TIGHTSCULPTING

Czas zabiegu

od 30 minut

Części ciała

Ramiona, brzuch, boczki, uda

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

min. 3

Rekonwalescencja

do 7 dni

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest TIGHTSCULPTING?

TightSculpting, jest to kompleksowa procedura działająca zarówno na głębokie warstwy tkanki tłuszczowej, jak również na powierzchowne ujędrnienie skóry. Zabieg opiera się na wykorzystaniu dwóch długości fal lasera Fotona Er:YAG i Nd:YAG, dzięki którym dochodzi do zniszczenia komórek tłuszczowych oraz do skracania włókien kolagenowych dla bardziej sprężystego i elastycznego wyglądu skóry.

Pierwszym krokiem jest zastosowanie trybu PIANO, charakteryzującego się superdługim, sekundowym impulsem, dzięki któremu dochodzi do głębokiego, równomiernego rozgrzania struktur skóry. Wywołany efekt termiczny skutkuje stymulacją lipolizy przez rozpad trójglicerydów na glicerol i kwasy tłuszczowe, które są metabolizowane w wątrobie, co przekłada się na zmniejszenie otłuszczenia i usprawnienie miejscowego krążenia.

Drugim etapem jest zastosowanie lasera Er:YAG w innowacyjnym trybie SMOOTH, dzięki któremu jest możliwe powierzchowne nagrzanie struktur skóry bez ablacji, obkurczając włókna kolagenowe oraz zapoczątkowując proces remodelingu kolagenu. Efektem tej procedury jest poprawa jędrności i elastyczności skóry.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Efekty po zabiegu

Cennik

1000 zł – brzuch
600 zł – uda (jedna partia z: bryczesy, wewnętrzna strona, tył lub przód)
600 zł – ramiona
400 – 600 zł – boczki

Zarezerwuj termin zabiegu: