DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Czas zabiegu:

90 min

Znieczulenie:

nie

Rekomendowana ilość zabiegów:

minimum 5 w odstępie 7 dni

Film:

Zobacz zabieg

Brak cellulitu na skórze jest wynikiem prawidłowego mikrokrążenia tkanki tłuszczowej, co zabezpiecza przed powstawaniem zmian włóknisto-obrzękowych . Zaburzenie krążenia powoduje zatrzymanie wody w komórce oraz wzrost objętości adipocytów (komórek tłuszczowych), które stanowią składnik energii spalany przez organizm. Włókna kolagenowe i elastynowe otaczają i spajają komórkę tłuszczową, jednak w wyniku jej powiększania  dochodzi do rozciągnięcia i twardnienia włókien, co skutkuje  wgłębieniami na skórze  tzw. „pomarańczową skórką”

Diego dalla Palma stworzyło specjalną  linię anty-cellulitową wykorzystującą Heksapeptyd-39 , który ma możliwość głębokiego wniknięcia do skóry i stymulowania układu limfatycznego, dzięki zmniejszeniu ciśnienia wywieranego przez komórki tłuszczowe uciskające naczynia krwionośne.
Linia wzbogacona jest dodatkowo o CELLU-trap – kompleks roślinny ułatwiający odpływ zastojów chłonki i toksyn oraz znaczną redukcję guzków cellulitowych.

Ze względu na odmianę cellulitu Diego dalla Palma w swoich zabiegach oferuje odpowiednio dobrane składniki aktywne:

 • CELLULIT OBRZĘKOWY(wodny) charakteryzuje się zastojami płynów, które powodują opuchniętą, miękką skórę z widoczną „pomarańczową skórką” po uciśnięciu mięśnia.
  Specjalny składnik aktywny - ESCYNA – o działaniu drenującym, poprawiającym krążenie.
  Lokalizacja: pośladki, uda, wewnętrzna strona kolana, łydki.
 • CELLULIT TŁUSZCZOWY – Skóra jest wiotka z widocznymi wgłębieniami o niejednolitym kolorze,  w trakcie badania palpacyjnego wyczuwalne są mikro-guzki tłuszczowe.
  Specjalny składnik aktywny- KOFEINA – przyspiesza spalanie tłuszczu.
  Lokalizacja: pośladki, uda, wewnętrzna strona kolana.
 • CELLULIT WŁÓKNISTO-STWARDNIENIOWY -  Obrazuje się licznymi bolesnymi guzkami, zmienionym kolorytem i twardą w dotyku skórą.
  Specjalny składnik aktywny - PEPTYDY – zmniejszają napięcie włókien powodując ich uelastycznienie.
  Lokalizacja: pośladki, uda, wewnętrzna strona kolana, łydki.

 
W zależności od typu cellulitu i zaawansowania specjalista dobiera odpowiedni rodzaj zabiegu z użyciem białej borowiny lub termo-aktywnego bandaża modelującego.

Cennik

300 zł - całe ciało

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności