DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

O ilości wody w skórze decyduje prawidłowe funkcjonowanie bariery naskórkowej. Utrata integralności filmu hydrolipidowego na skutek czynników atmosferycznych (wiatr, mróz, słońce), nieprawidłowej pielęgnacji, zaburzeń funkcjonowania i chorób skóry, powoduje nadmierną przez naskórkową ucieczkę wody, skóra staje się odwodniona, sucha, podatna na zmarszczki. Pojawia się uczucie dyskomfortu, ściagnięcia, pieczenia, swędzenia w wyniku podrażnienia czynnikami zewnętrznymi niezatrzymywanymi przez uszkodzoną barierę naskórkową. Wysoka zawartość wody w skórze i naskórku jest niezbędna dla utrzymania prawidłowej gęstości, elastyczności, jędrności skóry.

W celu poprawy nawilżenia, uelastycznienia i odbudowy skóry RVB SkinLab użyło kompleksu ceramidów 1-3-6 II, cholesterolu i fitosfingozyn identycznych pod względem rodzaju i składu jak te, występujące w  skórze . Dodatkowo zostały umieszczone w technologicznie zaawansowany system dostawczy BioMembrans dzięki czemu maksymalnie zwiększono stopień penetracji składników w głąb skóry.  Ceramidy są niezbędne dla przywrócenia odpowiedniego poziomu nawilżenia, naprawy suchej i odwodnionej skóry, skóry atopowej, i z łuszczycą. Przynoszą ulgę skórze podrażnionej, zaczerwienionej.

Puri enzym – wysoce zaawansowany system złuszczający, składający się z mieszaniny papainy (naturalny enzym złuszczający z papai) oraz nawilżających aminokwasów (seryna, alanina, prolina – naturalne elementy składające się na film hydro-lipidowy). Szczególnie aktywny ze względu na jego ustabilizowanie w filmie molekularnym, umożliwiającym głęboką penetrację w głąb skóry i łagodne działanie złuszczające i nawilżające nawet po zmyciu produktu.

Kompleksy Hydra Flux i Hydra Gene – innowacyjne kompleksy głęboko nawilżające, wspomagające przepływ wody na różnych poziomach skóry, jej transport od komórki do komórki gwarantując aktywne nawodnienie skóry. Rozwijają zdolność komórek do przetrzymywania wody, przez co skóra staję się gładsza, bardziej elastyczna, zdrowa o świeżym, promiennym wyglądzie.

Aktywne nawadnianie i nawilżanie skóry jest wspierane przez zawartość: remineralizujących pierwiastków śladowych, kompleksu aminokwasów regenerujących, kompleksu multiwitaminowego, glikozaminoglikanów, masła shea i skrobii kukurydzianej, kwas glicyretynowego i trehalozy.

Cennik

280 zł - twarz+szyja

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności