You are currently viewing VOUCHER UPOMINKOWY – pomysł na prezent

VOUCHER UPOMINKOWY – pomysł na prezent

 Prezent idealny istnieje! 

Podaruj swoim bliskim piękny czas spędzony w naszej Klinice.
Voucher podarunkowy na dowolny zabieg lub kwotę.

Voucher możesz zakupić:

Stacjonarnie w Drzazga Clinic w Chorzowie, ul. Racławicka 20A

oraz

Telefonicznie dzwoniąc pod numer 32 323 51 79

Nasze Recepcjonistki chętnie doradzą Wam w wyborze najlepiej dopasowanego vouchera dla Waszych bliskich
Najlepsze co możesz dać ukochanej osobie to wyjątkowe chwile, które zapamięta na długi czas.

Vouchery medycyna estetyczna

Jeśli nie chcesz dawać ukochanym osobom tradycyjnych prezentów, zdecyduj się na voucher podarunkowy do naszej Kliniki Medycyny Estetycznej. Bon podarunkowy uprawnia do tego, aby skorzystać z zabiegów oferowanych w naszej placówce. Zbliżają się święta, a Ty akurat dobrze trafiłaś, ponieważ obchodzimy 5 lat! Z tej okazji oferujemy Ci atrakcyjne promocje, z których skorzystasz przez kolejne 5 miesięcy.

Voucher podarunkowy do Klinki Medycyny Estetycznej — pomysł na prezent idealny

Ileż to razy miałeś problem ze znalezieniem odpowiedniego upominku? Już nie musisz z trwogą spoglądać na kalendarz w przeświadczeniu, że czas tak szybko ucieka i niewiele go zostało do świąt lub urodzin bliskiej osoby. Voucher podarunkowy lub bon upominkowy do Klinki Medycyny Estetycznej to doskonały pomysł na prezent. Osoba obdarowana może skorzystać z zabiegów za zakresu kosmetologii lub medycyny estetycznej. Istnieje możliwość zamówienia vouchera telefonicznie lub stacjonarnie.

Vouchery kwotowe, czyli propozycja zabiegów medycyny estetycznej

Jeśli nie wiesz, jaki prezent świąteczny wybrać, my Ci podpowiemy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wręczanie prezentów należy do najprzyjemniejszych momentów każdych świąt. Kupowanie prezentów to jednak czasami zmarnowany czas i pieniądze. Zwłaszcza kiedy nie wiadomo, co sprawi radość bliskiej osobie. Dowolny zabieg kosmetyczny lub z zakresu medycyny estetycznej wprawi bliską Ci osobę w doskonały nastrój. Możesz zdobyć prezent świąteczny bez konieczności wychodzenia z domu. Osoba obdarowana wybierze konkretny zabieg bądź serię zabiegów. Wystarczy, że umówi się na zabieg w dowolnym terminie (może on zostać indywidualnie ustalony).

Na jakie zabiegi warto wykorzystać voucher do Drzazga Clinic?

Bon upominkowy do naszej kliniki medycyny estetycznej jest w formie eleganckich imiennych zaproszeń na dowolny zabieg kosmetyczny lub zabieg z zakresu medycyny estetycznej. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych prezentów. W ramach podanej kwoty bliska Ci osoba zyskuje najlepiej dopasowany zabieg do danego problemu. Za vouchery kwotowe możesz zapłacić gotówką lub przelewem. Oferujemy voucher do naszej Kliniki Medycyny Estetycznej na wiele zabiegów. Skorzystaj z atrakcyjnych promocji na 5 z nich!

 1. HIFU Advance — nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący

Czy wiesz, że zabieg HIFU Advance otrzymał w 2020 roku nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii zabiegi liftingujące? HIFU wykorzystuje działanie bezpiecznych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Podgrzewają one tkankę, stymulując ją tym samym do regeneracji.

W efekcie podgrzania tkanki dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, co zapobiega starzeniu się skóry i utracie wiotkości. HIFU Advance:

 • poprawia napięcie skóry,
 • modeluje owal twarzy (redukuje „chomiki” i podwójny podbródek),
 • poprawia napięcie górnej i dolnej powieki,
 • redukuje wiotkość skóry,
 • daje efekt liftingu bez konieczności użycia skalpela.
 1. EMSCULPT neo

Voucher do naszej Kliniki Medycyny Estetycznej obejmuje promocyjny zabieg EMSCULPT neo. Dzięki temu, że wykorzystuje on dwie energie HIFEM+ i RF, jest niezrównany, jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej i rozbudowę mięśni. W trakcie zabiegu tkanka tłuszczowa spala się wprost rekordowo (na poziomie 30%). Efekty EMSCULPT neo to:

 • redukcja tkanki tłuszczowej o 30%,
 • przyrost mięśni o 25% (jak po 12-16 tygodniach treningu oporowego),
 • ujędrnienie i uelastycznienie skóry.
 1. Perfect Shape — pogromca cellulitu

Perfect Shape jest zabiegiem modelująco-liftingującym, który redukuje cellulit i ujędrnia skórę. To połączenie 4 sprawdzonych technologii takich jak Vacuum, LED, fala radiowa i ultradźwięki. Zabieg:

 • usuwa zastoje limfatyczne,
 • redukuje cellulit i obrzęki,
 • ujędrnia skórę,
 • pobudza skórę do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych,
 • wyszczupla i modeluje sylwetkę,
 • poprawia napięcie skóry.
 1. EMtone

Zabieg EMTone łączy dwie technologie zabiegowe: monopolarną radioferkwencję oraz falę akustyczną. Dzięki niemu Twoja bliska osoba wyeliminuje 5 przyczyn niedoskonałości skóry takich jak:

 • cellulit,
 • nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • utrata elastyczności skóry,
 • uszkodzone włókna kolagenowe,
 • nagromadzone szkodliwe produkty przemiany materii.

Po zabiegu następuje:

 • redukcja miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej,
 • remodeling kolagenu,
 • poprawa elastyczności skóry,
 • wygładzenie i ujędrnienie skóry.
 1. CoolSculpting

Zabieg CoolSculpting wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, które polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych. Owe komórki w efekcie obumierają, a organizm w naturalny sposób je usuwa. Raz zamrożone komórki tłuszczowe już nigdy się nie odrodzą! W połączeniu z aktywnym trybem życia i zdrową dietą zabieg pozwala osiągnąć niesamowite efekty. CoolSculpting usuwa nawet 40% tkanki tłuszczowej z danej partii ciała. Bez skalpela i operacji. Za to w bezpieczny i nieinwazyjny sposób.

Już teraz skorzystaj z promocji na zabiegi w naszej Klinice Medycyny Estetycznej. Wykup voucher i obdaruj ukochaną osobę bonem na dowolny zabieg. Nie zwlekaj — święta tuż tuż, więc już teraz pomyśl o idealnym prezencie.