OPIEKA DIETETYCZNA

Jednorazowa konsultacja dietetyczna 99 zł zamiast 139 zł

* Promocja trwa do 31 stycznia. Zadzwoń i dowiedz się więcej

30% OPIEKA DIETETYCZNA

INDYWIDUALNA OPIEKA SPECJALISTY DS. ŻYWIENIA

* Promocja trwa do 31 stycznia. Zadzwoń i dowiedz się więcej

Jednorazowa konsultacja dietetyczna 99 zł zamiast 139 zł

* Promocja trwa do 31 stycznia. Zadzwoń i dowiedz się więcej

4 INDYWIDUALNE SPOTKANIA

w miesiącu

ZMIANA PLANU ŻYWIENIOWEGO

co tydzień

KONTROLA POSTĘPÓW

co tydzień

450 PLN

/ miesiąc

Co zyskasz dzięki opiece Specjalisty ds. Żywienia?

Co zyskasz dzięki opiece
Specjalisty ds. Żywienia?

Opieka Specjalisty ds. Żywienia polega na regularnych, cotygodniowych wizytach (4 wizyty w miesiącu), dzięki którym cały proces chudnięcia jest kontrolowany i na bieżąco monitorowany.

osczasu strzalki
spotkanie 1 3
spotkanie 2 5 1
spotkanie 3 5
spotkanie 4 5
  • Proces rozpoczyna się od konsultacji, podczas której przeprowadzany jest wywiad kliniczny, który pozwoli Cię lepiej poznać i ustalić cele jakie chcesz osiągnąć. 
 
  • Następnie przeprowadzana jest wnikliwa analiza i ocena Twoich zachowań żywieniowych, analiza składu ciała oraz pomiar antropometryczny. Wszystkie te działania pozwalają na określenie odpowiedniego i indywidualnie dostosowanego do Ciebie planu żywienia.
 
  • Po przeprowadzeniu wywiadu otrzymujesz specjalnie przygotowany, indywidualny plan żywieniowy, który obejmuje pakiet jadłospisów dziennych, dopasowanych pod względem – celu, stanu zdrowia oraz upodobań smakowych. W razie potrzeby jadłospis może być modyfikowany podczas cotygodniowych konsultacji.  Dla ułatwienia prowadzenia diety otrzymujesz specjalnie przygotowaną listę zakupów.


Regularne, cotygodniowe wizyty ze Specjalistą ds. Żywienia pomogą Ci osiągnąć cel i wymarzoną sylwetkę. Chudnij zdrowo, bez głodówek i suplementów!

Jak przygotować się do pierwszej konsultacji ze Specjalistą ds. Żywienia?

Jak przygotować się do pierwszej konsultacji ze
Specjalistą ds. Żywienia?

  • Zalecamy nie jeść, nie pić dużej ilości napojów, kawy oraz alkoholu około 2h przed wizytą.
  • Nie zaleca się uprawiać bezpośrednio przed wizytą aktywności fizycznej, ponieważ pomiar ciała może wyjść nieadekwatny do stanu faktycznego.
  • Jeżeli posiadasz wyniki z ostatnich badań typu morfologia krwi, poziom glukozy, transaminazy, poziom hormonu TSH, ogólne badanie moczu – zabierz je ze sobą.
  • Jeżeli zażywasz regularnie leki bądź suplementy diety, warto przed spotkaniem przygotować taką listę, która ułatwi prace Specjaliście.

Jak wglądają cotygodniowe konsultacje ze
Specjalistą ds. Żywienia?

Jak wglądają cotygodniowe konsultacje ze Specjalistą ds. Żywienia?

Indywidualne wizyty kontrolne odbywają się co tydzień. Dzięki tak częstym i regularnym spotkaniom można lepiej i dokładniej obserwować oraz kontrolować postępy. Dodatkowo możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami, zadać nurtujące pytania oraz porozmawiać na temat diety. Nasz Specjalista ds. żywienia jest wtedy do Twojej dyspozycji. Możesz zgłosić chęć zmiany dania, bądź produktu, który Ci nie odpowiada, a w jego miejsce dostaniesz inny.

W dietach najgorszy jest brak motywacji i ogrom informacji jaki trzeba wiedzieć, żeby robić to zdrowo i efektywnie. Nasz Specjalista jest od tego, aby motywować Cię do działania, czuwać nad Twoim ciałem, a przede wszystkim zdrowiem. Od teraz nie musisz się już bać diety! Zostanie ona ułożona na podstawie Twoich upodobań smakowych, dlatego stanie się ona przyjemnością, a nie przymusem. Pamiętaj, my jesteśmy po to, aby zadbać o Twój komfort podczas drogi do osiągniecia Twojej wymarzonej sylwetki.