DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Jędrna, kobieca skóra

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Czas zabiegu:

90 min

Znieczulenie:

nie

Rekomendowana ilość zabiegów:

minimum 6 zabiegów, 2 x w tygodniu

Film:

Zobacz zabieg

Zabieg został stworzony z myślą o skórze zmagającej się z utratą napięcia i elastyczności na skutek gwałtownej utraty wagi czy spadku produkcji kolagenu spowodowanej wiekiem.  Poluźnienie i obwisłości skóry spowodowane dezorganizacją włókien kolagenowych i elastynowych wpływają na zaburzenie konturów ciała, co dotyczy również osób o szczupłej sylwetce.

Zawarty w produktach rewolucyjny kompleks IN-TENSE wpływa na przebudowę skóry, wzmacniając jej kolagenowe rusztowanie, dając natychmiastowy i długotrwały efekt wygładzenia i postępującego napięcia.

Cennik

260 zł - całe ciało

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności