DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Twarz mężczyzny, problem ze zmarszczkami pod oczami

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Czas zabiegu:

zależnie od obszaru – 60 minut

Znieczulenie:

nie

Rekomendowana ilość zabiegów:

seria 4 zabiegów w odstępie 7-10 dni

Film:

Zobacz zabieg

Zabieg został stworzony z myślą o okolicy, na której jako pierwsze pojawiają się oznaki starzenia w postaci kurzych łapek oraz zmarszczek powstałych na skutego ciągle zmieniającej się mimiki. Procedura ma na celu zmniejszenie widoczności ciemnych kręgów i worków pod oczami, jak również nadanie twarzy gładszego i promiennego wyglądu. Zabieg przeznaczony jest dla osób żyjących w stresie, prowadzących szalony tryb życia, przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz dla tych, którzy chcą opóźnić procesy starzenia w okolicach oczu.  Dzięki obecności diamentowego kompleksu rozjaśniającego i peptydów anty-starzeniowych rezultatem zabiegu jest wypoczęty wygląd, wygładzenie zmarszczek i usprawnienie krążenia wokół oczu.

Cennik

300 zł

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności