Lifting plazmowy

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

O zabiegu

Urządzenie generujące plazmę, tzw. czwarty stan skupienia, która wytwarzana jest pomiędzy skórą pacjenta, a końcówką aparatu. Podczas zabiegu dochodzi do sublimacji keratynocytów, czyli odparowania komórek naskórka, a następnie kontrolowanego obkurczania skóry. Zabieg stosujemy jako alternatywę blefaroplastyki – chirurgicznego liftingu powiek. W rezultacie powieki zostają uniesione, a oko otwarte. Urządzenie pozwala także na usuniecie fałdów i nawisów zwiotczałej skóry pojawiających się w obrębie całej twarzy i szyi.
Jest unikalną technologią zastępującą zabiegi chirurgiczne, w których wykorzystywany jest skalpel. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny, a pacjent w trakcie przeprowadzanej procedury nie odczuwa dyskomfortu, co sprawia, że od razu może wrócić do domu.

Znaczącym elementem w urządzeniu jest energia wytwarzana przez plazmę, dzięki której prąd nie przepływa przez operatora ani pacjenta. Lifting plazmowy uznawany jest za metodę „dynamiczną”, gdyż operator w pełni posiada kontrolę, obserwując efekt w trakcie wykonywanego zabiegu.

Korzyści

• redukcja opadającej powieki
• redukcja worków pod oczami
• redukcja blizn i rozstępów
• redukcja zmarszczek (zmarszczka palacza, lwia zmarszczka, zmarszczki przy uszach)

1-3 tygodnie.
Po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. Na powierzchni skóry widoczne są niewielkie punkciki sublimacji (strupki), które utrzymują się 4-7 dni.
Po odpadnięciu strupków przez 1-2 tygodnie skóra może być delikatnie zaczerwieniona. W tym czasie zaleca się stosowanie kremów redukujących rumień oraz regenerujących.
Ok 2-3 dnia po zabiegu może pojawić się mały obrzęk w okolicy poddanej zabiegowi. Przez 6 kolejnych tygodni należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym, stosując preparaty z wysokim filtrem UV.

ciąża
choroby nowotworowe
aktywne choroby autoimmunologiczne
choroby zapalne skóry, grzybicze, bakteryjne i wirusowe
choroby zaburzające proces gojenia (np. niewyrównana cukrzyca)

Zalecenia jak przeciwdziałać nawrotom problemu

Stosowanie się do zaleceń indywidualnie ustalanych przez zabiegowca.

Cennik

1200 zł – powieki górne
1200 zł – powieki dolne
1700 zł – powieki górne i dolne
800 zł – kurze łapki
1200 zł – okolice ust
800 zł – okolice uszu