Indywidualny trening personalny

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

O zabiegu

Indywidualny trening personalny to trening przygotowany specjalnie dla Ciebie, który uwzględnia Twoje potrzeby i cel jaki chcesz osiągnąć. Specjalnie opracowany program zajęć łączy:
• ćwiczenia funkcjonalne, których celem jest m.in. kształtowanie siły i wytrzymałości mięśni
• ćwiczenia siłowe typu split- skupiające się na partiach, na których Ci zależy np. płaski brzuch, jędrne pośladki czy smukłe uda (choć nie oznacza to, że pozostałe mięśnie zupełnie nie biorą udziału w aktywności)
• ćwiczenia interwałowe i hiit, które pozwalają na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej (są to ćwiczenia ogólnorozwojowe, rzeźbiące sylwetkę ciała, angażujące wszystkie grupy mięśniowe)
• ćwiczenia aerobowe, które poprawiają wydolność i kondycję

Ćwiczenia fizyczne pomagają nie tylko w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, ale przede wszystkim w zachowaniu dobrego stanu zdrowia. Każdy trening ma za zadanie wzmocnić gorset mięśniowy tak, aby na co dzień odciążał kręgosłup. Kluczem do osiągnięcia celu jest poprawna technika i odpowiedni dobór ćwiczeń, co zapewnia opieka trenera personalnego podczas treningów.
Każdy trening składa się z 3 podstawowych jednostek treningowych:
• początkowej, czyli rozgrzewki
• głównej, czyli właściwej części treningu w której skupiamy się na realizacji Twojego celu
• końcowej, czyli wyciszeniu i uspokojeniu organizmu po wysiłku

Na treningach wykorzystujemy przybory takie jak hantle, sztangi, gumy oporowe, stepy oraz piłki.
Co zyskasz dzięki indywidualnemu treningowi?
Trening personalny kierowany jest do osób, które chcą osiągnąć zauważalne efekty w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo ten typ treningu idealnie sprawdzi się również u osób uprawiających różne dyscypliny sportowe, w celu podniesienia swoich wyników.
Indywidualny trening personalny to trening przygotowany specjalnie dla Ciebie, który uwzględnia Twoje potrzeby i cel jaki chcesz osiągnąć. Jeżeli chcesz skupić się bardziej na partii brzucha czy ud, albo zwiększyć swoją ogólną kondycję – żaden problem! Nasz Specjalista tak ułoży ćwiczenia, aby podczas jednej sesji wykorzystać ten czas najbardziej efektywnie i spełnić Twoje oczekiwania.

Trening z naszym Specjalistą odbywa się 2 razy w tygodniu i trwa ok. 60 minut.
Gotowa na rezultaty?
• 2 indywidualne trening w tygodniu
• zmiana planu treningowego co tydzień
• kontrola postępów co tydzień

Jak wygląda pierwsze spotkanie?
Na pierwszym spotkaniu przeprowadzany jest wnikliwy wywiad kliniczny. Podczas wywiadu nasz Specjalista pozna Twoje oczekiwania, a przede wszystkim wykona wszystkie najważniejsze pomiary Twojego ciała oraz sprawdzi wagę wyjściową.
Te elementy są podstawą do opracowania indywidualnych treningów. Dlatego najlepiej, jeżeli na pierwszą wizytę zarezerwujesz sobie ok. 1,5 godziny. To właśnie ta część jest najważniejsza, bo oprócz tego, że Ty podczas pierwszej wizyty poznasz Twojego trenera, to przede wszystkim trener pozna Ciebie, Twoje potrzeby, Twój cel i Twój organizm.
Z racji tego, że trening jest ściśle związany z Twoimi oczekiwaniami i jest dostosowany typowo pod wyznaczone podczas konsultacji cele, ćwiczenia mogą się różnić i być zmieniane co spotkanie. Nie patrzymy na schematy, patrzymy na Ciebie i Twoje oczekiwania.

Korzyści

Zalecenia jak przeciwdziałać nawrotom problemu

Cennik

120 zł – pierwszy trening
480 zł – 4 treningi
880 zł – 8 treningów