HIFU ADVANCE

Czas zabiegu

ok. 60 minut

Części ciała

Podbródek, policzki, okolica oczu, twarz, całe ciało

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

min. 1

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 3 miesiącach

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest HIFU ADVANCE?

HIFU Advance to nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący okolice twarzy, szyi oraz ciała, który pozwala uzyskać spektakularny i widoczny efekt liftingu. Zabieg w 2020 roku otrzymał nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii zabiegi liftingujące. 

HIFU Advance wykorzystuje metodę HIFU, czyli działanie bezpiecznych fal ultradzwiękowych o wysokiej częstotliwości, które odpowiednio podgrzewają tkankę stymulując ją do regeneracji. W efekcie dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny przeciwdziałając przy tym procesom starzenia i zapobiegając wiotkości skóry. HIFU to technologia nieinwazyjna, która nie wymaga specjalnego przygotowania, ani konieczności przejścia okresu rekonwalescencji po zabiegu.

HIFU Advance oparta jest na oryginalnej technologii TDT™ (Thermal Diffusion Treatment), która umożliwia uzyskanie różnych rodzajów energii cieplnej na skórze powodując, że zabieg jest jeszcze bardziej efektywny i bezpieczny. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym jest to bezkonkurencyjny zabieg liftingujący przywracający skórze sprężystość i jędrność.

HIFU Advance wyposażony jest w specjalną głowicę do opracowywania mniejszych okolic twarzy np. oczu.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Efekty po zabiegu

Cennik

Twarz:

1200 zł – czoło

1500 zł – policzki

1000 zł – 1200 zł – oczy

1200 zł – 1800 zł – podbródek

2000 zł – 3000 zł – owal twarzy

Ciało:

od 2100 zł do 8000 zł – do ustalenia podczas indywidualnej konsultacji

 

Każda dodatkowa okolica -10%

Zarezerwuj termin zabiegu:

Modelowanie sylwetki Hifu Advance

W naszej klinice wykonujemy lifting Hifu Advance przy użyciu ultradźwięków. Zabieg natychmiastowo napina skórę i modeluje sylwetkę. Ultradźwięki przesyłane w głąb skóry poprawiają jej napięcie, przyczyniając się do produkcji włókien kolagenowych. Dzięki Hifu Advance lifting bez użycia skalpela staje się możliwy!

Hifu Advance, czyli nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący

Hifu Advance wykorzystuje skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości (Hifu). Podgrzewają one tkankę do bezpiecznej temperatury, co stymuluje ją do regeneracji.

Utrata wiotkości i jędrności skóry dzięki Hifu Advance przestaje być problemem. Zabieg nazywany jest nieinwazyjnym liftingiem, ponieważ nie potrzeba skalpela, aby poprawić napięcie skóry i miejscowo zredukować tkankę tłuszczową.

Hifu Advance bazuje na technologii dyfuzji termicznej (TDT). Dzięki niej uzyskujemy różne rodzaje energii cieplnej, przez co zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny i bezpieczny. Modelujemy okolice twarzy, szyi i ciała.

Technologia TDT — działa na różnych głębokościach skóry

Zabieg Hifu Advance jest bezbolesny, a jego efekty widoczne są od razu. Technologia TDT (Thermal Diffusion Treatment) polega na skupieniu wiązki cieplnej w podskórnej tkance tłuszczowej na trzech różnych głębokościach. TDT wykorzystuje efekty fizyczne takie jak mikroogniskowanie i dyfuzja. Zabieg Hifu Advance prowadzi do miejscowego stanu zapalnego i migracji komórek żernych, czyli makrofagów. To właśnie owe makrofagi przez proces fagocytozy wchłaniają produkty degradacji tkanki tłuszczowej. Po podgrzaniu włókien kolagenowych dochodzi do ich mikrouszkodzeń, dzięki czemu następuje poprawa napięcia skóry. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Lifting i poprawa jędrności skóry to nie jedyne korzyści zabiegu Hifu Advance!

Dzięki zabiegowi Hifu Advance wymodelujemy Twoją twarz, uniesiemy brwi, a także usuniemy tak zwane „chomiki”. W 2020 roku Hifu Advance otrzymał tytuł perły dermatologii estetycznej. Jakie korzyści odniesiesz, decydując się na zabieg? Przede wszystkim:

 • wymodelujesz twarz (lifting skóry),
 • wyszczuplisz linię żuchwy,
 • zmniejszysz “chomiki”,
 • zniwelujesz drugi podbródek,
 • uniesiesz brwi,
 • zredukujesz zwiotczałą skórę,
 • poprawisz napięcie skóry,
 • wymodelujesz talię (kształtowanie sylwetki),
 • ujędrnisz skórę,
 • uniesiesz opadającą powiekę górną,
 • zlikwidujesz nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • odmłodzisz twarz i ciało (redukcja zmarszczek).

Wiesz już, że tkanka tłuszczowa redukuje się przez dużą ilość energii termalnej (absorbują ja także mikrofagi). Dzięki temu na różnych warstwach skóry uzyskujemy odpowiednie wartości energii cieplnej. Zabieg jest w pełni bezpieczny, ponieważ degradacja tkanki tłuszczowej następuje w sposób kontrolowany.

HIFU, czyli dźwięki o wysokiej częstotliwości

Po zabiegach wzmacniających skórę często wymagany jest okres rekonwalescencji. Hifu Advance ma to do siebie, że nie powoduje bólu, dlatego nie stosujemy w jego przypadku środków znieczulających. Po wykonanym zabiegu polecamy, aby użyć profesjonalnych kosmetyków. Zabieg dedykujemy wszystkim pacjentom bez względu na ich karnację i grubość skóry.

Ultradźwięki są dźwiękami o wysokiej częstotliwości. Ludzkie ucho ich nie słyszy. Ich podstawą jest zjawisko fali akustycznej. Fala uderzeniowa występuje w przyrodzie, a także medycynie (od lat 80. wykorzystuje się ją do kruszenia dużych kamieni nerkowych). Warto wspomnieć, że jeśli chodzi o medycynę, ultradźwięki stosuje się w ultrasonografii. Są one w pełni bezpieczne, dlatego korzysta z nich również medycyna estetyczna. Penetrują one głębokie warstwy skóry, nie uszkadzając jej powierzchni.

Przeciwwskazania do zabiegu Hifu Advance

Tak jak w przypadku każdego zabiegu, istnieją przeciwwskazania do wykonania Hifu Advance. Należą do nich:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • nowotwory złośliwe i stany po ich usunięciu (do 10 lat),
 • infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybiczne,
 • poparzenie skóry,
 • infekcja w miejscu, w którym ma być wykonany zabieg,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • epilepsja,
 • wrażliwa skóra,
 • metalowe implanty w miejscu wykonywania zabiegu.

Zalecamy, aby po zabiegu Hifu Advance stosować kremy z wysokimi filtrami, a także mocno nawilżać skórę. Rekomendujemy dermokosmetyki z witaminą C.