FIT PLAN

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

O zabiegu

Program Fit Plan obejmuje:
• Opiekę dietetyczną, w tym cotygodniowe plany żywieniowe i konsultacje ze Specjalistą ds. Żywienia
• Indywidualny trening personalny dwa razy w tygodniu z Trenerem Personalnym.

Połączenie to gwarantuje najlepsze efekty. Zbilansowana, zdrowa i smaczna dieta oraz indywidualnie dobrany trening z naszym Trenerem to klucz do osiągnięcia Twojej wymarzonej sylwetki.
FIT PLAN TO:
• 2x Trening i 1x Dietetyk w tygodniu
• Zmiana planu żywieniowego co tydzień
• Zmiana planu treningowego co tydzień
• Kontrola postępów co tydzień

Opieka dietetyczna
Opieka Specjalisty ds. Żywienia polega na regularnych, cotygodniowych wizytach (4 wizyty w miesiącu), dzięki którym cały proces chudnięcia jest kontrolowany i na bieżąco monitorowany.
1 spotkanie
wywiad kliniczny
analiza nawyków żywieniowych
pomiar ciała
ustalenie celów
wstępna dieta
2 spotkanie
ścisły plan żywieniowy
lista zakupów
monitorowanie postępów
motywacja
3 spotkanie
monitorowanie postępów
pomiar ciała
motywacja
4 spotkanie
pomiar ciała
podsumowanie wyników

Proces rozpoczyna się od konsultacji, podczas której przeprowadzany jest wywiad kliniczny, który pozwoli Cię lepiej poznać i ustalić cele jakie chcesz osiągnąć.
Następnie przeprowadzana jest wnikliwa analiza i ocena Twoich zachowań żywieniowych, analiza składu ciała oraz pomiar antropometryczny. Wszystkie te działania pozwalają na określenie odpowiedniego i indywidualnie dostosowanego do Ciebie planu żywienia.
Po przeprowadzeniu wywiadu otrzymujesz specjalnie przygotowany, indywidualny plan żywieniowy, który obejmuje pakiet jadłospisów dziennych, dopasowanych pod względem – celu, stanu zdrowia oraz upodobań smakowych. W razie potrzeby jadłospis może być modyfikowany podczas cotygodniowych konsultacji. Dla ułatwienia prowadzenia diety otrzymujesz specjalnie przygotowaną listę zakupów.
W dietach najgorszy jest brak motywacji i ogrom informacji jaki trzeba wiedzieć, żeby robić to zdrowo i efektywnie. Nasz Specjalista jest od tego, aby motywować Cię do działania, czuwać nad Twoim ciałem, a przede wszystkim zdrowiem. Od teraz nie musisz się już bać diety! Zostanie ona ułożona na podstawie Twoich upodobań smakowych, dlatego stanie się ona przyjemnością, a nie przymusem. Pamiętaj, my jesteśmy po to, aby zadbać o Twój komfort podczas drogi do osiągnięcia Twojej wymarzonej sylwetki.
Jak przygotować się do pierwszej konsultacji ze Specjalistą ds. Żywienia?
• Zalecamy nie jeść, nie pić dużej ilości napojów, kawy oraz alkoholu około 2h przed wizytą.
• Nie zaleca się uprawiać bezpośrednio przed wizytą aktywności fizycznej, ponieważ pomiar ciała może wyjść nieadekwatny do stanu faktycznego.
• Jeżeli posiadasz wyniki z ostatnich badań typu morfologia krwi, poziom glukozy, transaminazy, poziom hormonu TSH, ogólne badanie moczu – zabierz je ze sobą.
• Jeżeli zażywasz regularnie leki bądź suplementy diety, warto przed spotkaniem przygotować taką listę, która ułatwi prace Specjaliście.

Indywidualny trening personalny
Trening personalny kierowany jest do osób, które chcą osiągnąć zauważalne efekty w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo ten typ treningu idealnie sprawdzi się również u osób uprawiających różne dyscypliny sportowe, w celu podniesienia swoich wyników.
Indywidualny trening personalny to trening przygotowany specjalnie dla Ciebie, który uwzględnia Twoje potrzeby i cel jaki chcesz osiągnąć. Jeżeli chcesz skupić się bardziej na partii brzucha czy ud, albo zwiększyć swoją ogólną kondycję – żaden problem! Nasz Specjalista tak ułoży ćwiczenia, aby podczas jednej sesji wykorzystać ten czas najbardziej efektywnie i spełnić Twoje oczekiwania.
Trening z naszym Trenerem Personalnym odbywa się 2 razy w tygodniu i trwa ok. 60 minut.
Na pierwszym spotkaniu przeprowadzany jest wnikliwy wywiad kliniczny. Podczas wywiadu nasz Specjalista pozna Twoje oczekiwania, a przede wszystkim wykona wszystkie najważniejsze pomiary Twojego ciała oraz sprawdzi wagę wyjściową. Te elementy są podstawą do opracowania indywidualnego treningu. Dlatego najlepiej jeżeli na pierwszą wizytę zarezerwujesz sobie ok. 1,5 godziny.
Podczas pierwszej wizyty poznasz Twojego trenera, a trener pozna Ciebie, Twoje potrzeby, Twój cel i Twój organizm.
Twoje ćwiczenia mogą się różnić i być zmieniane podczas cotygodniowego treningu. Wynika to ze ściśle dopasowywanych ćwiczeń do Twoimi oczekiwań i wyznaczonego celu. Nie patrzymy na schematy, patrzymy na Ciebie i Twoje potrzeby.
Jak wygląda trening?
Indywidualny trening personalny to trening przygotowany specjalnie dla Ciebie, który uwzględnia Twoje potrzeby i cel jaki chcesz osiągnąć. Specjalnie opracowany program zajęć łączy:
ćwiczenia funkcjonalne, których celem jest m.in. kształtowanie siły i wytrzymałości mięśni
ćwiczenia siłowe typu split- skupiające się na partiach, na których Ci zależy np. płaski brzuch, jędrne pośladki czy smukłe uda (choć nie oznacza to, że pozostałe mięśnie zupełnie nie biorą udziału w aktywności)
ćwiczenia interwałowe i hiit, które pozwalają na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej (są to ćwiczenia ogólnorozwojowe, rzeźbiące sylwetkę ciała, angażujące wszystkie grupy mięśniowe)
ćwiczenia aerobowe, które poprawiają wydolność i kondycję

Plan treningowy i żywieniowy
Indywidualny plan treningowy i dietetyczny to coś, czego potrzebujesz, aby stracić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę i wreszcie poczuć się dobrze w swoim ciele. Oferujemy plany treningowe i żywieniowe szyte na miarę. Uwzględniamy Twoje cele i marzenia, a potem pomagamy Ci je realizować. Opracujemy dla Ciebie plan żywieniowy i treningowy tak, aby Twój jadłospis był bogaty, a ćwiczenia różnorodne.
Indywidualny plan dietetyczny i treningowy — opracujemy go dla Ciebie
Odpowiedni plan dietetyczny to podstawa, aby skomponować Twój tygodniowy jadłospis. Oferujemy opiekę dietetyczną i cotygodniowe konsultacje ze specjalistą ds. żywienia. Nasz trener personalny opracuje dla Ciebie specjalnie dobrany plan treningowy. Ćwiczysz dwa razy w tygodniu pod okiem specjalisty.
Połączenie planu treningowego i żywieniowego gwarantuje Ci niesamowite efekty. Dodatkowo zyskujesz solidną motywację do dalszych ćwiczeń i przestrzegania diety. Koniec z jedzeniem, które nie ma smaku. Nasz dietetyk opracuje dla Ciebie żywieniowy plan. Wybierasz tylko te elementy jadłospisu, które lubisz. Do niczego się nie zmuszasz.
Jak wygląda nasz FIT Plan?
Nie martw się, że nasz specjalista nie uwzględni czegoś w Twoim planie dietetycznym. Co tydzień zmieniamy klientom plany żywieniowe. To samo dotyczy treningów. Nie ma szans, abyś znudził się ćwiczeniami. Tak dobieramy plany dietetyczne i treningi, aby nie były monotonne. Opieka trenera i dietetyka pozwoli Ci zrzucić zbędne kilogramy, przyspieszy redukcję tkanki tłuszczowej i sprawi, że odzyskasz idealne proporcje. Nasze indywidualne podejście gwarantuje poprawę stanu zdrowia. Z nami uzyskasz wymarzoną sylwetkę. Dzięki:
• treningom 2 razy w tygodniu (60 minut) i konsultacji dietetycznej,
• cotygodniowej zmianie planu żywieniowego,
• cotygodniowej zmianie planu treningowego,
• kontroli postępów (co tydzień),
odzyskasz utraconą formę i wyrzeźbisz ciało. A jeśli jesteś zawodowym sportowcem, poprawisz swoje wyniki.
Dlaczego warto ustalić plan treningowy?
W planie treningowym tak naprawdę chodzi o to, aby ustalić Twoje cele. Bez tego żadne ćwiczenia nie przyniosą rezultatów. Bo cóż z tego, że wylewasz siódme poty na profesjonalnej siłowni, skoro efektów jak nie było, tak nie ma. Nasz trener personalny ustali dla Ciebie taki plan ćwiczeń, abyś szybko osiągnął cele. Ćwiczeń na każdą partię ciała są tysiące. Specjalista dobierze je pod kątem Twoich preferencji i możliwości. Trening dwa razy w tygodniu jest zupełnie wystarczający. Nie musisz codziennie katować się siłownią. Ćwiczenia, jakie proponują nasi trenerzy, są różnorodne. Głównie bazujemy na treningach:
• funkcjonalnych (zwiększają wytrzymałość mięśni i wzmacniają je),
• siłowych (rzeźbią te partie ciała, na których najbardziej Ci zależy),
• interwałowych i hiit (angażują wszystkie partie mięśni, intensywnie spalając tkankę tłuszczową),
• aerobowych (poprawiają wydolność i kondycję).
Cotygodniowa analiza postępów pozwoli Ci monitorować pozytywne zmiany, jakie zachodzą w Twojej sylwetce. To także dodatkowa dawka motywacji — im lepsze efekty widzisz, tym chętniej ćwiczysz!
Skuteczna dieta, czyli smaczna dieta
Wychodzimy z założenia, że dieta nie powinna być katorgą. Smaczne jedzenia także ma wielką moc odchudzania. To Ty ustalasz, ile posiłków dziennie chcesz jeść. Plan dietetyczno-treningowy pozwoli Ci szybko i przede wszystkim zdrowo schudnąć. Właściwy tryb życia czasami nie wystarcza, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę. Nasz specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe i modyfikuje je. Jeśli samodzielną dietą próbujesz osiągnąć zamierzony cel, może Ci się nie udać. Dlaczego? Ponieważ nawet jeśli opracujesz jadłospis pod kątem chorób, na które cierpisz, nie będzie on indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb.
Nasi specjaliści, zanim stworzą dla Ciebie plan treningowy i żywieniowy, przeprowadzą dokładną analizę Twojego składu ciała, dokonają pomiaru antropometrycznego i ocenią Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Nasz trener na pierwszym spotkaniu skontroluje Twoją wagę wyjściową i pozna Twoje oczekiwania. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować treningi do celów, jakie chcesz osiągnąć.
Ćwicz i spalaj, jedz i chudnij! Zdrowo, bez wyrzeczeń, za to z mnóstwem pozytywnej energii i motywacji.

Korzyści

Zalecenia jak przeciwdziałać nawrotom problemu

Cennik

1400 zł – program FITPLAN
150 zł – jednorazowa konsultacja dietetyczna

Dodatkowa usługa do jednorazowej konsultacji dietetycznej:
180 zł – jadłospis 7 dni
250 zł – jadłospis 14 dni
380 zł – jadłospis 28 dni

99 zł – konsultacja kontrolna