Nagrody

certyfikat drzazgaclinic 2021 duzy

Złoty Certyfikat Rzetelności Płatniczej 2021

Certyfikat przyznawany jest firmom wiarygodnym, rzetelnym, którm można zaufać. 

tm

Teraz Polska

Nagroda otrzymana za najwyższą jakość świadczonych usług i oferowanych produktów. 

Statuetka Firma z jakością

Firma z jakością

Nagroda otrzymana za najwyższą jakość wykonywanych usług z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii oraz kompleksowe podejście do klienta.

statuetka 4

Klinika VIP 2020

Nagroda otrzymana za wprowadzenie oraz wykonywanie innowacyjnych zabiegów na światowym poziomie w DRZAZGA CLINIC, w tym nowatorskich usług kosmetologicznych i kosmetycznych popularnych w Stanach Zjednoczonych.

statuetka 2

Clinica Estetica RVB Skin Lab

Statuetka oraz tytuł Clinica Estetica otrzymana za zabiegi kosmetologiczne wykonywane na najwyższym poziomie. Nagroda przyznawana przez markę Diego dalla Palma professional RVB SKIN LAB dla najlepszych salonów w Polsce.

statuetka 1

BTL Marka z Misją DRZAZGA CLINIC 2019

Nagroda BTL przyznana za wprowadzenie do DRZAZGA CLINIC oraz wykonywanie innowacyjnego zabiegu EMSELLA. Nagroda Power of Beauty Party Medycyna Estetyczna 2019.

statuetka

Luksusowa Marka Roku DRZAZGA CLINIC 2018

Nagroda otrzymana za wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii oraz kosmetologii na najwyższym poziomie wg światowych standardów.

statuetka 3

Twórca luksusu DRZAZGA CLINIC 2018

Nagroda otrzymana za oferowanie zabiegów oraz produktów premium wyróżniających się na tle innych marek na rynku medycyny estetycznej.