DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Czas zabiegu:

zależnie od obszaru – od 40 minut

Znieczulenie:

nie

Rekomendowana ilość zabiegów:

minimum 5

Film:

Zobacz zabieg

Francuskie Laboratirium Filorga z 30 letnim doświadczeniem w dziedzinie kosmetologii i medycynie estetycznej stworzyło innowacyjny zabieg Cryolift, który łączy w sobie 3 metody terapeutyczne: światło LED, krioterapię oraz działanie składników czynnych zawartych w preparatach kosmetycznych. Na początku specjalna głowica, emitująca światło LED, przesuwana jest po powierzchni skóry, podnosząc potencjał energetyczny komórek, co w następstwie zwiększa metabolizm i przyswajalność składników odżywczych. W kolejnym etapie skóra poddawana jest działaniu niskiej, sięgającej nawet -18°C temperaturze. Stopniowe uwalnianie zimna zapewnia wysoki komfort zabiegu. Zjawisko szoku termicznego wywołane natychmiastowym obniżeniem temperatury, uprzednio rozgrzanej skóry, powoduje gimnastykę naczyń krwionośnych, prowadząc do pobudzenia mikrokrążenia, dotlenienia i poprawy funkcjonowania skóry. Jednocześnie umożliwione jest skuteczne przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Użyty w zabiegu preparat dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb skóry.

Składniki wprowadzane podczas zabiegu

NCTF – kompleks witamin A,B,C,E,K wzbogacony o minerały, aminokwasy, koenzymy i kwasy nukleinowe. Preparat posiada wyjątkowe właściwości regenerujące i stymulujące skórę.

DNA – kompleks silnie odbudowujący skórę,

Elastyna – kompleks o działaniu napinającym skórę,

Kolagen – składnik o właściwościach silnie nawilżających i regenerujących

Embrobuste – biologiczny kompleks złożony m.in. z wyciągu z kawioru, arniki, o działaniu odżywczym, regenerującym, poprawiającym napięcie skóry i stymulującym syntezę kolagenu.

Cryolift – dla kogo?

Zabieg Cryolift jest skierowany do osób o skórze zmęczonej, pozbawionej blasku, z widocznymi obrzękami, zwiotczałej, słabo nawilżonej.

Zabiegowi poddany może być każdy obszar, na którym występuje wiotkość skóry, np. podbródek, chomiki, ramiona, biust, brzuch, wewnętrzna strona ud.

Efekty zabiegu

-poprawa odżywienia i dotlenienia skóry,

-odświeżenie i pobudzenie skóry,

-poprawa napięcia, jędrności owalu twarzy,

-likwidacja obrzęków limfatycznych,

-skóra zyskuje promienny, młodszy wygląd.

Przeciwwskazania

  • Problemy z zatokami
  • Aktywne infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe
  • Aktywny stan zapalny w okolicy obszaru zabiegowego

 

  • Krioglobulinemia
  • Pokrzywka z zimna
  • Zaburzenie czucia

Po zabiegu

Zabieg nie wyklucza z codziennej aktywności. Natychmiastowym efektem jest wyraźna poprawa napięcia skóry, likwidacja zmęczenia i obrzęków.

Cennik

250 zł - twarz
300 zł - twarz + szyja
400 zł - twarz + szyja + dekolt
250 zł - dekolt

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Oblicz ratę

MediRaty

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności

Darmowa konsultacja Pop Up - Zapisz się