DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

 

Dla bezpieczeństwa naszych pacjentów oraz pracowników Kliniki DRZAZGA CLINIC wdrożyliśmy odpowiednie procedury minimalizujące ryzyko zakażenia, stosując wszystkie zabezpieczenia, które wynikają z aktualnej wiedzy medycznej. Procedury będą aktualizowane na bieżąco w oparciu o komunikaty sanitarne.

 

Klinika

Ze względu na bezpieczeństwo naszych pacjentów i pracowników, ograniczamy ilość pacjentów do minimum przebywających w tym samym czasie w Klinice. Między wizytami pacjentów zachowujemy 15 minut odstępu tak, aby ograniczyć możliwość spotkania się klientów. W ciągu tej 15 minutowej przerwy między zabiegami, Klinika zostanie dokładnie zdezynfekowana - zarówno przestrzeń gabinetu, jak i recepcja, szatnia oraz poczekalnia. Po każdym pacjencie zostanie dokładnie wywietrzone pomieszczenie.

Dodatkowo:

 1. Ze względu bezpieczeństwa z Kliniki usunęliśmy wszystkie elementy dekoracyjne, które są trudno zmywalne i nie pozwalają na ich dezynfekcję.
 2. W naszej Klinice używamy wyłącznie materiałów jednorazowych tj. prześcieradeł, ręczników, maseczek, rękawiczek, fartuchów.
 3. Dbając o bezpieczeństwo naszych pacjentów w naszej Klinice możemy zaproponować Państwu jedynie wodę mineralną w jednorazowych kubeczkach plastikowych.
 4. Przyjmujemy płatności kartą oraz gotówką, jednak dla bezpieczeństwa naszego i Państwa zalecamy płatność bezgotówkową.

 

Klient

Podczas telefonicznej rezerwacji terminu zostanie przeprowadzony z Państwem krótki wywiad w celu wykluczenia objawów koronawirusa. Jednocześnie informujemy, iż do Kliniki DRZAZGA CLINIC będą przyjmowani tylko Pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, katar).

Dodatkowo:

 1. Dla Pacjentów zgłaszających się do Kliniki zapewniamy maseczki i rękawiczki jednorazowe.
 2. Każdy po wejściu do Kliniki będzie zobowiązany do dezynfekcji rąk w wyznaczonym do tego miejscu. Następnie pacjent zostanie poddany bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała. Przed wejściem do Kliniki, pacjent zobowiązany jest do potwierdzenia podanych danych w wypełnionej ankiecie, podczas rozmowy telefonicznej.
 3. Prosimy pacjentów o zgłaszanie się do Kliniki bez osób towarzyszących. Staramy się maksymalnie zminimalizować ilość osób w Klinice, w tym personelu, do najbardziej niezbędnych. Prosimy też o przybycie na zabieg nie wcześniej niż 5 minut przed umówionym zabiegiem.
 4. Prosimy pacjentów zgłaszających się do Kliniki o nie używanie telefonów komórkowych oraz innych rzeczy przyniesionych ze sobą.

Personel

Nasz personel medyczny wyposażony jest we wszelkie środki ochrony własnej tj. :

 1. Przyłbica
 2. Jednorazowa maseczka
 3. Jednorazowe rękawiczki,
 4. Jednorazowy fartuch medyczny
 5. Obuwie  wymienne na terenie Kliniki

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności