DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Przez cały kwiecień w naszej Klinice trwa wyjątkowa promocja na zabiegi Diego Dalla Palma. Odkryj nasze zabiegi Cell Detoxium oraz Oxygenating O3 i skorzystaj z wyjątkowych rabatów!

Tylko do 30 kwietnia

Kup 1 zabieg i otrzymaj 10% rabatu!

Kup 3 zabiegi i otrzymaj aż 20% rabatu!

Nie przegap okazji. Napisz do nas lub zadzwoń pod numer  32 420 29 78

Cell Detoxium

To zabieg głęboko odtruwający komórki. Kompleks CELL DETOXIUM stymuluje eliminowanie substancji toksycznych i zmienionych komponentów komórkowych. Dzięki niemu Twoja skóra stanie się czysta, zrównoważona oraz gotowa do regeneracji i bio-rewitalizacji.

Dowiedz się więcej o Cell Detoxium

Oxygenating O3

To zabieg natleniający Diego Dalla Palma Professional, który podnosi poziom natlenienia i witalności skóry. Jednocześnie stymuluje lokalne mikro-krążenie, dzięki czemu nadaje skórze naturalną świeżość i promienność.  Jego działanie szokowe sprawia, że Twoja skóra staje się rozbudzona i rozświetlona.

Dowiedz się więcej o Oxygenating O3


System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności