Depilacja laserowa

Czas zabiegu

od 10 minut

Części ciała

Twarz, dekolt, ręce, ramiona, dłonie, plecy, klatka piersiowa, pośladki, bikini, uda, łydki, nogi

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

seria 6-10 zabiegów

Rekonwalescencja

1 dzień

Efekty

do 90%

Wykonuje

Kosmetolog

Depilacja laserowa Linscan

Depilacja laserowa Linscan to zabieg gwarantujący szybkie, bezbolesne i trwałe usuwanie niechcianego owłosienia na twarzy.

Efekty po zabiegu oraz szybkość i bezinwazyjność kuracji, zapewnia najbardziej uniwersalny na rynku laser diodowy Linscan. Linscan oferuje szereg zaawansowanych ustawień dla różnego rodzaju owłosienia i różnego typu skóry, dlatego też jest skuteczny i tak chętnie wykorzystywany przez kliniki laseroterapii.


Laser diodowy Linscan (808 nm) wykorzystuje innowacyjne skanowanie liniowe, które umożliwia pracę na różnych głębokościach skóry, wychwytując melaninę (barwnik włosów) oraz oksyhemoglobinę naczyń krwionośnych, dzięki czemu możliwe jest usunięcie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów. Wykorzystana w urządzeniu Linscan technologia MCT sprawia, że laserowa epilacja jest bezbolesna i wysoce komfortowa dla pacjenta i jednocześnie wysoce skuteczna. Dodatkowo zintegrowany system chłodzenia pozwala na obniżenie temperatury okienka szafirowego do 0°C, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko dolegliwości bólowych podczas zabiegów. Energia zostaje rozproszona po całym mieszku włosa, skutecznie niszcząc jego komórki macierzyste.


Depilacja laserowa FOTONA

Depilacja Fotona to rekomendowany zabieg, mający na celu pozbycie się niechcianego owłosienia. Efekty zapewnią właściwości lasera Fotona, szczególnie długość fali Fotona, która wynosi 1064 nm i jest najdłuższa z dotąd stosowanych. Pozwala dotrzeć na głębokość 5-6 mm, a więc na poziom, gdzie znajdują się mieszki włosowe oraz odżywiające je struktury. To umożliwi trwałą depilację włosów ciemnych oraz jasnych bez ryzyka poparzeń, odbarwień i przebarwień.

Na czym polega depilacja Fotona? Wiązka lasera działa destrukcyjnie nie tylko na melaninę we włosach, także na brodawki i naczynia krwionośne wokół mieszków włosowych. Nieodżywiane włosy po zabiegu stają się słabsze, po czym obumierają i po 2 – 3 tygodniach wypadają.

Warto pamiętać, że w trakcie zabiegu dochodzi do zniszczenia tylko i wyłącznie mieszków włosowych, znajdujących się w fazie anagenu, czyli aktywnego wzrostu.  Ze względu na różny czas trwania fazy wzrostu włosa w poszczególnych partiach ciała zabiegi wykonujemy w odstępie 2-12 tygodni. Rekomendowana jest ok. 6 zabiegów. Depilacja Fotona wymaga cierpliwości i systematyczności, ale jej efekt może utrzymywać się nawet do trzech lat!

 

 

Przygotowanie do zabiegu
Pierwszy zabieg jest zawsze poprzedzony konsultacją kosmetologiczną.
Na miesiąc przed zabiegiem nie należy stosować innych metod depilacji niż golenie za pomocą jednorazowej maszynki.
Do zabiegu skóra musi zostać ogolona przy pomocy jednorazowej maszynki. Należy pozostawić fragment wielkości 2×2 cm nieogolonej skóry w celu dobrania parametrów zabiegowych.
W dniu zabiegu nie należy stosować balsamów, perfum itp. na obszarze zabiegowym.
Nie należy opalać miejsca poddawanego zabiegowi przynajmniej 4 tygodnie przed zabiegiem i 4 tygodnie po zabiegu (słońce, solarium).
Na 10 dni przed zabiegiem należy zaprzestać stosowania preparatów brązujących i samoopalaczy.
W trakcie konsultacji należy poinformować osobę wykonującą zabieg o stanie zdrowia oraz zażywanych lekach, preparatach ziołowych.
Nie zaleca się stosowania różnego rodzaju zabiegów mechanicznych i chemicznych w miejscu poddanym zabiegowi (np. mikrodermabrazja, peelingi mechaniczne, peelingi chemiczne, peelingi ziarniste).
Nie należy stosować preparatów zawierających retinol, kortykosterydy oraz antybiotyki.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. Czasami może wystąpić obrzęk wokół mieszka włosowego i zaczerwienienie. Należy unikać bezpośredniego kontaktu z promieniowaniem słonecznym, dodatkowo włączając preparaty z SPF 50.

Efekty po zabiegu

Cennik

200 zł – Twarz

100 zł – Wąsik

150 zł – Baki

150 zł – Broda

300 zł – Kark

250 zł – Przedramiona

250 zł – Ramiona

450 zł – całe ręce

250 zł – Pachy

250 zł – 500 zł – Plecy

400 zł – Klatka piersiowa

250 zł – 500 zł – Brzuch

300 zł – Pośladki

300 zł – Bikini płytkie

350 zł – Bikini głębokie

350 zł – Uda

300 zł – Łydki

500 zł – Całe nogi

Zarezerwuj termin zabiegu: