DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Kobieta, skóra sucha i odwodniona

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Skóra codziennie narażona jest na działanie toksyn i wolnych rodników, które powodują niedotlenienie komórek, przez co skóra traci możliwości obronne, staje się szara, zmęczona i pozbawiona blasku. Siłę zabiegu stanowią ozonidy (stabilne formy łączące ozon z olejem jojoba), które w kontakcie ze skórą uwalniają tlen. Ozon działa oczyszczająco, stymuluje mikro-krążenie, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, a także odbudowuje film hydrolipidowy. Ponadto zabieg dotlenienia komórkowego polecany jest również do pielęgnacji skóry tłustej i zanieczyszczonej.

Cennik

220 zł - twarz + szyja + dekolt

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności