DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Czas zabiegu:

60 minut

Znieczulenie:

nie

Rekomendowana ilość zabiegów:

raz w miesiącu oraz przed rozpoczęciem intensywnej kuracji

Zabieg stworzony dla przygotowania, oczyszczenia i zrównoważenia skóry, by w pełni wykorzystać potencjał składników aktywnych preparatów wprowadzanych zarówno w trakcie profesjonalnego zabiegu jak i w pielęgnacji domowej. Kompleks CELL DETOXIUM zapewnia głębokie odtrucie i pomaga stymulować naturalne procesy eliminujące toksyny i zmienione komponenty komórkowe. Toksyczne substancje docierają do skóry zarówno z zewnątrz (zanieczyszczone środowisko, wpływ metali ciężkich, wolne rodniki), jak również są wytwarzane przez komórkę w trakcie różnorodnych procesów, przede wszystkim podczas wytwarzania energii. Skóra niejednokrotnie nie jest w stanie poradzić sobie z ich eliminacją ze względu na obciążenie stresem, chorobą, złą dietą, nieodpowiednią pielęgnacją. W ten sposób zaburzone są naturalne mechanizmy regeneracyjne komórek, potencjał preparatów pielęgnacyjnych zostaje nie w pełni wykorzystany w związku z tym dochodzi do przyspieszenia procesów starzenia, skóra jest szara, ziemista, nieodżywiona, niedotleniona. Siłą zabiegu jest stworzony specjalnie do odtruwania komórek kompleks CELL DETOXIUM, który jest zdolny pobudzać naturalne procesy autofagocytozy, czyli eliminacji substancji toksycznych poza komórkę.

Kompleks jest wzbogacony w najnowszej generacji uniwersalny przeciwutleniacz - kwas alfa-liponowy, zwalczający wolne rodniki zarówno tlenowe jak i azotowe. Składniki są umieszczone w wysoce wyspecjalizowanych nośnikach zdolnych przeniknąć barierę naskórkową i zadziałać bezpośrednio na komponenty skóry właściwej.

Efektem zabiegu jest przywrócenie równowagi, witalności oraz odnowa energii i wzmocnienie naturalnego systemu odpornościowego.

Cennik

200 zł - twarz + szyja + dekolt

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności