Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty!

Z pewnością każdy z nas cieszy się na myśl o przepięknej, słonecznej wiośnie. Nareszcie nadszedł czas, w którym ciepłe promienie słońca budzą nas swoim blaskiem przedostającym się przez szyby, dzięki czemu wstajemy pełni entuzjazmu i chęci do życia. Po zimie nasza skóra jest przesuszona, matowa i szorstka. Wiosna to czas w którym warto dodać naszej skórze zastrzyku energii i przygotować ją na lato. Porozmawiajmy o tym, co to oznacza dla naszej skóry, jakie zabiegi warto wykonać w tym  okresie, a których powoli zacząć unikać.

Zimą zdecydowanie postawiliśmy na zabiegi z kręgu bardziej inwazyjnych- lasery czy np mezoterapia mikroigłowa. Wiosną możemy się z nimi pożegnać. Tym razem skupiamy się na odnowie, regeneracji, odżywieniu i nawilżeniu.

Zabiegi nawilżająco- rewitalizująco- złuszczające

Oczyszczanie wodorowe

Jest wskazane całorocznie, ale teraz jest szczególnie odpowiedni moment. W DRZAZGA CLINIC zabieg ten kryje się pod nazwą PROFACIAL MAX. Co ciekawe nie powoduje on tylko delikatnego złuszczania martwego naskórka połączonego z oczyszczeniem skóry, dzięki czemu nasza skóra jest rozświetlona, pełna blasku, ale dodatkowe wyposażeniu sprzętu również umożliwia nam wprowadzenie w głąb skóry szeregu składników indywidualnie dobranych do potrzeb  pacjenta. To nie wszystko! Podczas tego zabiegu możemy również pracować nad jędrnością i elastycznością skóry.

Nawilżanie

Sucha i szorstka skóra po zimie… Brzmi znajomo? Zima widocznie zaznaczyła się na naszej cerze, a nawilżenie naszej skóry drastycznie spadło. W tym miejscu warto wspomnieć o Infuzji tlenowej, która biegnie na ratunek. Rozpylanie preparatu nawilżającego, a następnie wprowadzeniu go do głębszych warstw skóry sprzężonym tlenem, powoduję nawilżenie, dotlenienie i ukojenie skóry.

Rozświetlenie

Kolejny zabieg, o którym warto wspomnieć planując wiosenną pielęgnację to GENEO. Zabieg złuszczająco- dotleniająco-wtłaczający. Subtelnie złuszcza martwy naskórek, a specjalnie dobrane do  potrzeb pacjenta serum, dotlenia i nawilża skórę. W drugim etapie wykonywany jest masaż relaksacyjny. Zabieg rozjaśnia, nawilża i widocznie poprawia wygląd skóry.

DRZAZGA CLINIC oferuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych idealnych na wiosnę. Przeczytasz o nich na stronie www.drzazgaclinic.pl

Przeczytaj również:

 Każdy z nas potrzebuje słońca. Cieszymy się kiedy zaplanowane wakacje są pełne słońca, ciepłej wody i pełnego luzu. Jednak te wszystkie czynniki wpływają niekorzystnie