DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Czas zabiegu:

zależnie od obszaru, od 30 minut

Znieczulenie:

nie

Rekomendowana ilość zabiegów:

minimum 3

Film:

Zobacz zabieg

Jest to kompleksowa procedura działająca zarówno na głębokie warstwy tkanki tłuszczowej, jak również na powierzchowne ujędrnienie skóry. Zabieg opiera się na wykorzystaniu dwóch długości fal Lasera Fotona Er:YAG i Nd:YAG, dzięki którym dochodzi do zniszczenia komórek tłuszczowych oraz do skracania włókien kolagenowych dla bardziej sprężystego i elastycznego wyglądu skóry.

Pierwszym krokiem jest zastosowanie trybu Piano: charakteryzuje się on superdługim, sekundowym impulsem, dzięki któremu dochodzi do głębokiego, równomiernego rozgrzania struktur skóry. Wywołany efekt termiczny skutkuje stymulacją lipolizy przez rozpad trójglicerydów na glicerol i kwasy tłuszczowe, które są metabolizowane w wątrobie, co przekłada się na zmniejszenie otłuszczenia i usprawnienie miejscowego krążenia.

Drugim etapem jest zastosowanie lasera Er:YAG w innowacyjnym trybie SMOOTH, dzięki któremu jest możliwe powierzchowne nagrzanie struktur skóry bez ablacji, obkurczając włókna kolagenowe oraz zapoczątkowując proces remodelingu kolagenu. Efektem tej procedury jest poprawa jędrności i elastyczności skóry.

Cennik

1000 zł - brzuch
600 zł - uda( jedna partia z: bryczesy, wewnętrzna strona, tył lub przód)
600 zł - ramiona
400-600 zł - boczki

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności