O NASZEJ KLINICE

DRZAZGA CLINIC

Witaj w naszej Klinice Laseroterapii i Medycyny Estetycznej w Chorzowie. Zapoznaj się z innowacyjnymi zabiegami na twarz i ciało, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Świadczymy usługi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii na najwyższym, światowym poziomie. Wykonasz u nas klasyczne zabiegi upiększające ciało, jak i nowatorskie usługi kosmetyczne. Do zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości i światowej klasy sprzęt, który pozwala uzyskać lepsze efekty w krótszym czasie.

Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze, których wspiera profesjonalna kadra kosmetologów, stale poszerzająca swoją wiedzę i kompetencje, co gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanych przez nas zabiegów. 

prezes-2

„Piękno jest ponadczasowe, a my pomagamy Ci to zauważyć. Pozwól nam zadbać
o siebie w sposób, jakiego wcześniej nie znałaś/znałeś.”

podpis

Piękno zaczyna się wewnątrz, a naszą misją jest jedynie to uzewnętrznić. Odkryjemy wszystkie Twoje atuty i sprawimy, że poczujesz się wyjątkowy. Dzięki szerokiej gamie oferowanych przez nas zabiegów każdy znajdzie coś dla Siebie!

„Piękno jest ponadczasowe, a my pomagamy Ci to zauważyć. Pozwól nam zadbać o siebie w sposób, jakiego wcześniej nie znałaś/znałeś.”

podpis

Piękno zaczyna się wewnątrz! Naszą misją jest jedynie to uzewnętrznić. Odkryjemy wszystkie Wasze atuty i sprawimy, że poczujecie się wyjątkowi. Idea ta doskonale współgra z naszym motto. Dzięki szerokiej gamie oferowanych przez nas zabiegów każdy znajdzie coś dla Siebie!