DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Skóra wrażliwa charakteryzuje się osłabiona barierą ochronną, przez co jest sucha, cienka i nadreaktywna. Cechuje się silniej odczuwalnym dyskomfortem, szybciej pojawiającymi się zmarszczkami i utratą napięcia. Skóra nadmiernie reaguje na czynniki zewnętrzne takie jak: zmiana temperatury, słońce, wiatr i wprowadzane składniki aktywne niektórych kosmetyków.  Celem zabiegu jest bio-rewitalizacja, przywrócenie równowagi komórkowej oraz poprawa bariery obronnej.

Linia SENSITIVE jest zabiegiem kojącym, który zawiera zwiększoną ilość ceramidów, witaminy E i F w celu wzmocnienia filmu hydrolipidowego, który zabezpiecza skórę przed działaniem czynników zewnętrznych. Laboratoria RVB SKINLAB stworzyły innowacyjny kompleks neuro-peptydów antypodrażnieniowych , który niweluje procesy zapalne, reguluje reakcję układu odpornościowego, a także zwiększa tolerancję na wprowadzane składników aktywnych. Zabieg SENSITIVE swoje wieloaktywne działanie zawdzięcza filtratowi ze ślimaka, dzięki któremu skóra staje się elastyczna, miękka i bez przekrwienia. Dopełniające działanie stanowi obecność bio-flawonoidów, które działają uszczelniająco i wzmacniająco na naczynia krwionośne, jak również zwalczają widoczność teleangiektazji.

Cennik

290 zł - twarz + szyja + dekolt

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności