POZNAJ NASZEGO SPECJALISTĘ

Marta Bała-Tabor

Specjalista ds. żywienia

Trener Personalny

Fizjoterapeuta – masażysta

marta zdj2

Nazywam się Marta Bała-Tabor,

Jestem fizjoterapeutą, trenerem fitness oraz dietetykiem, a prywatnie pasjonatką zdrowego stylu życia.

Ukończyłam studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku fizjoterapia oraz studia podyplomowe z dietetyki oraz treningu fitness i ćwiczeń siłowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Dzięki mojemu wykształceniu jestem w stanie pomóc pacjentowi w poprawie wszystkich aspektów zdrowotnych.

Dzięki zdobytej wiedzy przygotowuję racjonalne diety, które uczą tylko prawidłowych nawyków żywieniowych i pokazują, że dieta może być zdrowa i smaczna. Przy wspólnym wykonywaniu ćwiczeń dbam nie tylko o Twoją zdrową utratę wagi, lecz także o zachowywanie prawidłowej postawy i prawidłowego rozwoju układu ruchowego. Takie podejście daje zdrowie w całym spektrum na dobrze skonstruowanych fundamentach.

Dbając o swoje zdrowie istotnym elementem mojego życia zawodowego i prywatnego jest sport. W wolnym czasie trenuję na siłowni, biegam i jeżdżę na rolkach. Często biorę udział w imprezach biegowych na terenie Śląska. Staram się być przykładem dla moich pacjentów, pokazując im, że inwestycja w zdrowie i lepsza kondycja, za którymi stoi sumienna praca – jest opłacalna.