Personel

Zespół Drzazga Clinic tworzą doświadczeni lekarze, których wspiera profesjonalna kadra kosmetologów, stale poszerzająca swoją wiedzę. Niezbędne certyfikaty i doświadczenie, to tylko niektóre zalety personelu.

JOLANTA JAGŁA – MAKIEŁA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego na wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii, absolwentka studiów podyplomowych Medycyny Estetycznej dla lekarzy na GWSH w Katowicach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Pani Doktor ukończyła wiele kursów od podstawowych po wysokozaawansowane w każdej dziedzinie Medycyny Estetycznej, którą zajmuje się od 11lat. Uczestniczy w konferencjach naukowych Akademii Allergana, stale podnosi swoje kwalifikacje, a pracę z pacjentami ceni ponad wszystko.

ZOFIA MATUSIŃSKA

KOSMETOLOG

Dyplomowana kosmetolog, absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Praca jest jej pasją, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pasjonuje się zabiegami iniekcyjnymi, a dodatkowo stylizacją brwi i makijażem. Dobro Pacjenta zawsze stawia na pierwszym miejscu. W swojej pracy cechuje się profesjonalizmem.

DARIA BEDNAREK

KOSMETOLOG

Dyplomowana kosmetolog. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, aktualnie kontynuuje naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją wiedzę czerpie nie tylko ze studiów, ale również z książek, artykułów naukowych oraz z licznych szkoleń. Kosmetologią pasjonuje się od dziecka. W swojej pracy charakteryzuje się indywidualnym i holistycznym podejściem do Pacjenta. Prywatnie uwielbia fotografie, taniec, zdrowe żywienie oraz nieustanną edukację.

KATARZYNA KARAŚ

KOSMETYCZKA

Kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem. W branży Beauty od 2008 roku. Ukończyła wiele szkoleń m.in. Taping estetyczny twarzy, Nanoplastia, modelowanie sylwetki.
Jej ulubione zabiegi to te z zakresu modelowania ciała (Perfect Shape, Exilis elite oraz HIFU). Prywatnie jest wielką fanką sushi i interesuje się szeroko pojętym rozwojem osobistym.

Marta Bała-Tabor

Specjalista ds. żywienia Trener Personalny Fizjoterapeuta - masażysta

Nazywam się Marta Bała-Tabor,

Jestem fizjoterapeutą, trenerem fitness oraz dietetykiem, a prywatnie pasjonatką zdrowego stylu życia.

Ukończyłam studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku fizjoterapia oraz studia podyplomowe z dietetyki oraz treningu fitness i ćwiczeń siłowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Dzięki mojemu wykształceniu jestem w stanie pomóc pacjentowi w poprawie wszystkich aspektów zdrowotnych.

Dzięki zdobytej wiedzy przygotowuję racjonalne diety, które uczą tylko prawidłowych nawyków żywieniowych i pokazują, że dieta może być zdrowa i smaczna. Przy wspólnym wykonywaniu ćwiczeń dbam nie tylko o Twoją zdrową utratę wagi, lecz także o zachowywanie prawidłowej postawy i prawidłowego rozwoju układu ruchowego. Takie podejście daje zdrowie w całym spektrum na dobrze skonstruowanych fundamentach.

Dbając o swoje zdrowie istotnym elementem mojego życia zawodowego i prywatnego jest sport. W wolnym czasie trenuję na siłowni, biegam i jeżdżę na rolkach. Często biorę udział w imprezach biegowych na terenie Śląska. Staram się być przykładem dla moich pacjentów, pokazując im, że inwestycja w zdrowie i lepsza kondycja, za którymi stoi sumienna praca – jest opłacalna. 

IZABELA CHRZĄSZCZ

STYLISTKA PAZNOKCI

KAROLINA PIETROWIAK

STYLISTKA PAZNOKCI

Absolwentka szkoły kosmetycznej, której ukończenie zapoczątkowało przygodę ze stylizacją paznokci. Ukończyła liczne profesjonalne kursy. Specjalizuje się w wykonywaniu paznokci metodą żelową, manicure hybrydowym, manicure klasycznym, a także pedicure. Prywatnie interesuje się rysunkiem, dlatego też swoje hobby często przenosi na paznokcie. Portrety, pejzaże czy inne rysunki na paznokciach, nie są dla niej problemem - a wręcz przyjemnością. 

PAULINA JURCZYŃSKA

RECEPCJONISTKA