PERFECT SHAPE

Czas zabiegu

ok. 60 minut

Części ciała

Podbródek, szyja, policzki, okolica oczu, ramiona, brzuch, uda, pośladki

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

seria 3-6 zabiegów

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 3 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest PERFECT SHAPE?

Perfect Shape to innowacyjny zabieg modelująco-liftingujący, który skutecznie redukuje cellulit i ujędrnia skórę.  Zabieg łączy w sobie cztery, sprawdzone i efektywne technologie: Vacuum oraz LED , Fala radiowa, Ultradźwięki

Dzięki  Vacuum, usuwane są zastoje limfatyczne co w efekcie skutecznie redukuje cellulit i obrzęki. Dodatkowo, umieszczone w głowicy światło LED (czerwone) ujędrnia skórę.

Fala radiowa wytwarza odczuwalne ciepło, którego efektem jest wzrost mikrokrążenia, pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych, dotlenienie skóry oraz wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Ultradźwięki (kawitacja) wzmacnia efekt redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia wybranych partii ciała i modelowania sylwetki. Komórki tłuszczowe dzięki ultradźwiękom ulegają sprzężeniu i rozprzężeniu w efekcie dochodzi do ich redukcji.

Ponadto,  w naszej Klinice dysponujemy specjalną głowicą do zabiegów na twarz, dzięki której jest możliwość dokładniejszego opracowania np. okolic oczu.  W efekcie skóra staje się ujędrniona, odmłodzona, a obrzęki ulegają widocznemu zmniejszeniu.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Po zabiegu

Po zabiegu może być widoczny lekki rumień. Zabieg nie wyłącza z codziennych aktywności.

Efekty po zabiegu

Cennik

Twarz:

150 zł – oczy

200 zł – podbródek + szyja

250 zł – twarz

Ciało:

250 zł – ramiona

300 zł  – brzuch

400 zł – uda przód lub tył

300 zł – pośladki

Zarezerwuj termin zabiegu: