DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Czas zabiegu:

około 90 min

Znieczulenie:

nie

Rekomendowana ilość zabiegów:

minimum 4 w odstępie 7-10 dni

Film:

Zobacz zabieg

Starzenie skóry jest naturalnym stopniowym procesem, który ogranicza aktywność  komórkową i opóźnia procesy regeneracyjne.  Zasadniczy wpływ mają  tutaj czynniki genetyczne, ale także czynniki zewnętrzne, jak stan zdrowia, styl życia, dieta i środowisko. Diego dalla Palma stworzył antidotum na zmarszczki mimiczne, które wynikają z częstych ruchów mięśni twarzy oraz na zmarszczki statyczne, które z upływem lat samoczynnie pojawiają się na twarzy. Kuracja ma na celu relaksację mięśni oraz wypełnienie i wygładzenie skóry. Siłą JADU MŁODOŚCI jest µ-KONOTOKSYNA III, która jest wytwarzana syntetycznie z jadu muszli stożków przy wykorzystaniu najnowszej technologii. µ-KONOTOKSYNA III działa 3-wymiarowo, dając błyskawiczne działanie relaksujące, spłycające zmarszczki,  a także rozluźniające mikro-skurcze poprzez blokowanie kanałów jonów sodowych (działanie podobne do botoksu). Zabieg jad młodości został dodatkowo wzbogacony w glikany – prekursorów kwasu hialuronowego, odpowiedzialnych za prawidłową komunikacje międzykomórkową oraz stymulację komponentów skóry dla działania wypełniającego zmarszczki.

Cennik

350 zł - twarz+szyja

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności