zmiana planu treningowego co tydzień
• kontrola postępów co tydzień

Jak wygląda pierwsze spotkanie?
Na pierwszym spotkaniu przeprowadzany jest wnikliwy wywiad kliniczny. Podczas wywiadu nasz Specjalista pozna Twoje oczekiwania, a przede wszystkim wykona wszystkie najważniejsze pomiary Twojego ciała oraz sprawdzi wagę wyjściową.
Te elementy są podstawą do opracowania indywidualnych treningów. Dlatego najlepiej, jeżeli na pierwszą wizytę zarezerwujesz sobie ok. 1,5 godziny. To właśnie ta część jest najważniejsza, bo oprócz tego, że Ty podczas pierwszej wizyty poznasz Twojego trenera, to przede wszystkim trener pozna Ciebie, Twoje potrzeby, Twój cel i Twój organizm.
Z racji tego, że trening jest ściśle związany z Twoimi oczekiwaniami i jest dostosowany typowo pod wyznaczone podczas konsultacji cele, ćwiczenia mogą się różnić i być zmieniane co spotkanie. Nie patrzymy na schematy, patrzymy na Ciebie i Twoje oczekiwania.

120 zł – pierwszy trening
480 zł – 4 treningi
880 zł – 8 treningów

Program Fit Plan obejmuje:
• Opiekę dietetyczną, w tym cotygodniowe plany żywieniowe i konsultacje ze Specjalistą ds. Żywienia
• Indywidualny trening personalny dwa razy w tygodniu z Trenerem Personalnym.

Połączenie to gwarantuje najlepsze efekty. Zbilansowana, zdrowa i smaczna dieta oraz indywidualnie dobrany trening z naszym Trenerem to klucz do osiągnięcia Twojej wymarzonej sylwetki.
FIT PLAN TO:
• 2x Trening i 1x Dietetyk w tygodniu
• Zmiana planu żywieniowego co tydzień
• Zmiana planu treningowego co tydzień
• Kontrola postępów co tydzień

Opieka dietetyczna
Opieka Specjalisty ds. Żywienia polega na regularnych, cotygodniowych wizytach (4 wizyty w miesiącu), dzięki którym cały proces chudnięcia jest kontrolowany i na bieżąco monitorowany.
1 spotkanie
wywiad kliniczny
analiza nawyków żywieniowych
pomiar ciała
ustalenie celów
wstępna dieta
2 spotkanie
ścisły plan żywieniowy
lista zakupów
monitorowanie postępów
motywacja
3 spotkanie
monitorowanie postępów
pomiar ciała
motywacja
4 spotkanie
pomiar ciała
podsumowanie wyników

Proces rozpoczyna się od konsultacji, podczas której przeprowadzany jest wywiad kliniczny, który pozwoli Cię lepiej poznać i ustalić cele jakie chcesz osiągnąć.
Następnie przeprowadzana jest wnikliwa analiza i ocena Twoich zachowań żywieniowych, analiza składu ciała oraz pomiar antropometryczny. Wszystkie te działania pozwalają na określenie odpowiedniego i indywidualnie dostosowanego do Ciebie planu żywienia.
Po przeprowadzeniu wywiadu otrzymujesz specjalnie przygotowany, indywidualny plan żywieniowy, który obejmuje pakiet jadłospisów dziennych, dopasowanych pod względem – celu, stanu zdrowia oraz upodobań smakowych. W razie potrzeby jadłospis może być modyfikowany podczas cotygodniowych konsultacji. Dla ułatwienia prowadzenia diety otrzymujesz specjalnie przygotowaną listę zakupów.
W dietach najgorszy jest brak motywacji i ogrom informacji jaki trzeba wiedzieć, żeby robić to zdrowo i efektywnie. Nasz Specjalista jest od tego, aby motywować Cię do działania, czuwać nad Twoim ciałem, a przede wszystkim zdrowiem. Od teraz nie musisz się już bać diety! Zostanie ona ułożona na podstawie Twoich upodobań smakowych, dlatego stanie się ona przyjemnością, a nie przymusem. Pamiętaj, my jesteśmy po to, aby zadbać o Twój komfort podczas drogi do osiągnięcia Twojej wymarzonej sylwetki.
Jak przygotować się do pierwszej konsultacji ze Specjalistą ds. Żywienia?
• Zalecamy nie jeść, nie pić dużej ilości napojów, kawy oraz alkoholu około 2h przed wizytą.
• Nie zaleca się uprawiać bezpośrednio przed wizytą aktywności fizycznej, ponieważ pomiar ciała może wyjść nieadekwatny do stanu faktycznego.
• Jeżeli posiadasz wyniki z ostatnich badań typu morfologia krwi, poziom glukozy, transaminazy, poziom hormonu TSH, ogólne badanie moczu – zabierz je ze sobą.
• Jeżeli zażywasz regularnie leki bądź suplementy diety, warto przed spotkaniem przygotować taką listę, która ułatwi prace Specjaliście.

