EMSCULPT neo

Czas zabiegu

30 minut

Części ciała

Ramiona, brzuch, pośladki, uda przód i tył, łydki

Znieczulenie

Brak

Liczba zabiegów

4

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu, najlepsze efekty po serii 4 zabiegów

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest EMSCULPT NEO?

EMSCULPT NEO to innowacyjne urządzenie do rzeźbienia sylwetki jako jedyna i pierwsza na świecie łączy HIFEM+ i RF w jednym zabiegu. Dzięki zsynchronizowaniu dwóch rodzajów energii EMSCULPT NEO nie ma sobie równych, jeśli chodzi o skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej i rozbudowie mięśni. W trakcie zabiegu dochodzi do rekordowego spalania tłuszczu na poziomie 30% na skutek działania dwóch energii:
– Fala radiowa rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy.
– HIFEM- energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych Seria 4 zabiegów EMSCULPT NEO wywołuje wzrost mięśni podobny do 12-16 tygodni treningu oporowego i daje przyrost masy mięśni o ok. 25%. Sam zabieg trwa około 30 minut.

Po zabiegu

Zabieg nie wyłącza z codziennych aktywności. Nie powstają tzw. „zakwasy”.

Efekty po zabiegu

Cennik

1700 zł - 1 zabieg

5700zł - seria 4 zabiegów

Zarezerwuj termin zabiegu:

Rzeźbienie sylwetki Emsculpt neo

Umięśniona sylwetka bez grama tłuszczu przestaje być marzeniem! Już nie musisz spędzać wielu godzin na siłowni, aby zachwycać wysportowanym ciałem. Przedstawiamy Emsculp neo — innowacyjny zabieg, który niszczy podskórną tkankę tłuszczową. Bez wyrzeczeń w postaci wyczerpującej aktywności fizycznej i drakońskiej diety.

Emsculpt neo — niszczy podskórny tłuszcz i buduje mięśnie

Emsculpt neo jest urządzeniem, które bezinwazyjnie zmniejsza tkankę tłuszczową. Sprzęt jako jedyny łączy innowacyjną technologię HIFEM i RF w jednym zabiegu. Synchronizacja dwóch rodzajów energii sprawia, że zabieg Emsculpt neo jest niezrównany, jeśli chodzi o rzeźbienie sylwetki. Żadne urządzenie nie daje takich efektów, jeśli chodzi o likwidację tłuszczu i przyrost masy mięśni. Warto podkreślić, że zabieg jest nieinwazyjny i właśnie jeśli chodzi o tę nieinwazyjność wyjątkowy. Dlaczego? Ponieważ rekordowo spala tłuszcz — nawet do 30%. Wszystko odbywa się dzięki oddziaływaniu dwóch rodzajów energii.

Fala radiowa i HIFEM, czyli rekordowa moc w spalaniu tkanki tłuszczowej

Wiesz już, że HIFEM i RF w jednym zabiegu niszczy podskórny tłuszcz. Jak jednak dochodzi do owej redukcji tkanki tłuszczowej? Fala radiowa (RF) niszczy tłuszcz w procesie termolipolizy. Natomiast HIFEM (czyli technologia elektromagnetyczna) spala tłuszcz dzięki supramaksymalnym skurczom.

Emosculpt neo swoją skutecznością przewyższa kriolipolizę, która do tej pory była uznawana za najlepszy nieinwazyjny zabieg niszczący tkankę tłuszczową.

Pewnie zastanawiasz się, jak to działa? Jeden zabieg to aż 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów. Aby osiągnąć ten efekt, trzeba byłoby wykonać 20 tysięcy przysiadów czy brzuszków o wybitnej sile redukcji tkanki tłuszczowej. Energia HIFEM pobudza wzrost włókien kurczliwych, tworzy nowe białka i powoduje rozrost włókien mięśniowych. Zabieg Emsculpt neo ćwiczy za Ciebie! Ty natomiast odczuwasz jedynie wibracje i skurcze. Po serii zabiegów widzisz wyraźnie, że Twoje mięśnie są bardziej napięte, a ich zarysy mocno odznaczają się pod skórą.

