Modelowanie- okolica ust

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

O zabiegu

działanie mechaniczne oraz termiczne urządzenia pozwala na osiągnięcie wysokich efektów terapeutycznych w postaci zmniejszenia obwodów i zagęszczenia skóry na obszarze poddawanym zabiegowi.
Istotnym elementem wpływającym na wysoką skuteczność zabiegów estetycznych jest wykorzystanie dwóch systemów bezpieczeństwa:
• system stanowiący przełom technologiczny, umożliwiający efektywność zabiegu z całkowitą eliminacją dyskomfortu pacjenta, dzięki równomiernemu ogrzaniu tkanek docelowych przy jednoczesnym zastosowaniu wysokiej energii i całkowitej kontroli jej przepływu
• system, który zapewnia monitoring temperatury, a w efekcie kontrolę nad przebiegiem nagrzewania tkanki.

Korzyści

Redukcja i wygładzenie zmarszczek
Poprawa napięcia skóry
Młodo wyglądająca skóra
Lepsze właściwości skóry do wchłaniania preparatów kosmetycznych
Poprawa elastyczności skóry

ostre i przewlekłe stany zapalne
ostra neuralgia i radikulopatia
zaburzenia psychiczne
stosowanie na nerwy obwodowe (umieszczone na kości, blisko powierzchni skóry)niewydolność krążenia
zaburzenia krzepliwości krwi i stosowanie leków przeciwkrzepliwych
choroby krwi
leczenie glikokortykosteroidami
stany gorączkowe
choroby nerek lub wątroby
metalowe implanty
obecność stymulatora serca – rozrusznik serca
pacjenci w trakcie radioterapii
polineuropatia
ciąża
wyraźne obrzęki, wodobrzusze, wysięki
ryzyko krwawienia – miesiączka, krwawiące tkanki, wrzody trawienne
zaburzenia czucia
poważna niewydolność obwodowych naczyń tętniczych
gruźlica
zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica żylna (albo ich podejrzenie)
zakrzepica
choroby nowotworowe
zdekompensowane choroby układu sercowo-naczyniowego
utraty świadomości
epilepsja
nadmierne oczekiwania wobec efektów zabieg

Zalecenia jak przeciwdziałać nawrotom problemu

Modelowanie ust

Twoje usta z wiekiem straciły jędrność i dawny kształt? Na pewno zauważyłaś, że stały się mniej nawilżone, co wpłynęło także na ich wyrazistość. Przyznaj, zwężone i pomarszczone usta nie dodają twarzy atrakcyjności. Przywrócimy im dawny kontur i pożądany kształt!

Wymodelujemy Twoje wargi tak, aby na nowo stały się ponętne i dobrze nawilżone.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym, czyli naturalne powiększanie ust

Nie obawiaj się. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg całkowicie naturalny. Kwas hialuronowy to substancja, która podbija świat medycyny estetycznej. Nic jednak dziwnego — jest bezpieczna, niweluje procesy starzenia i nie wywołuje alergii.

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie, jednak wraz z wiekiem jego ilość się zmniejsza. Wokół ust pojawiają się zmarszczki i bruzdy, a wargi tracą swój naturalny kolor i jędrność. Czasami, choć pełne i zmysłowe, są także asymetryczne. Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym wyrównuje ich kontur i likwiduje asymetrię.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym — na czym polega?

Zanim nasz specjalista powiększy Twoje wargi, przeprowadzi z Tobą szczegółową rozmowę. Podczas konsultacji omawiamy końcowy efekt, jaki uzyskasz.

Przed przystąpieniem do modelowania ust kwasem hialuronowym, nałożymy preparat ze znieczuleniem. Najczęściej występuje on w postaci kremu. Jeśli jednak jesteś mocno wrażliwa na ból, zastosujemy silniejsze znieczulenie.

Kwas hialuronowy wstrzykujemy w Twoje usta, w głąb naskórka. Substancja ta to krystalicznie czysty żel — uzupełnia on wszystkie miejsca pozbawione jędrności, kształtu i nawilżenia. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym odbywa się także z wykorzystaniem specjalnej mikrokaniuli. Dzięki niej niwelujemy ryzyko wystąpienia opuchlizny i zasinienia. Czym jednak jest owa mikrokaniula? To nic innego jak tępo zakończona igła ślizgająca się po tkance. Jej zastosowanie ogranicza do minimum uszkodzenie naczyń krwionośnych. Długotrwała opuchlizna po podaniu kwasu hialuronowego jest wynikiem jego niewłaściwej aplikacji.

Zalety powiększania ust kwasem hialuronowym

Po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym zaobserwujesz, że Twoje wargi stały się pełniejsze, bardziej nawilżone i jędrne. Ich asymetria została złagodzona i nabrały ponętnych kształtów. Po powiększaniu ust kwasem hialuronowym nieusieciowanym efektem jest głównie nawilżenie, natomiast za pomocą kwasu hialuronowego usieciowanego możliwe jest modelowanie warg.

Po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym od razu wracasz do swoich codziennych czynności. Okres rekonwalescencji nie jest tu konieczny. Ewentualny obrzęk warg utrzyma się jedynie 2 dni. Na zabieg zdecyduj się, kiedy chcesz powiększyć usta, nadać im zmysłowy kształt, zredukować ich asymetrię, skorygować kontur ust, podnieść kąciki ust i nawilżyć wargi. We wszystkich tych przypadkach wygląd ust da się zmienić, wykorzystując kwas hialuronowy.

Lifting okolic ust — sposób, aby odzyskać młody i zmysłowy wygląd

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to standard w medycynie estetycznej. Jednak czy wiesz, że Twoje usta mogą przejść prawdziwą metamorfozę? Wszystko za sprawą urządzenia HIFU Liftera Advanced. Ten zaawansowany sprzęt wytwarza skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Usuwają one wiotkość skóry i ją modelują. Wspomniane urządzenie nie tylko ujędrni okolice Twoich ust, ale także spowolni ich proces starzenia.

Zabieg z zastosowaniem sprzętu HIFU Liftera Advanced jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Co jednak najważniejsze — jego efekty widać już po jednej sesji. Podobnie jak w przypadku modelowania ust kwasem hialuronowym, nie musisz przechodzić okresu rekonwalescencji. Rezultaty ujędrnienia ust narastają stopniowo do 6 miesięcy.

Ujędrnianie i modelowanie ust jako jeden z najczęściej wybieranych zabiegów

Wiele kobiet marzy o powiększeniu ust, ale także o tym, aby spowolnić ich proces starzenia. Dlatego właśnie wybierają zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem nie tylko kwasu hialuronowego, ale także nowoczesnej technologii. Decydują się na nie zarówno młode kobiety, jak i te starsze.

Często czynniki atmosferyczne (takie jak promieniowanie UV), jak i palenie papierosów powodują, że wokół Twoich warg tworzą się nieestetyczne zmarszczki (zmarszczki palacza).

Metoda liftingu ust za pomocą urządzenia emitującego ultradźwięki wywołuje w skórze efekt cieplny. Włókna kolagenowe skracają się i zmniejsza się grubość tkanki tłuszczowej. Po kilku miesiącach owe skrócone włókna kolagenowe zastępują nowe, w których ilość kolagenu jest znacznie większa.

Pamiętaj jednak, że przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża i karmienie piersią, a także stany zapalne skóry. Zabieg wykluczają również metalowe stenty i implanty znajdujące się w ciele pacjenta. Sesji z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych nie mogą poddać się osoby chorujące na nowotwory i cierpiące na zaburzenia krzepliwości krwi.

Utrata konturu warg? Asymetria ust? To już nie Twój problem! Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego, jak również sprzętu HIFU Liftera Advanced skorygujemy drobne zmarszczki wokół Twoich warg, przywrócimy im dawny, naturalny koloryt, ujędrnimy je i wymodelujemy ich kształt. Co więcej — Twoje usta staną się kuszące i ponętne, a Ty pewna swojej atrakcyjności. 

 

Cennik

50 zł – konsultacja kosmetologiczna
0 zł – konsultacja w dniu wykonania zabiegu
0 zł – wizyta kontrolna po zabiegu
250 zł – zabieg