Henna i regulacja klasyczna rzęs i brwi

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

O zabiegu

Zabieg farbowania henną brwi oraz rzęs jest niezwykle szybki i prosty. Na samym początku kosmetyczka dobiera odpowiedni odcień barwnika. Następnie przygotowuje farbowany obszar nakładając wazelinę lub odpowiedni krem.
Podczas zabiegu nakłada się na rzęsy oraz brwi odpowiednią mieszankę na bazie henny i po kliku minutach zmywa się z włosków. Na zakończenie zabiegu nakłada na brwi i rzęsy oraz pod oczy kojący krem, który dodatkowo wspomaga i utrwala działanie.

Korzyści

Brwi można nie tylko regulować, ale i naturalnie przyciemniać, tak jak rzęsy. Wystarczy do tego henna, czyli barwnik, który jest wodoodporny i utrzymuje się na włoskach nawet trzy tygodnie. Naturalny barwnik ma za zadanie przyciemnić włoski. Henna na rzęsach działa podobnie jak tusz. Włoski zostają maksymalnie podkreślone, a ten efekt utrzymywać może się nawet ponad trzy tygodni. Po nałożeniu henny można przejść do regulacji brwi. Jest to część zabiegu, która ma na celu usunięcie niepotrzebnych włosków. To część, dzięki której brwi zyskują wymarzony kształt, zaś ryzy twarzy są podkreślone i wymodelowane. Ma to doskonały wpływ na wygląd. Uwydatnione zostają największe atuty urody kobiety.

-jęczmień,
-alergie,
-otarcia oraz widoczne uszkodzenia skóry wokół oczu,
-poszczególne choroby zakaźne,
-zapalenie spojówek
-alergię na hennę,
-choroby oczu
-widoczną opuchliznę powiek
-widoczne zaczerwienienie oczu
-zły stan rzęs oraz brwi
-świeżo wydepilowane brwi

Zalecenia jak przeciwdziałać nawrotom problemu

Po zabiegu henny dla utrzymania efektu najlepszej trwałości należy: nie moczyć okolicy brwi oraz nie wykonywać peelingu brwi.
Warto powtarzać ten zabieg systematycznie, aby efekty były trwalsze oraz bardziej widoczne.

Cennik

Henna brwi z regulacją – 50 zł
Henna brwi i rzęs – 70 zł
Stylizacja brwi – 90 zł
Stylizacja brwi henna pudrowa – 150 zł