VANQUISH

Czas zabiegu

30-45 minut

Części ciała

Ramiona, plecy, brzuch, boczki, uda

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

seria 4-6 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 4-6 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest VANQUSIH?

Uznana przez ekspertów i lekarzy za przełom w dziedzinie odchudzania, metoda Vanquish, to nowoczesny sposób na osiągnięcie szczupłej sylwetki. Vanquish umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej bez konieczności wyczerpującego treningu na siłowni.

Wspomagając zabieg Vanquish dobrym odżywianiem oraz minimalną dawką aktywności fizycznej, np. codziennym spacerem, uzyskasz niesamowite efekty!

Potwierdzeniem wyjątkowości metody Vanquish jest wiele nagród w kategorii Medycyna Estetyczna i Styl Życia przyznawanych przez takie magazyny jak Cosmopolitan oraz organizacje, np Aesthetics Awards, będący autorytetem i wyznacznikiem jakości w dziedzinie nowoczesnej medycyny.

 

Innowacyjna technologia

 

Vanquish jest urządzeniem stworzonym przez firmę BTL, który wykorzystuje technologię Vanquish™ LAHF [Large Area High-frequency Field] umożliwiającym selektywną redukcję tkanki tłuszczowej.

Technologia LAHF zapewnia:

  • redukcję tkanki tłuszczowej – oddziaływanie na tkanki o relatywnie niskim ukrwieniu,
  • automatyczne utrzymywanie temperatury – informacja zwrotna otrzymywana przy dostarczeniu energii do tkanki podskórnej,
  • redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej na dużym obszarze ciała, np. na całą powierzchnię brzucha.

Nowoczesna technologia Vanquish została poddana ocenie i opinii Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków, która potwierdziła, że metoda ta jest bezpieczna dla pacjenta. Wynik testów wykazał jedynie minimalne skutki uboczne podczas kuracji Vanquish polegające na lekkim zaczerwienieniu okolic ciała poddawanych kuracji i uczucie ciepła zaraz po zabiegu.

 

Jak działa Vanquish?

Podczas 30-minutowego zabiegu, wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości, wytworzone za pomocą aplikatora umieszczonego w odległości 1-2 cm od skóry, powoduje drgania elektronów w komórce tłuszczowej, dzięki czemu wytwarzane jest ciepło, rozgrzewające tkankę tłuszczową do 45-47°C.

W efekcie czego dochodzi do rozpadu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które zostają usunięte z adipocytów i wykorzystane przez organizm jako energia.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Efekty po zabiegu

Cennik

600 zł - 1 zabieg 
1400 zł - seria 4 zabiegów
2100 zł - seria 6 zabiegów
2800 zł - seria 8 zabiegów

Zarezerwuj termin zabiegu: