EMTONE

Czas zabiegu

od 30min (w zależności od ilości partii)

Części ciała

ramiona, brzuch, boczki, pośladki, uda przód i tył

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

4

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu, najlepsze efekty po serii 4 zabiegów

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest EMTONE?

To urządzenie, które łączy w sobie dwie najskuteczniejsze technologie – radiofrekwencja
monopolarna i fali uderzeniowej w jednym aplikatorze.
Radiofrekwencja monopolarna to jednobiegunowa fala, penetruje głęboko do tkanki tłuszcowej.
Tkanka podgrzewana jest do temperatury 42-45°C, dochodzi do pobudzenia syntezy włókien
kolagenowych przez fibroblasty oraz redukcji tłuszczu skumulowanego w komórkach
tłuszczowych.
Fale uderzeniowe wywołują w tkance wibracje w tkance, które rozrywają połączenia w błonie
komórek tłuszczowych, skutkuje to szybszym uwalnianiem i metabolizowaniem tłuszczu.
Dochodzi do pobudzenia krążenia w obrębie skóry poddanej zabiegowi, powoduje to szybsze
usuwanie metabolitów oraz zwiększenie podaży tlenu i substancji odżywczych, które z krwią
docierają do tkanek.

Efekty po zabiegu

Cennik

700 zł - 1 zabieg 

2600 zł - seria 4 zabiegów

Zarezerwuj termin zabiegu:

Redukcja cellulitu BTL Emtone

Cellulit, czyli inaczej skórka pomarańczowa, potrafi zepsuć wygląd nawet najpiękniejszej sylwetki. Zwykle pojawia się w po ciąży, w okresie dojrzewania, w czasie menopauzy lub podczas stosowania terapii hormonalnej.

Czasami kosmetyki, aktywność fizyczna i dieta nie są w stanie wyeliminować problemu, jakim jest cellulit. Wtedy z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii. Jednym z nich jest BTL Emtone, dzięki któremu pozbędziesz się skórki pomarańczowej i zredukujesz ilość miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Cellulit, czyli wróg pięknej sylwetki

Cellulit jest nierównomiernie nagromadzoną tkanką tłuszczową. Jego pojawienie się jest efektem zmian, jakie zachodzą w tkance podskórnej. Cellulit najczęściej atakuje pośladki, uda, brzuch i przedramiona. Nierówności, które widzisz na skórze to po prostu nierównomierne miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe wywierają nacisk na naczynia krwionośne i limfatyczne, spowalniając krążenie krwi i przemianę materii.

Nagromadzenie produktów przemiany materii w tkankach prowadzi do powstania cellulitu, czyli wroga pięknej sylwetki. Na wszystko jednak są sposoby! BTL Emtone nazwano dotykiem przyszłości w redukcji cellulitu i wyszczuplaniu. Przekonaj się, jak działa jeden z najbardziej zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej. 

BTL Emtone — skutecznie zwalcza miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej

BTL Emtone jest połączeniem dwóch technologii: monopolarnej radiofrekwencji (fali radiowej) i ukierunkowanej fali uderzeniowej, czyli fali akustycznej. Urządzenie Emtone łączy opisane wyżej technologie w jednym aplikatorze. To potęguje moc zabiegu, sprawiając, że jego efekty są jeszcze bardziej spektakularne.

Dzięki rezultatom, jakie daje nasze urządzenie Emtone, nie musisz wstydzić się swojego ciała. Od teraz możesz dumnie eksponować nogi, brzuch i przedramiona. Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej następuje szybko, a Ty od razu widzisz, jak zmniejsza się Twój cellulit.

Jak działa BTL Emtone?

Wiesz już, że nagromadzenie produktów przemiany materii prowadzi do powstania cellulitu. BTL Emtone pozbywa się niedoskonałości ciała — walczy ze skórką pomarańczową oraz likwiduje wiotkość skóry.

Radiofrekwencja monopolarna jest jednobiegunową falą, która dociera głęboko do tkanki podskórnej, oddziałując na tkankę łączną oraz tłuszczową. Podgrzewa ją do temperatury 45-55 stopni Celsjusza, dzięki czemu dochodzi do pobudzenia syntezy włókien kolagenowych przez fibroblasty. To z kolei wpływa na redukcję zapasów tłuszczu, który skumulował się w komórkach.

Fale akustyczne są falami uderzeniowymi. Wywołują one wibracje w tkankach, powodując rozerwanie połączeń w błonie komórek tłuszczowych. Dzięki temu tłuszcz szybciej się uwalnia i metabolizuje. W obrębie skóry poddanej zabiegowi dochodzi do usunięcia metabolitów i pobudzenia krążenia. Co za tym, idzie, następuje większa podaż tlenu i substancji odżywczych (wraz z krwią docierają one do tkanek).

Zsynchronizowane dostarczanie energii cieplnej i mechanicznej powoduje strukturalne zmiany w tkankach. To wpływa na szybkość i trwałość rezultatów, jakie uzyskasz — wymodelujesz sylwetkę i ujędrnisz skórę. Zaobserwujesz u siebie efekty zmniejszenia zapasów tłuszczu skumulowanego w komórkach tłuszczowych.

BTL Emtone jako przełom w redukcji tkanki tłuszczowej

Przyczyn niedoskonałego wyglądu sylwetki jest wiele. Należą do nich:

 • cellulit,
 • utrata elastyczności skóry,
 • nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • uszkodzone włókna kolagenowe,
 • nagromadzone produkty przemiany materii.

Z tymi objawami skutecznie walczy BTL Emtone! Wiesz już, że dzięki fali uderzeniowej i radiowej następuje redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej. To powoduje szybsze usuwanie metabolitów (udrożnienie układu limfatycznego) i redukcję cellulitu. Efekty działania BTL Emtone zostały potwierdzone klinicznie. Aż 93% kobiet po zabiegu zauważyło u siebie zmniejszenie cellulitu. Urządzenie wykazało wysoką skuteczność w przypadku pacjentek z umiarkowanym i ciężkim cellulitem. Nastąpił także wzrost elastyczności skóry i eliminacja obrzęków tłuszczowych. Obwód bioder zmniejszył się średnio o ponad 2 centymetry na każdym udzie. Badania USG jasno pokazały, że skóra w miejscu wykonania zabiegu pogrubiła się i wygładziła.

Dla kogo jest BTL Emtone?

Jeśli Twoimi problemami są:

 • cellulit,
 • utrata jędrności i elastyczności skóry,
 • obrzęki limfatyczne i tłuszczowe,
 • nierówności skóry, które powstały na skutek lipolizy lub liposukcji,

skorzystaj z BTL Emtone. Będziesz mogła bez skrępowania odsłaniać nogi w spódnicy mini lub dumnie eksponować sylwetkę w skąpym stroju kąpielowym.

Jakie są efekty BTL Emtone?

W efekcie zabiegu BTL Emtone następuje:

 • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej (fale akustyczne wywołując wibracje w tkance, powodują rozerwanie połączeń w błonach komórek tłuszczowych),
 • wyszczuplenie,
 • ujędrnienie skóry,
 • remodeling kolagenu,
 • wygładzenie skóry,
 • redukcja cellulitu,
 • udrożnienie układu limfatycznego,
 • eliminacja obrzęków tłuszczowych i limfatycznych,
 • detoksykacja organizmu,
 • przyspieszenie metabolizmu.

Przeciwwskazania do BTL Emtone

Przed zabiegiem (na 2-3 dni) zaleca się, aby wypijać 2-3 litry wody dziennie. Odpowiednie nawodnienie jest ważne także w trakcie trwania sesji, jak również po jej zakończeniu. Nie wszyscy mogą poddać się BTL Emtone. Dla kogo nie jest przeznaczony zabieg? Jeśli:

 • cierpisz na zaburzenia krzepliwości krwi,
 • masz aktywną infekcję skórną,
 • jesteś w trakcie leczenia onkologicznego,
 • chorujesz na nadciśnienie,
 • masz zaawansowaną cukrzycę,
 • cierpisz na niewydolność wątroby,
 • borykasz się z niewydolnością nerek,
 • jesteś w ciąży lub karmisz piersią,

zrezygnuj z BTL Emtone.

BTL Emtone to unikalna terapia antycellulitowa niwelująca oznaki utraty jędrności skóry, cellulit i redukująca główne mankamenty estetyczne ciała. Koniec z objawami takimi jak nierówna powierzchnia skóry, wiotkość i brak elastyczności. Po zabiegu licz na zmniejszenie obwodów bioder, wygładzenie ciała i optyczne wysmuklenie sylwetki.

Nie czekaj, aż skórka pomarańczowa zrujnuje Twój wygląd i dobre samopoczucie. Już teraz umów się na zabieg!