Zabiegi

Pachy

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

Zabieg ten to bezinwazyjny system leczenia nadmiernego pocenia się pach. Alternatywa dla zabiegów chirurgicznych skutecznie redukująca wydzielanie potu.
To bezpieczna, precyzyjna technologia wykorzystująca energię wysokiej częstotliwości za pomocą aplikacji mikroigłowej, w celu usunięcia gruczołów potowych. W celu wyeliminowania nieprzyjemnych odczuć przed przystąpieniem do zabiegu pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu. Dzięki specjalnej płytce chłodzącej, naskórek i górne warstwy skóry właściwej są chronione przed przegrzaniem. Głowica urządzenia zawiera 36 izolowanych mikroigieł emitujących prąd wysokiej częstotliwości, działających w sposób precyzyjny, aby skutecznie podgrzać tkanki, a tym samym trwale uszkodzić gruczoły potowe. Największymi zaletami zabiegu są bez wątpienia wysoka skuteczność zabiegu potwierdzona licznymi badaniami, bezinwazyjność oraz natychmiastowy efekt bezpośrednio po zabiegu. Zabieg jest mało inwazyjny, pacjent może wrócić od razu do codziennej aktywności.

1700–1900zł- leczenie nadpotliwości dłoni i stóp toksyną botulinową
1700-1900zł- leczenie nadpotliwości pach toksyną botulinową
25 zł (1 jednostka)- dostrzyknięcie preparatu podczas wizyty kontrolnej po zabiegu (o ilości jednostek decyduje Lekarz)

ONIX – 5000zł

*Cena uzależniona od rodzaju i ilości zużytego preparatu

Laser diodowy (808 nm)wykorzystuje innowacyjne skanowanie liniowe, które umożliwia pracę na różnych głębokościach skóry, wychwytując melaninę (barwnik włosów) dzięki czemu możliwe jest usunięcie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów. Wykorzystana w urządzeniu technologia sprawia, że laserowa epilacja jest bezbolesna i wysoce komfortowa dla pacjenta i jednocześnie wysoce skuteczna. Dodatkowo zintegrowany system chłodzenia pozwala na obniżenie temperatury okienka szafirowego do 0°C, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko dolegliwości bólowych podczas zabiegów. Energia zostaje rozproszona po całym mieszku włosa, skutecznie niszcząc jego komórki macierzyste.

300 zł