Indywidualny trening personalny
Trening personalny kierowany jest do osób, które chcą osiągnąć zauważalne efekty w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo ten typ treningu idealnie sprawdzi się również u osób uprawiających różne dyscypliny sportowe, w celu podniesienia swoich wyników.
Indywidualny trening personalny to trening przygotowany specjalnie dla Ciebie, który uwzględnia Twoje potrzeby i cel jaki chcesz osiągnąć. Jeżeli chcesz skupić się bardziej na partii brzucha czy ud, albo zwiększyć swoją ogólną kondycję – żaden problem! Nasz Specjalista tak ułoży ćwiczenia, aby podczas jednej sesji wykorzystać ten czas najbardziej efektywnie i spełnić Twoje oczekiwania.
Trening z naszym Trenerem Personalnym odbywa się 2 razy w tygodniu i trwa ok. 60 minut.
Na pierwszym spotkaniu przeprowadzany jest wnikliwy wywiad kliniczny. Podczas wywiadu nasz Specjalista pozna Twoje oczekiwania, a przede wszystkim wykona wszystkie najważniejsze pomiary Twojego ciała oraz sprawdzi wagę wyjściową. Te elementy są podstawą do opracowania indywidualnego treningu. Dlatego najlepiej jeżeli na pierwszą wizytę zarezerwujesz sobie ok. 1,5 godziny.
Podczas pierwszej wizyty poznasz Twojego trenera, a trener pozna Ciebie, Twoje potrzeby, Twój cel i Twój organizm.
Twoje ćwiczenia mogą się różnić i być zmieniane podczas cotygodniowego treningu. Wynika to ze ściśle dopasowywanych ćwiczeń do Twoimi oczekiwań i wyznaczonego celu. Nie patrzymy na schematy, patrzymy na Ciebie i Twoje potrzeby.
Jak wygląda trening?
Indywidualny trening personalny to trening przygotowany specjalnie dla Ciebie, który uwzględnia Twoje potrzeby i cel jaki chcesz osiągnąć. Specjalnie opracowany program zajęć łączy:
ćwiczenia funkcjonalne, których celem jest m.in. kształtowanie siły i wytrzymałości mięśni
ćwiczenia siłowe typu split- skupiające się na partiach, na których Ci zależy np. płaski brzuch, jędrne pośladki czy smukłe uda (choć nie oznacza to, że pozostałe mięśnie zupełnie nie biorą udziału w aktywności)
ćwiczenia interwałowe i hiit, które pozwalają na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej (są to ćwiczenia ogólnorozwojowe, rzeźbiące sylwetkę ciała, angażujące wszystkie grupy mięśniowe)
ćwiczenia aerobowe, które poprawiają wydolność i kondycję

