Zabiegi

Bikini

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

1200 zł / 1 zabieg

1200 zł / 1 zabieg

Laser diodowy (808 nm)wykorzystuje innowacyjne skanowanie liniowe, które umożliwia pracę na różnych głębokościach skóry, wychwytując melaninę (barwnik włosów) dzięki czemu możliwe jest usunięcie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów. Wykorzystana w urządzeniu technologia MCT sprawia, że laserowa epilacja jest bezbolesna i wysoce komfortowa dla pacjenta i jednocześnie wysoce skuteczna. Dodatkowo zintegrowany system chłodzenia pozwala na obniżenie temperatury okienka szafirowego do 0°C, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko dolegliwości bólowych podczas zabiegów. Energia zostaje rozproszona po całym mieszku włosa, skutecznie niszcząc jego komórki macierzyste.

Bikini głębokie – 350zł ,

Bikini płytkie – 300zł

W laserowym leczeniu nietrzymania moczu wykorzystuje się specjalny laser. Poprzez oddziaływanie na struktury dna miednicy pozwala on zwiększyć ich napięcie i tym samym zmniejszyć częstość przejawów nietrzymania moczu. Urządzenie pobudza syntezę kolagenu czyli głównego składnika budującego mięśnie oraz ścięgna.

2000 zł – 1 zabieg
1500 zł – kolejny zabieg

Zabieg usunięcia ektopii szyjkowej wykonywany jest przy pomocy specjalnego lasera. Specjalista Ginekolog kieruje wiązkę lasera o odpowiednich parametrach na nadżerkę, przez co dochodzi do odparowania wody, a to w efekcie prowadzi do obumarcia nadżerki. Zabiegi laserowe w przypadku zmian powstałych na szyjce macicy są jedną z najskuteczniejszych metod leczenia tego typu dolegliwości. Zabieg trwa do 30 minut i nie powoduje krwawienia. Podczas zabiegu Pacjentka może odczuwać ciepło. W ramach przygotowania do zabiegu, Pacjentka musi mieć przy sobie prawidłowy wynik cytologii jednowarstwowej, nie starszej niż 3 miesiąc.

1000 zł – jeden zabieg

Zabieg obkurczania pochwy może być konieczny z różnych przyczyn: menopauza, poród, ale również przez fizyczne uwarunkowania sprawiające, że pochwa nie jest wystarczająco elastyczna. Dla wielu kobiet stanowi to poważny problem w kontaktach intymnych. Zabieg ma na celu zwiększenie elastyczności pochwy, jej ścianek, jak również poprawę ich napięcia oraz zwiększenie poziomu nawilżenia. Laser oddziałuje na ścianki, powodując obkurczenie pochwy. W efekcie następuje stymulacja wytwarzania kolagenu w błonie śluzowej (dzięki temu zwiększa się elastyczność, napięcie i obkurczenia ścian). Dodatkowo następuje pobudzenie produkcji glikogenu odpowiedzialnego za nawilżenie pochwy. Pacjentki, które do tej pory skarżyły się na świąd, suchość oraz infekcje odczuwają znaczną poprawę. Po zabiegu pacjent może odczuwać dyskomfort w postaci podrażnienia i zaczerwieniania, dlatego też zaleca się intensywnie nawilżać okolicę zabiegową i powstrzymywać się od stosunków seksualnych do momentu wygojenia.

1300 zł – 1 zabieg