WOLUMETRIA TWARZY KWASEM HIALURONOWYM

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

O zabiegu

Zabieg trwa około 30 minut. Po wcześniejszym znieczuleniu lekarz wprowadza specjalnie dobrany preparat (iniekcyjnie). Do zabiegu używany jest usieciowany kwas hialuronowy, który jest gęstszy oraz bardziej plastyczny. Zabieg pozwala na modelowanie owalu twarzy bez użycia skalpela.

Korzyści

Przywrócony efekt zdrowej i wypoczętej twarzy
Poprawione napięcie skóry
Zniwelowana asymetria
Poprawa owalu twarzy

Mogą wystąpić objawy takie, jak zaczerwienienia, obrzęk, siniaki itp. w obszarach podania preparatu. Zmiany te mają charakter łagodny i krótkotrwały, ustępują zwykle w ciągu 7 dni lub krócej. W ciągu 24 godzin po zabiegu należy unikać wysiłku fizycznego, nadmiernej ekspozycji na słońce, nie powinno się również spożywać napojów alkoholowych. Mogą pojawić się także:
Zaczerwienienie, obrzęk
Ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin
Świąd w przypadku skóry wrażliwej
Nadwrażliwość w miejscu korekcji
Sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni

–ciąża, karmienie piersią
–choroby o podłożu autoimmunologicznym
–skłonność do powstawania blizn przerostowych
–stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
nadwrażliwość na kwas hialuronowy
–choroby nowotworowe
–przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych (lekarz przeprowadza wywiad dotyczący przebytych chorób, obecności alergii i przyjmowanych leków.)
–leczenie antybiotykami

Zalecenia jak przeciwdziałać nawrotom problemu

Stosowanie się do zaleceń indywidualnie ustalanych przez zabiegowca.

 

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym

Modelowanie owalu twarzy kwasem hialuronowym sprawi, że nie tylko poczujesz się młodsza — Ty to po prostu zobaczysz! Twoje rysy twarzy wygładzą się, a skóra stanie się jędrna, gładka, napięta i świetnie nawilżona. Proponujemy Ci Zabieg wolumetrii twarzy na bazie kwasu hialuronowego, czyli innowację w świecie medycyny estetycznej. Owszem, substancję, jaką jest kwas hialuronowy, do tej pory często stosowało się do poprawy napięcia i nawilżenia skóry, jednak nigdy nie wykorzystywało się jej na taką skalę.

Zdecyduj się na zabieg w naszej klinice i cofnij czas!

Wolumetria, czyli modelowanie konturów twarzy

Nie chcesz poddawać się inwazyjnym zabiegom z wykorzystaniem skalpela? Wolumetria twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego przywróci twoim rysom utracony owal, a także poprawi gęstość i jędrność skóry. Ten bezpieczny lifting polega na modelowaniu kości policzkowych oraz linii żuchwy. W ten sposób ich kształt staje się harmonijny, a Ty wyglądasz młodziej. Kwas hialuronowy wnika w głębokie warstwy skóry, dzięki czemu Twoje zmarszczki spłycają się, a skóra staje się nawilżona.

Dla kogo przeznaczona jest wolumetria kwasem hialuronowym?

Nieuniknione procesy starzenia się, niewłaściwa pielęgnacja cery, palenie papierosów, zarwane noce, promieniowanie UV — to czynniki, które wpływają na owal twarzy. Oczywiście, genetyka także ma tu swoje do powiedzenia, jednak upływ czasu również odznacza swoje piętno na Twojej twarzy.

Jeśli zauważyłaś ubytki w objętości twarzy, a także, że:

  • Twoje policzki stały się zapadnięte lub zaczęły opadać,
  • na Twojej twarzy pojawiły się głębokie zmarszczki i bruzdy,
  • utraciłaś dotychczasowy owal twarzy,
  • Twoja skóra zwiotczała i straciła dawne napięcie oraz elastyczność,

zdecyduj się na zabieg wolumetrii twarzy.

Kwas hialuronowy w akcji — lifting twarzy bez użycia skalpela i typowych wypełniaczy!

Wiesz już, że wolumetria twarzy jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezbolesnym. Po aplikacji kwasu hialuronowego może wystąpić uczucie rozpierania w tkankach podskórnych i lekkie zaczerwienienie twarzy (w miejscu podania wypełniacza). Jednak owe objawy znikają samoistnie i są niczym w porównaniu do zabiegów z wykorzystaniem skalpela lub własnego tłuszczu. Ostatnie to nic innego, jak lipotransfer, czyli pobranie tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała i przeszczepienie jej w okolice twarzy.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w Twojej skórze. Stosujemy usieciowany kwas hialuronowy, który jest bardziej gęsty i plastyczny od popularnych preparatów na jego bazie wykorzystywanych w gabinetach medycyny estetycznej.

W pierwszym etapie zabiegu zawsze rozmawiamy. Wyjaśnimy Ci, które partie twarzy wymagają korekty. Kompleksowe modelowanie twarzy rozpoczynamy tuż po podaniu znieczulenia (jeśli to konieczne, choć zależy to od indywidualnych uwarunkowań pacjenta). Lekarz medycyny estetycznej wprowadza preparat z kwasem hialuronowym w głąb skóry za pomocą igły lub kaniuli, czyli tępo zakończonej igły. Całość trwa około 30 minut. Po zabiegu pacjent wraca do swoich codziennych czynności. Możesz zaobserwować u siebie niewielki obrzęk lub delikatny ból, jednak objawy te znikają w czasie 2-3 dni.

Efekty zabiegu wolumetrii twarzy

Zabieg przywraca właściwy owal twarzy — kości policzkowe stają się mocniej zarysowane, oznaki starzenia zminimalizowane, a bruzdy i nierówności wygładzone. Jeśli oczekujesz zabiegu, po którym efekty pojawią się od razu, wolumetria twarzy właśnie taka jest.

Po zabiegu pojawiają się pozytywne rezultaty w postaci większego napięcia skóry, poprawy jej jędrności i likwidacji wrażenia „zapadniętej twarzy”. Jesteś optycznie odmłodzona, czujesz się więc atrakcyjna i pewna siebie.

Za pomocą kwasu hialuronowego modelujemy nie tylko twarz, ale także podbródek i żuchwę. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Chcesz delikatnie skorygować nos lub powiększyć usta? Wolumetria twarzy to zabieg, który zapewni Ci efekty, o jakich marzysz. Wszystko oczywiście z zachowaniem odpowiednich proporcji. Moda na przerysowane usta czy zbyt mocne akcentowanie kości policzkowych dawno już minęła. Stawiamy na harmonię i naturalne piękno.

Zatrzymaj proces starzenia i przywróć utracone napięcie skóry! Stosowane preparaty występują w ludzkim organizmie, więc są z nim w pełni kompatybilne. Zapadnięta skóra i opadające policzki należą do przeszłości. Od teraz cieszysz się młodą i wygładzoną twarzą! 

Cennik

1ml- 1200zł

od 2400zł- wolumetria i profiloplastyka (zwykle 2-5ml)

*Cena zabiegu zależy od rodzaju i ilości zużytego preparatu