DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

BABY FEET

Podłoże i buty, jakie wybieramy – często niezbyt wygodne, za wysokie lub za niskie – narażają stopy na ciągłe uszkodzenia. Skóra stóp - zimą staje się sucha i odwodniona, a latem pogrubia się, przez co staje się twarda i często pęka. Dlatego zaprzyjaźnij się bardziej z odpowiednimi kremami o działu regenerującym i odbudowującym. Uzupełnij swoją pielęgnacje o kremy do stóp. Nie zapominaj o nich.

Krem odżywczy do stóp

Skuteczny, regenerujący, odżywczy i ultra wygładzający krem. Tworzy na powierzchni skóry cienki film odnawiający, który pomaga przywrócić nawodnienie i miękkość. Szczególnie odpowiedni dla skóry suchej. Łatwo się wchłania. Odpowiedni dla osób z cukrzycą. Także dla mężczyzn.

CENA: 104 zł

Zawiera: Koloidalną mąkę owsianą, filtrat białka z wydzieliny ślimaka, masło shea, olej ze słodkich migdałów.

| SKŁAD |

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności