You are currently viewing PROJEKT LATO – MODELOWANIE CIAŁA HIFU -15%

PROJEKT LATO – MODELOWANIE CIAŁA HIFU -15%

PRZYGOTUJ SIĘ Z NAMI DO LATA! 

Wymodeluj ciało z HIFU i skorzystaj z rabatu -15% do końca MAJA! 

DODATKOWO! Do każdego zabiegu HIFU na ciało – 2 zabiegi VANQUISH  w prezencie*! 

*gratis o wartości 1200zł!

 

HIFU Advance to nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący okolice twarzy, szyi oraz ciała, który pozwala uzyskać spektakularny i widoczny efekt liftingu. Zabieg w 2020 roku otrzymał nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii zabiegi liftingujące. 

HIFU Advance wykorzystuje metodę HIFU, czyli działanie bezpiecznych fal ultradzwiękowych o wysokiej częstotliwości, które odpowiednio podgrzewają tkankę stymulując ją do regeneracji. W efekcie dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny przeciwdziałając przy tym procesom starzenia i zapobiegając wiotkości skóry. HIFU to technologia nieinwazyjna, która nie wymaga specjalnego przygotowania, ani konieczności przejścia okresu rekonwalescencji po zabiegu.

HIFU Advance oparta jest na oryginalnej technologii TDT™ (Thermal Diffusion Treatment), która umożliwia uzyskanie różnych rodzajów energii cieplnej na skórze powodując, że zabieg jest jeszcze bardziej efektywny i bezpieczny. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym jest to bezkonkurencyjny zabieg liftingujący przywracający skórze sprężystość i jędrność.