DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Czas zabiegu:

około 60 min

Znieczulenie:

nie

Rekomendowana ilość zabiegów:

minimum 5 w odstępie 7-10 dni

Film:

Zobacz zabieg

Rytuał anty-starzeniowy i rewitalizujący, który przeznaczony jest dla skóry dojrzałej w celu napięcia i jędrności. Bogactwem zabiegu jest wzbogacenie linii o kompleksy:

CELLACTIVETM-MEN, zawierający taurynę i żeń-szeń, które wzmacniają odporność komórek skóry, niwelują zmęczenie oraz działają regenerująco na strukturę skóry.

HYDRA-OIL BLEND dzięki naturalnym składnikom z olejów z pataua, słodkich migdałów i oleju z jojoby, doskonale nawilża, odżywia, zmiękcza skórę oraz brodę i wąsy, pozwalając na ich zdyscyplinowanie i stylizację.

Cennik

300 zł - twarz + szyja

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności