Depilacja laserowa – uda

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

O zabiegu

Laser diodowy (808 nm)wykorzystuje innowacyjne skanowanie liniowe, które umożliwia pracę na różnych głębokościach skóry, wychwytując melaninę (barwnik włosów) dzięki czemu możliwe jest usunięcie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów. Wykorzystana w urządzeniu technologia sprawia, że laserowa epilacja jest bezbolesna i wysoce komfortowa dla pacjenta i jednocześnie wysoce skuteczna. Dodatkowo zintegrowany system chłodzenia pozwala na obniżenie temperatury okienka szafirowego do 0°C, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko dolegliwości bólowych podczas zabiegów. Energia zostaje rozproszona po całym mieszku włosa, skutecznie niszcząc jego komórki macierzyste.

Korzyści

– wygoda,
– oszczędność czasu,
– trwałe i szybkie efekty,

Pierwszy zabieg jest zawsze poprzedzony konsultacją kosmetologiczną.
Na miesiąc przed zabiegiem nie należy stosować innych metod depilacji niż golenie za pomocą jednorazowej maszynki.
Do zabiegu skóra musi zostać ogolona przy pomocy jednorazowej maszynki. Należy pozostawić fragment wielkości 2×2 cm nieogolonej skóry w celu dobrania parametrów zabiegowych.
W dniu zabiegu nie należy stosować balsamów, perfum itp. na obszarze zabiegowym.
Nie należy opalać miejsca poddawanego zabiegowi przynajmniej 4 tygodnie przed zabiegiem i 4 tygodnie po zabiegu (słońce, solarium).
Na 10 dni przed zabiegiem należy zaprzestać stosowania preparatów brązujących i samoopalaczy.
W trakcie konsultacji należy poinformować osobę wykonującą zabieg o stanie zdrowia oraz zażywanych lekach, preparatach ziołowych.
Nie zaleca się stosowania różnego rodzaju zabiegów mechanicznych i chemicznych w miejscu poddanym zabiegowi (np. mikrodermabrazja, peelingi mechaniczne, peelingi chemiczne, peelingi ziarniste).
Nie należy stosować preparatów zawierających retinol, kortykosterydy oraz antybiotyki.

Skóra po zabiegu może być delikatnie zarumieniona. Aby zabieg był skuteczny należy go wykonać w serii min. 6 zabiegów, w odstępie 4-6 tyg. Istotnym jest, aby podczas terapii używać preparatów z SPF 50.

Skóra po zabiegu może być delikatnie zarumieniona. Aby zabieg był skuteczny należy go wykonać w serii min. 6 zabiegów, w odstępie 4-6 tyg. Istotnym jest, aby podczas terapii używać preparatów z SPF 50.

Zalecenia jak przeciwdziałać nawrotom problemu

Po wykonanej serii należy wykonać zabieg przypominający min. 1 w roku.

Cennik

400 zł