Od jakiegoś czasu widzieliśmy rozwój zabiegów redukujących tkankę tłuszczową. Obserwujemy jednak także ogromne zainteresowanie zabiegami, które jednocześnie redukują tkankę tłuszczową i wzmacniają mięśnie. Odpowiedzią na te potrzeby jest własnie Emsculpt neo.

Fala radiowa — w nieinwazyjny sposób redukuje tłuszcz

Fala radiowa wywołuje głównie efekt termiczny. Podgrzewa ona temperaturę tłuszczu podskórnego do 43/45 stopni Celsjusza. Po 3 lub 4 minutach zabiegu rozpoczyna się proces selektywnej termolipolizy. Komórki tłuszczowe w tłuszczu podskórnym ulegają apoptozie, czyli zostają trwale zniszczone. Szybsze krążenie krwi i przyspieszony metabolizm sprawiają, że wydalanie tłuszczu jest wprost ekspresowe. Średnia redukcja tkanki tłuszczowej to aż 30%!

HIFEM — uwalnia energię z komórek tłuszczowych

Supramaksymalne skurcze, które wywołała energia HIFEM, powodują, że do mózgu trafia sygnał o potrzebnej energii. Organizm czerpie ją z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Mięśnie, które wcześniej poddano „treningowi”, jeszcze silniej spalają tłuszcz. HIFEM wspomaga i wzmacnia działanie fali radiowej. Skurcze powodują jeszcze efektywniejsze rozchodzenie się ciepła w tkankach.

Rozgrzanie mięśni i mocny „trening” to połączenie, które likwiduje podskórny tłuszcz. Na Twoje ciało działa niczym niewidzialny superbohater.

Intensywne modelowanie ciała za pomocą zabiegu Emsculpt neo

Czy wiesz, że Emsculpt neo jest jedynym urządzeniem na świecie, które rzeźbi rozgrzane mięśnie i dzięki temu modeluje sylwetkę? Seria 4 zabiegów Emsculpt neo wywołuje wzrost mięśni podobny do 12-16 tygodni treningu oporowego. 4 zabiegi powodują wzrost mięśni o 25%. Aż 60% kobiet i 90% mężczyzn marzy o tym, aby zredukować tkankę tłuszczową i wzmocnić mięśnie. Dzięki Emsculpt neo to realne. Urządzenie to prawdziwy lider rekordowego spalania tłuszczu. Działanie zabiegu polega także na intensywnym rzeźbieniu mięśni. Obszarem, który pacjenci najczęściej poddają modelowaniu, jest brzuch. Emsculpt neo udoskonala także wygląd ud, pośladków i łydek. Najlepsze efekty zabieg przyniesie w przypadku:

  • wiotkiego brzucha bez widocznych mięśni (za to z wyraźnymi złogami tłuszczu),
  • płaskich lub opadających pośladków,
  • rozstępu mięśni prostych brzucha (na przykład po ciąży),
  • osłabienia mięśni związanego z wiekiem.

Postaw na Emsculpt neo — innowację w rozwoju zabiegów ujędrniających skórę, likwidujących tłuszcz i wzmacniających mięśnie. Liczą się fakty:

  • 30% – średnia redukcja tkanki tłuszczowej,
  • +25% – rozbudowa tkanki mięśniowej,
  • 19% – średnia redukcja rozstępu mięśni,
  • – 6 cm — zmniejszony obwód w talii.

Nie czas na kompleksy i wyrzuty sumienia z powodu kolejnej diety, która nie przyniosła rezultatów. Nie każdy też może być weteranem siłowni.

Skorzystaj z Emsculpt neo i wymodeluj sylwetkę zgodnie ze swoimi marzeniami.