Plan treningowy i żywieniowy
Indywidualny plan treningowy i dietetyczny to coś, czego potrzebujesz, aby stracić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę i wreszcie poczuć się dobrze w swoim ciele. Oferujemy plany treningowe i żywieniowe szyte na miarę. Uwzględniamy Twoje cele i marzenia, a potem pomagamy Ci je realizować. Opracujemy dla Ciebie plan żywieniowy i treningowy tak, aby Twój jadłospis był bogaty, a ćwiczenia różnorodne.
Indywidualny plan dietetyczny i treningowy — opracujemy go dla Ciebie
Odpowiedni plan dietetyczny to podstawa, aby skomponować Twój tygodniowy jadłospis. Oferujemy opiekę dietetyczną i cotygodniowe konsultacje ze specjalistą ds. żywienia. Nasz trener personalny opracuje dla Ciebie specjalnie dobrany plan treningowy. Ćwiczysz dwa razy w tygodniu pod okiem specjalisty.
Połączenie planu treningowego i żywieniowego gwarantuje Ci niesamowite efekty. Dodatkowo zyskujesz solidną motywację do dalszych ćwiczeń i przestrzegania diety. Koniec z jedzeniem, które nie ma smaku. Nasz dietetyk opracuje dla Ciebie żywieniowy plan. Wybierasz tylko te elementy jadłospisu, które lubisz. Do niczego się nie zmuszasz.
Jak wygląda nasz FIT Plan?
Nie martw się, że nasz specjalista nie uwzględni czegoś w Twoim planie dietetycznym. Co tydzień zmieniamy klientom plany żywieniowe. To samo dotyczy treningów. Nie ma szans, abyś znudził się ćwiczeniami. Tak dobieramy plany dietetyczne i treningi, aby nie były monotonne. Opieka trenera i dietetyka pozwoli Ci zrzucić zbędne kilogramy, przyspieszy redukcję tkanki tłuszczowej i sprawi, że odzyskasz idealne proporcje. Nasze indywidualne podejście gwarantuje poprawę stanu zdrowia. Z nami uzyskasz wymarzoną sylwetkę. Dzięki:
• treningom 2 razy w tygodniu (60 minut) i konsultacji dietetycznej,
• cotygodniowej zmianie planu żywieniowego,
• cotygodniowej zmianie planu treningowego,
• kontroli postępów (co tydzień),
odzyskasz utraconą formę i wyrzeźbisz ciało. A jeśli jesteś zawodowym sportowcem, poprawisz swoje wyniki.
Dlaczego warto ustalić plan treningowy?
W planie treningowym tak naprawdę chodzi o to, aby ustalić Twoje cele. Bez tego żadne ćwiczenia nie przyniosą rezultatów. Bo cóż z tego, że wylewasz siódme poty na profesjonalnej siłowni, skoro efektów jak nie było, tak nie ma. Nasz trener personalny ustali dla Ciebie taki plan ćwiczeń, abyś szybko osiągnął cele. Ćwiczeń na każdą partię ciała są tysiące. Specjalista dobierze je pod kątem Twoich preferencji i możliwości. Trening dwa razy w tygodniu jest zupełnie wystarczający. Nie musisz codziennie katować się siłownią. Ćwiczenia, jakie proponują nasi trenerzy, są różnorodne. Głównie bazujemy na treningach:
• funkcjonalnych (zwiększają wytrzymałość mięśni i wzmacniają je),
• siłowych (rzeźbią te partie ciała, na których najbardziej Ci zależy),
• interwałowych i hiit (angażują wszystkie partie mięśni, intensywnie spalając tkankę tłuszczową),
• aerobowych (poprawiają wydolność i kondycję).
Cotygodniowa analiza postępów pozwoli Ci monitorować pozytywne zmiany, jakie zachodzą w Twojej sylwetce. To także dodatkowa dawka motywacji — im lepsze efekty widzisz, tym chętniej ćwiczysz!
Skuteczna dieta, czyli smaczna dieta
Wychodzimy z założenia, że dieta nie powinna być katorgą. Smaczne jedzenia także ma wielką moc odchudzania. To Ty ustalasz, ile posiłków dziennie chcesz jeść. Plan dietetyczno-treningowy pozwoli Ci szybko i przede wszystkim zdrowo schudnąć. Właściwy tryb życia czasami nie wystarcza, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę. Nasz specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe i modyfikuje je. Jeśli samodzielną dietą próbujesz osiągnąć zamierzony cel, może Ci się nie udać. Dlaczego? Ponieważ nawet jeśli opracujesz jadłospis pod kątem chorób, na które cierpisz, nie będzie on indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb.
Nasi specjaliści, zanim stworzą dla Ciebie plan treningowy i żywieniowy, przeprowadzą dokładną analizę Twojego składu ciała, dokonają pomiaru antropometrycznego i ocenią Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Nasz trener na pierwszym spotkaniu skontroluje Twoją wagę wyjściową i pozna Twoje oczekiwania. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować treningi do celów, jakie chcesz osiągnąć.
Ćwicz i spalaj, jedz i chudnij! Zdrowo, bez wyrzeczeń, za to z mnóstwem pozytywnej energii i motywacji.

1400 zł – program FITPLAN
150 zł – jednorazowa konsultacja dietetyczna

Dodatkowa usługa do jednorazowej konsultacji dietetycznej:
180 zł – jadłospis 7 dni
250 zł – jadłospis 14 dni
380 zł – jadłospis 28 dni

99 zł – konsultacja kontrolna