VANQUISH

Czas zabiegu

30-45 minut

Części ciała

Ramiona, plecy, brzuch, boczki, uda

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

seria 4-6 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 4-6 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest VANQUSIH?

Uznana przez ekspertów i lekarzy za przełom w dziedzinie odchudzania, metoda Vanquish, to nowoczesny sposób na osiągnięcie szczupłej sylwetki. Vanquish umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej bez konieczności wyczerpującego treningu na siłowni.

Wspomagając zabieg Vanquish dobrym odżywianiem oraz minimalną dawką aktywności fizycznej, np. codziennym spacerem, uzyskasz niesamowite efekty!

Potwierdzeniem wyjątkowości metody Vanquish jest wiele nagród w kategorii Medycyna Estetyczna i Styl Życia przyznawanych przez takie magazyny jak Cosmopolitan oraz organizacje, np Aesthetics Awards, będący autorytetem i wyznacznikiem jakości w dziedzinie nowoczesnej medycyny.

 

Innowacyjna technologia

 

Vanquish jest urządzeniem stworzonym przez firmę BTL, który wykorzystuje technologię Vanquish™ LAHF [Large Area High-frequency Field] umożliwiającym selektywną redukcję tkanki tłuszczowej.

Technologia LAHF zapewnia:

  • redukcję tkanki tłuszczowej – oddziaływanie na tkanki o relatywnie niskim ukrwieniu,
  • automatyczne utrzymywanie temperatury – informacja zwrotna otrzymywana przy dostarczeniu energii do tkanki podskórnej,
  • redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej na dużym obszarze ciała, np. na całą powierzchnię brzucha.

Nowoczesna technologia Vanquish została poddana ocenie i opinii Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków, która potwierdziła, że metoda ta jest bezpieczna dla pacjenta. Wynik testów wykazał jedynie minimalne skutki uboczne podczas kuracji Vanquish polegające na lekkim zaczerwienieniu okolic ciała poddawanych kuracji i uczucie ciepła zaraz po zabiegu.

 

Jak działa Vanquish?

Podczas 30-minutowego zabiegu, wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości, wytworzone za pomocą aplikatora umieszczonego w odległości 1-2 cm od skóry, powoduje drgania elektronów w komórce tłuszczowej, dzięki czemu wytwarzane jest ciepło, rozgrzewające tkankę tłuszczową do 45-47°C.

W efekcie czego dochodzi do rozpadu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które zostają usunięte z adipocytów i wykorzystane przez organizm jako energia.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Efekty po zabiegu

Cennik

600 zł - 1 zabieg 
1400 zł - seria 4 zabiegów
2100 zł - seria 6 zabiegów
2800 zł - seria 8 zabiegów

Zarezerwuj termin zabiegu:

Modelowanie sylwetki Vanquish

Redukcja tkanki tłuszczowej jeszcze nigdy nie była tak prosta i szybka. Przedstawiamy rewolucyjny zabieg modelowania sylwetki — Vanquish. W 2014 roku otrzymał on nagrodę Prix de Beaute czytelniczek czasopisma Cosmopolitan (uznano go za najlepszy zabieg medycyny estetycznej), a także nagrodę JOY Trendy 2014 (przyznało ją jury w kategorii Styl życia — zabiegi modelujące sylwetkę). Z kolei w 2016 roku Vanquish otrzymał nagrodę The Aestethic Industry Awards.

Vanquish jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, nieinwazyjnym i bezkontaktowym. Oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, obejmując obszary takie jak brzuch, boki, uda, pośladki. Efekty widoczne są już po jednej sesji. Nie musisz stosować drakońskich diet ani wyczerpujących ćwiczeń fizycznych, aby Twoja sylwetka była idealna. Wystarczy zdrowy tryb życia i minimalna aktywność w postaci codziennego spaceru. Proponujemy Ci zabieg, który rozbija nie tylko powierzchniową tkankę tłuszczową, ale także jej głębokie warstwy. Dzięki temu cieszysz się szybkimi i trwałymi rezultatami.

Vanquish, czyli nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej

Zabiegi modelowania sylwetki wkraczają na coraz wyższy poziom. Przykładem jest właśnie Vanquish. Wykorzystuje on technologię LAHF (Large Area High Frequency Field — wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości), która umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Innowacją zabiegu jest fakt, że podczas jego wykonywania dochodzi nie tylko do rozbicia tłuszczu w komórkach tłuszczowych, ale i samych komórek.

Vanquish przeprowadzamy bezdotykowo, co gwarantuje Ci komfort i bezpieczeństwo. Aplikator urządzenia umieszczamy w bezpiecznej odległości od Twojej skóry.

Mistrz szybkiego redukowania tkanki tłuszczowej w akcji

Vanquish to urządzenie stworzone przez firmę BTL Aesthetics specjalnie z myślą o redukcji tkanki tłuszczowej. Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne, szybkie i skuteczne! Podczas zabiegu zwiększa się temperatura w komórkach tłuszczowych, co powoduje ich obumarcie. Technologię LAHF — Large Area High Frequency Field zaakceptowała FDA, czyli Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków.

Wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości działa na głęboko położoną tkankę tłuszczową. My otrzymujemy automatyczną informację zwrotną podczas dostarczania energii do tkanki tłuszczowej. Dzięki temu możliwe jest selektywne utrzymanie temperatury bez udziału operatora. Zabieg działa miejscowo, nie uszkadzając okolicznych tkanek.

Twoją skórę chłodzi powietrze, podczas gdy wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości działa na głęboką tkankę tłuszczową, podgrzewając ją do wyższej temperatury, niż mają okoliczne tkanki.

Przebieg zabiegu Vanquish

Przebieg zabiegu wymaga tylko obecności operatora, który kontroluje pracę systemu. Nad obszarem, który chcemy poddać zabiegowi, umieścimy specjalny aplikator. W trakcie zabiegu urządzenie Vanquish monitoruje ilość i jakość tkanki tłuszczowej pacjenta. Dzięki temu dopasowuje terapię do jego potrzeb.

Tym, co wyróżnia zabieg Vanquish jest to, że podczas jednej sesji możemy objąć duży obszar ciała, na przykład cały brzuch. Wspomniany aplikator umieszczamy 1-2 cm nad ciałem tak, aby nie dotykał do Twojej skóry. Energia, która bazuje na systemie RF, dociera do komórek tłuszczowych, indukując w nich proces apoptozy (obumarcia). Jest to zupełnie naturalne zjawisko. Podczas zabiegu odczuwa się przyjemne ciepło, co zapewnia komfort pacjentowi.

Vanquish jest krótkim zabiegiem. Jedna sesja trwa około 30 minut. Rekomendujemy, aby wykonać 4-6 zabiegów w odstępie 7 dni.

Czy zabieg Vanquish jest dla Ciebie?

Oczywiście! Jeśli zmagasz się z cellulitem lub nagromadzoną tkanką tłuszczową, skorzystaj z zabiegu Vanquish w naszej Klinice Medycyny Estetycznej. Spodziewaj się zmniejszenia obwodu w talii i udach, utraty zbędnych kilogramów oraz poprawy jakości skóry na obszarach poddanych zabiegowi.

W trakcie kuracji zalecamy, abyś stosowała lekkostrawną dietę. Wypijaj także przynajmniej od 2 do 5 litrów wody dziennie. Rekomendujemy umiarkowaną aktywność fizyczną. Dzięki niej przyspieszają się procesy metaboliczne, które zachodzą w tkankach.

Zabieg Vanquish nie jest jednak dla Ciebie, jeśli cierpisz na termo-hipestezję (zaburzenia odczuwania różnicy temperatur), jesteś w ciąży, karmisz piersią, zmagasz się z nowotworami. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu Vanquish są zaburzenia krzepliwości krwi, zaburzenia psychiczne, niewydolność krążenia, choroby nerek, stany gorączkowe. Zabiegowi nie możesz poddać się również wtedy, kiedy stosujesz domaciczne wkładki antykoncepcyjne zawierające metal, masz wszczepiony implant, cierpisz na choroby zastawek serca, jesteś w trakcie radioterapii.

Postaw na rewolucyjny zabieg, jakim jest Vanquish. Zlikwiduj boczki, nadmiarowe centymetry i wałeczki tłuszczu. Szybko, bez bólu i efektywnie.