You are currently viewing PERFECT SHAPE + VANQUISH GRATIS!

PERFECT SHAPE + VANQUISH GRATIS!

   KUP SERIĘ  6 ZABIEGÓW PERFECT SHAPE – ODBIERZ 2 ZABIEGI VANQUISH W PREZENCIE*!

*otrzymujesz zabiegi o wartości 1200zł GRATIS!

Perfect Shape to innowacyjny zabieg modelująco-liftingujący, który skutecznie redukuje cellulit i ujędrnia skórę.  Zabieg łączy w sobie cztery, sprawdzone i efektywne technologie: Vacuum oraz LED , Fala radiowa, Ultradźwięki

Dzięki  Vacuum, usuwane są zastoje limfatyczne co w efekcie skutecznie redukuje cellulit i obrzęki. Dodatkowo, umieszczone w głowicy światło LED (czerwone) ujędrnia skórę.

Fala radiowa wytwarza odczuwalne ciepło, którego efektem jest wzrost mikrokrążenia, pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych, dotlenienie skóry oraz wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Ultradźwięki (kawitacja) wzmacnia efekt redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia wybranych partii ciała i modelowania sylwetki. Komórki tłuszczowe dzięki ultradźwiękom ulegają sprzężeniu i rozprzężeniu w efekcie dochodzi do ich redukcji.

Ponadto,  w naszej Klinice dysponujemy specjalną głowicą do zabiegów na twarz, dzięki której jest możliwość dokładniejszego opracowania np. okolic oczu.  W efekcie skóra staje się ujędrniona, odmłodzona, a obrzęki ulegają widocznemu zmniejszeniu.